[Skyman] Skyblock 1.7-1.8 skyman.nitrado.net Taş dan maden düşmesi

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ip: skyman.nitrado.net
ip: skyman.nitrado.net
Server özellikleri : 52 slot 4gb ram
yetkili: NERON
İletişim İçin
facebook : murat skyman
youtube kanalımız: SkymanTR

Merhaba gençler şu ana kadar cafcaflı ne bir video çekebilmiş, ne bir server ne de bir konu açabilmiş değilim.Allah vergisi bir yeteneksizlik söz konusu ancak oyun oynamaktan haz alıyorum bu kısım bir gerçek.
1 Yılı aşkındır server açıktır ve hali hazıda serverin tam 322 günü vardır.

Resim de gördüğünüz gibi.

Plugin konusunda bilgi sahibi değilim.Sağdan soldan eşden dosttan Allah ne verdiyse bulduklarımı aklımın aldığı kadarıyla editleyerek birşeyler yapmaya çalıştım.Buna rağmen bir an öle bir hal aldı ki serverda afk kalan oyuncu arıyordum kicklemek için doluluk oranı çok yüksekti.

Build konusunda düz mantık birisiyimdir.Elektrik mühendisliği okudum her şey gözümde sıralı ve düzdür. Bu oyunlar da da kendisimi gösterir .Uzun lafın kısası build berbat :)

Spawn Alıntı google a skyblock spawn map yazıp indirmiş olduğum bir haritadır.
Bu kısımda buildi harika olan arkadaşlarımdan yardım alabilirdim ancak spawnın şatafatlı olması devasa olması bence bir şey ifade etmiyor (BENCE!!) çünkü bu spawn ile 54 kişiye 54 kişi aylarca oynandı önemli olan oyuncunun ne katacağıdır
Bir ara bir arkadaşın baskısına dayanamayıp şatoların kalelerin olduğu bir spawn yükledim öle yapmacık öle itici geldi ki bu sefer ben oyunu bıraktım oyun sarmamaya başladı :)

Sözünü ettiği meşhur spawnım bu işte

Bence çok tatlı.

Bu market 3 kat aşşağıya doğru iniyor.

Pasif mob kesebileceğiniz basit ama iş görür bir warp

Hunharca birbirinizi katledebileceğiniz bir arena
(item düşmez maksat stres atma)

Bir de baya bir arayışdan sonra bulduğum oyuncuların istatistiklerini gösteren bir menü

Oyuna bir kaç skript yükledim taş kazarken maden falan düşüyor.
Umarım beğenirsiniz.Gelin beraber oynayalım beraber eğlenelim.

TheBoeralis

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucuyu uzun süredir oynamış olmanın verdiği tecrübeyle kesinlikle ilgili bir admini olan sunucudur (kendi youtube kanalında rehber video çekecek kadar ) düzenli olarak sunucuyu sıfırladığı için rekabet sürekli revaçta oluyor gerçek skyblock zevkini ağır olarak yaşadığım sayılı sunucudandır 8/10

ReezerZ

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
yaklaşık bi 4-5 ay boyunca bu sw de oynadım hayatım boyuncu hiç eylenmedigim kadar bu swde eglendim yaklaşık 3k ya yakın bi adam vardı sw sıfırlandıktan sonra malesef gitti ama yeni ada acıp yeniden baslamakta ayrı vi güzel skyblock senle guzel NERON

fuhreralbay

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yaklaşık bi 4-5 ay boyunca bu sw de oynadım hayatım boyuncu hiç eylenmedigim kadar bu swde eglendim yaklaşık 3k ya yakın bi adam vardı sw sıfırlandıktan sonra malesef gitti ama yeni ada acıp yeniden baslamakta ayrı vi güzel skyblock senle guzel NERON
tesekkur ederim sen teomandın değil mi ?