Torch Network Skyblock | Her hafta yeni özellik! [1.8.x] [OTO SKYLORD!]

Poine0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yetkili olmak istiyorum diye bir cümle kurduğumu hatırlamıyor sadece yardım... :ci:

Tamam yardımınız için teşekkür ederiz :) Genelde yardım etmek isteyenler yetki istiyor o cümleyi o yüzden kurdum :) İlginiz için teşekkürler.

ahmetemineren

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ben Factionuma ugrastım 1 kişi bile oynamıyor bu dönemde emek vermeyeceksin herseyi alıntı yapacaksın basacaksın reklamı sunucularda 50 tane reklamcı alacaksın ohhh cillop bitti iş bukadar.

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu hakkında görüş belirtmeyecegim fakat sunucu logonun berbat ötesi .. Kurumsal bir logo kullanılmaya çalışılmış acemi olduğu için daha beebat edilmiş. ..

Poine0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben Factionuma ugrastım 1 kişi bile oynamıyor bu dönemde emek vermeyeceksin herseyi alıntı yapacaksın basacaksın reklamı sunucularda 50 tane reklamcı alacaksın ohhh cillop bitti iş bukadar.

Aynen katılıyorum TDGaming adlı sunucumu oyuncu yok değişik diye kapattım. Zaten logomdan anlayabilirsiniz.

Sunucu hakkında görüş belirtmeyecegim fakat sunucu logonun berbat ötesi .. Kurumsal bir logo kullanılmaya çalışılmış acemi olduğu için daha beebat edilmiş. ..

Tasarımı 5dk da yaptım vaktim pek yok sadece bir şey koymak için. Hiç olmamasından iyidir. :) Yorumunuz için teşekkür ederim ban güzel acemi olmayan bir logo yaparsan sevinirim :) Bilen bir arkadaşa benziyorsunda

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Aynen katılıyorum TDGaming adlı sunucumu oyuncu yok değişik diye kapattım. Zaten logomdan anlayabilirsiniz.

Tasarımı 5dk da yaptım vaktim pek yok sadece bir şey koymak için. Hiç olmamasından iyidir. :) Yorumunuz için teşekkür ederim ban güzel acemi olmayan bir logo yaparsan sevinirim :) Bilen bir arkadaşa benziyorsunda
Kusura bakmayın bu sene cok yoğunum ders vs. Ayrica sunucu konularına yorum yazarak musteri kapan arkadasa benzemek istemiyorum. Basarilar

Poine0

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:kgül: Güncellemeler :kgül:
[+] Sanal market oyun içi aktif! [/market]
[+] Otomatik görevleri yaparak Skylord - SkyKing - SkyOwner
Olabilme eklendi görevleri yapıp tagını alabilirmisin? [/Skylord]
[+] Otomatik eşya craftlama kulağa nasıl geliyor? Otomatik
Malzemelerini hızlıca craftla! [/crafting]​

Kusura bakmayın bu sene cok yoğunum ders vs. Ayrica sunucu konularına yorum yazarak musteri kapan arkadasa benzemek istemiyorum. Basarilar

Ben müşteri olarak istemedim yardım ederseniz sevinirim dedim :)) Ama yinede teşekkür ederim sizede okulunuzda başarılar dilerim.

+Güncel