Mines.Nitrado.Net <[Slot Bugu]> İfşa..

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
Bu İşden Bıktım ya 5tlsi olan serveri acıyo

tek yapt 5 6 oyuncu oda kaliteli sunucların deyerini duşuruyo arkadaşlar kimse alınmasın ama

google amcaya hemen minecraft plugin paketi yazıp ordaki survival paketi koyan server acmasın ya gecen bakdım bi adam sezenin paketi indirmiş 15 kişi sinirim bozuldu neyse hayırlı Forumlar

edergo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya kardeş bırak hep özenti bunlar, Max. 1 aylık sunucular.

can258

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu İşden Bıktım ya 5tlsi olan serveri acıyo

tek yapt 5 6 oyuncu oda kaliteli sunucların deyerini duşuruyo arkadaşlar kimse alınmasın ama

google amcaya hemen minecraft plugin paketi yazıp ordaki survival paketi koyan server acmasın ya gecen bakdım bi adam sezenin paketi indirmiş 15 kişi sinirim bozuldu neyse hayırlı Forumlar
Bunu hergün saldiriyorum ben hackerim diyen biri söylemesi çok kolay
Sana tavsiyem minecraft hakkidna ufacik bir bilgin varsa ben sunucu işlerini birakiyorum :)
5 TL olan server açiyorsa onlar isteyip açiyor arkadaşlariyla oynarlar veya farkli senin
bu konuda ne fikir söylemen gerekiyor nede konuşman..
yazikk gerçekten minecraft sunucular tarihinde senin kadar çift tarafli birisini görmedim

neyse hayırlı forumlar.

GorkemFx

>Play.minetix.com<
En iyi cevaplar
0
Bunu hergün saldiriyorum ben hackerim diyen biri söylemesi çok kolay
Sana tavsiyem minecraft hakkidna ufacik bir bilgin varsa ben sunucu işlerini birakiyorum :)
5 TL olan server açiyorsa onlar isteyip açiyor arkadaşlariyla oynarlar veya farkli senin
bu konuda ne fikir söylemen gerekiyor nede konuşman..
yazikk gerçekten minecraft sunucular tarihinde senin kadar çift tarafli birisini görmedim

neyse hayırlı forumlar.
Can Olayı Anlamamısın Ben Dedimki Onune Gelen interneten buldu paketle Server Acıyo tek yaptı oyuncu calmak
? + Serverlerde Reklam yapmasan sevinirim yoksa Hergun Serverin kapatırım oyuncuna yazık