Anadolu Network|1.8-1.13| Oyna.Anadolu.Network | +40 Online | Özgün Sistemleri ile... Single'dan daha iyi Survival tadı...

Sunucuda gördüğünüz eksik neydi?

• Eksik yok, fazla var, eksik olan sosyal hayatınız, işsizsiniz...

• Yetkili eksikliği

• Buildler yetersiz

• Online ve reklam yetersiz

• Vipler abartılı

• Hilesiz olması

• Oyun sayısı az

• Diğer: Yorumda belirtiniz...

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu iyiye benziyor Hayırlısı bakalım Başarılar :)

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
2d banner minecraftforumdaki biri tarafından yapılmış template, adam bedava 15 template yapıp herkese açık şekilde paylaşmış , merak etmeyin yani.
After effecti öğrenecek vaktim yoktu, sizin aksinize üniversitelerin sınav takvimleri biraz farklı ve bütünleme haftama denk geldi sunucuyu açmam. Öğrenince kendi bannerlarımı yapacağım.

Öncelikle şunu belirteyim kesinlikle amacım konuyu baltalamak degil ve sana karşı demiyorum eğer bana bu grafikleri paylaşan arkadaşı söylersen sevinirim. Gerekli yere şikayet edeceğim. Öncelikle şunu kabul edelim bu forumda bunu yapacak düzeyde yok zaten forumda kendini tasarımcı diyenler minecraft oyuncuları yabi 1 yıldır bu ise baslayanlar. Ve yazdığınız yorumda ne demek istediğinizi anlamadım "sizin aksinize" ben sizden daha yoğunum ki üniversite sınavlarına hazırlanıyorum.

Bu grafik spigot uzerinden konu açmış "Woodpunchs Graphics"e aittir. 9 dolardan satılıyor. Burası forumdaki konusu. Bu da kendi sitesi. Kısaca demek istediğim bu amatör tasarımcıların paylaştığı şeylere itibar etmeyin farkında bile olmasaniz kul hakkında giriyorsun. Bu arada sunucu gerçekten güzel başarılar dilerim.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

free template tir bizimkisi,free ve indirme linki konmuş bir template yüzünden kimsenin bizi şikayet edeceğini yada şikayet etse bile sorun çıkacağını sanmıyorum, iyi forumlar. İltifat için teşekkürler

EmirTG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Anti-Hile Bozuk Görünüyor....

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Anti-Hile Bozuk Görünüyor....
bazı işletim sistemleri win 7 ve xp de sorun var, programın kendisine hasar verdi (site bağlantısına)
Sorunu aşacağız, problem yok.. bugün yarın hallolur.

Anti hile kaldırıldı gençler, -__-

EmirTG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bazı işletim sistemleri win 7 ve xp de sorun var, programın kendisine hasar verdi (site bağlantısına)
Sorunu aşacağız, problem yok.. bugün yarın hallolur.

Anti hile kaldırıldı gençler, -__-
Sonunda Açıldı Diyebileceğim Server Açıldı :) Başarılar Abim

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güncel +++++++++

Yalan yok , bu kadar kısa sürede + 50 online, inşallah +100-200 yazacağımız zamanda gelir yakında. Destekleyenlere teşekkürler.

Yeni güncellemeler yapıldı, silahlı ve mmorpg arsalar eklendi (-_- oyuncuların isteği malesef)

ILieWorldI

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güncel +++++++++

Yalan yok , bu kadar kısa sürede + 50 online, inşallah +100-200 yazacağımız zamanda gelir yakında. Destekleyenlere teşekkürler.

Yeni güncellemeler yapıldı, silahlı ve mmorpg arsalar eklendi (-_- oyuncuların isteği malesef)

Geçmiş olsun.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
güncel ++++++++++++++++

Güncelll diyelim...

Konumuz güncel!

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Sunucu şahane bir sunucu, Türkiyenin genel standartları üstünde olan 2-3 sunuculardan bir tanesi. Alışılmış oyunları farklılaştırarak sunan bu sunucu daha fazla online hakediyor. Mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucu şahane bir sunucu, Türkiyenin genel standartları üstünde olan 2-3 sunuculardan bir tanesi. Alışılmış oyunları farklılaştırarak sunan bu sunucu daha fazla online hakediyor. Mutlaka bakmanızı tavsiye ederim.
Bu kadar güzel bir yorum için çooook teşekkürler.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Ben nadiren böyle font ile yazarım ve gene nadiren bir sunucuya süper derim.

Süper :)