KAPALI < W A R > Sınıf - Yetenek - Bitki - Seyis

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucumuz Bir Sorun Olmazsa Yarın AÇIK BETA Haliyle Hizmete Sunulacaktır.

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
oww harika da kapalı betadakilere ödül verip vermeme olayını karar verdinizmi?(ben olsam renkli yazma yetkisi verirdim)

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gerçek ten güzel bende betada oynamıştım türkiyede rpg serveri çok az ve bir gün bu sunucuda türkiyenin en iyi sunucularından biri olabilir başarılarınızın devamını dilerim:D

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saat 17:30 da Online!

SUNUCU AÇIK BETA İLE KARŞINIZDA!

İP : 188.165.25.227:25580

WBerat_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server güzel fakat çok eksiklik var onlari belirtmek isterim
Servere ilk girdiğinde kaba bir görüntü oluşuyor Builder insanin içini daraltiyor buildleri gelistirmeniz lazim hemde baya

2.olarak item çeşitliliği ve etkisi cok az itemler kalkan balta asa yay hançer gibi değişik itemler yapilabilir ve itemler "item lore stats" ile daha iyi yapilabilir

Sınıflar mmorpgnin vazgecilmezidir o yüzden sınıfların etkisini yukseltin yani her sınıf her esyayi kullanamasin mumkunse zırhlı bile farkli olsun yetenekleri basite kaçmış sanki ornek verirsem reisin birine kör etmesi yerine o yeteneği kullandiktan sonra 30 saniye boyunca zirh ve kılıçta gorulmucek şekilde görünmez olmasi daha iyi olacaktir sınıf ve yetenekleri çok daha iyi yapabilirsiz

Serverde seviye atladıkça can,hasar,defans gibi özellikleri geliştirilebilsin

Nesne yükseltirken sohbet ekranında envanterde eksik olan itemleri degilde gerekli olan tüm itemleri gösterse daha iyi olur
Ve kasılma yerleri az ve çok küçük mapı büyütüp mob çeşitliligini arttirmanizi oneririm,serverde atın fazla onemi yok gibi suan maplar küçük zaten bide at almak icin yanlis hatirlamiyosam 25 level istiyor fakat suan baktimiz zaman 25 levele hiç deymeyecek gibi duruyor

Ayrıca sadece mob keserek deilde tarım ve hayvancılık yaparakda kasilabilme eklenirse daha iyi olur bir sure sonra sıkıyor mob kesmek spawni kapılar yapip dışarıdan arazi satabilirsiniz belirli bir para karsiligi

Bunlar yapılırsa server daha iyi olur diye düşünüyorum :D

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Server güzel fakat çok eksiklik var onlari belirtmek isterim
Servere ilk girdiğinde kaba bir görüntü oluşuyor Builder insanin içini daraltiyor buildleri gelistirmeniz lazim hemde baya

2.olarak item çeşitliliği ve etkisi cok az itemler kalkan balta asa yay hançer gibi değişik itemler yapilabilir ve itemler "item lore stats" ile daha iyi yapilabilir

Sınıflar mmorpgnin vazgecilmezidir o yüzden sınıfların etkisini yukseltin yani her sınıf her esyayi kullanamasin mumkunse zırhlı bile farkli olsun yetenekleri basite kaçmış sanki ornek verirsem reisin birine kör etmesi yerine o yeteneği kullandiktan sonra 30 saniye boyunca zirh ve kılıçta gorulmucek şekilde görünmez olmasi daha iyi olacaktir sınıf ve yetenekleri çok daha iyi yapabilirsiz

Serverde seviye atladıkça can,hasar,defans gibi özellikleri geliştirilebilsin

Nesne yükseltirken sohbet ekranında envanterde eksik olan itemleri degilde gerekli olan tüm itemleri gösterse daha iyi olur
Ve kasılma yerleri az ve çok küçük mapı büyütüp mob çeşitliligini arttirmanizi oneririm,serverde atın fazla onemi yok gibi suan maplar küçük zaten bide at almak icin yanlis hatirlamiyosam 25 level istiyor fakat suan baktimiz zaman 25 levele hiç deymeyecek gibi duruyor

Ayrıca sadece mob keserek deilde tarım ve hayvancılık yaparakda kasilabilme eklenirse daha iyi olur bir sure sonra sıkıyor mob kesmek spawni kapılar yapip dışarıdan arazi satabilirsiniz belirli bir para karsiligi

Bunlar yapılırsa server daha iyi olur diye düşünüyorum :D
Dedikleriniz Güzel Fikir Bunları Yapıp 1 Ay Sonrada Açabilirdim Sunucuyu Fakat Okullar Başladı Fazla Bir MMOPRG Sunucusu Türkiye'de Hayla Bulunmamakta Ve Bazıları Sıkılıyorlar O Yüzden Sunucuyu Hemen Açmak Sıkıntılarını Azda Olsa Gidermek İstedim Temel MMORPG Yapılarından Uzak Oldugumuzun Farkındayım Fakat Dediğim Gibi Bazılarının Sıkılmasını Azda Olsa Gidermek İstedim..

alemoyuncu1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dedikleriniz Güzel Fikir Bunları Yapıp 1 Ay Sonrada Açabilirdim Sunucuyu Fakat Okullar Başladı Fazla Bir MMOPRG Sunucusu Türkiye'de Hayla Bulunmamakta Ve Bazıları Sıkılıyorlar O Yüzden Sunucuyu Hemen Açmak Sıkıntılarını Azda Olsa Gidermek İstedim Temel MMORPG Yapılarından Uzak Oldugumuzun Farkındayım Fakat Dediğim Gibi Bazılarının Sıkılmasını Azda Olsa Gidermek İstedim..
Bence Sw yi kapatıp gerçekten tamamlayınca açın biz bekleriz yada en azından ben şuanki haliyle belli bir süre sonra sıkıyo bence swyi kapatıp gerçekten tamamlanınca 1-2 ay sonra açsanız daha iyi olur.
NOT:Bu tamamen benim görüşüm swyi kötülediğim falan yok.

TheBoeralis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucunun gereksiz yere zorlaştırılmış olması özellikle belli bir seviyeden sonra kasılmanın imkansız olması cidden can sıkıcı oldu kesinlikle verdiğin emeğim karşılığını alamıyorsun betada çok aşırı kolay olur şu an ise aşırı zor yapılmış olması bir ironi bi zırh geliştirmesi için 40 kömür istiyor wither keserek kömür çıkartmak ölümken o kömürden belki 100 lerce kasmak zorunda olmak ise ayrı bir itici yapmış sunucuyu oyunda bir hikaye olmaması ve görev mantığı olmaması sunucuda online durmayı gereksiz kılıyor sunucunun ışınlanıp maptan slot kesmekten ibaret olması ve bazı özel sebeplerden dolayı (buraya yazmak istemiyorum ) 3/10

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
DUYURU

Sunucu Kapanmıştır..

-Dedikleriniz Ve Sunucunun Durumu Dikkate Alınarak Sunucunun Kapanması En Doğru Seçim Oldugunu Düşünüyorum..
-Artık Sunucu Açarken Açayımda Sonradan Tamamlarım Değil,Sonuna Kadar Bitirme Düşüncesinde İlerlemeye Çalışacagım
-Sunucu Açıkken Bizimle Birlikte Olan Herkese Çok Teşekkürler Umarım Sizlere Azda Olsa Bir Eğlence Yaşatmışızdır..

WBerat_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
DUYURU

Sunucu Kapanmıştır..

-Dedikleriniz Ve Sunucunun Durumu Dikkate Alınarak Sunucunun Kapanması En Doğru Seçim Oldugunu Düşünüyorum..
-Artık Sunucu Açarken Açayımda Sonradan Tamamlarım Değil,Sonuna Kadar Bitirme Düşüncesinde İlerlemeye Çalışacagım
-Sunucu Açıkken Bizimle Birlikte Olan Herkese Çok Teşekkürler Umarım Sizlere Azda Olsa Bir Eğlence Yaşatmışızdır..

Yanılmıyorsam bu 2. Sunucuyu kapatışın,oyuncular artik guvenipde bidaha acacaniz sunucuda oynarmi bilemem insanların guvenini kazanacak sunucu yapmanizi oneririm :S

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
DUYURU

Sunucu Kapanmıştır..

Seni özleyeceğiz...

melih343

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yanılmıyorsam bu 2. Sunucuyu kapatışın,oyuncular artik guvenipde bidaha acacaniz sunucuda oynarmi bilemem insanların guvenini kazanacak sunucu yapmanizi oneririm :S
Doğru Diyorsun Fakat Sabırsızlıgımdan Bu Oluyor.2 Sunucuda Güzel Bir İş Ortaya Çıkaramadım Yavaş Yavaş MMO dan Hırsız-Polis, Roleplay Gibi Sunuculara Yönelmeyi Düşünüyorum Artık..

Seni özleyeceğiz...
Teşekkürler

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Daha kendi fikrini oturmamış iken ne diye sunucu aciyorsunuz anlayamiyorum.