Avatar Sunucusu - Elementlere Hükmet - Yepyeni Yetenekler [1.8x]

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Arkadaşlar, sunucu bir kaç gün kapalı kalacak, yakında açılacak merak etmeyin!

Sunucu tekrar açıldı, giriş yapabilirsiniz!

xUzumakiNarutox

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim sunucuya başladığım gibi herhangi bir uyarı olmadan 4 saat jail yedim sebebide adama yetenek kullandığım içinmiş yeni başlayanlara sunucuyu öğretmek yerine jail atmanız hiç hoş değil

CharacterKill

I love you 3000.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim sunucuya başladığım gibi herhangi bir uyarı olmadan 4 saat jail yedim sebebide adama yetenek kullandığım içinmiş yeni başlayanlara sunucuyu öğretmek yerine jail atmanız hiç hoş değil
haklısın. benim de yetkimi aldılar. Neymiş : TEHDID EDIYORMUSUM hadi gidin be işsizler!

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Lütfen eksik ya da yanlış bilgi vermeden yorumunuzu yapın, rica ediyorum bu konuda. Deneme alanında bir oyuncuyu rahatsız ederseniz tabii ki ceza alacaksınız, ayrıca biz sizi, sunucuya girdiğiniz andan itibaren kuralları okumuşsunuz varsayarak işlem yaparız. Her oyuna girişinizde kuralları okumanız çok net ve kesin bir şekilde belirtiliyor zaten. Bunu oyunda da belirttim, sırf konuyu baltalamak için yorum yapmanız anlamsız geldi açıkçası.
haklısın. benim de yetkimi aldılar. Neymiş : TEHDID EDIYORMUSUM hadi gidin be işsizler!
Bir oyuncuyu, senin kişisel oyun zevkini bozduğu için hapis cezası ile tehdit etmen nedir? Kendi açından bakmayı bırakırsan mutlu olacağız açıkçası.

13luestorm

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Toprak ve hava çok güçlü ve bunu söylediğim için 30 dakika mute yedim...

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Toprak ve hava çok güçlü ve bunu söylediğim için 30 dakika mute yedim...
Ihım, bunları gerçekten neden konuya yazıyorsunuz merak ediyorum. Oyuna her girişinizde kuralları okumanız açık bir şekilde belirtilirken, siz hiçbir kuralı bilmeden sunucuda oynuyor ve bir kural ihlali yaptığınız zaman hiçbir şey yapmamış gibi, haklı durumda olduğunuzu savunuyorsunuz. Aynı ya da farklı şeyleri 3 defadan fazla üst üste yazmak yasaktır, sen bu kuralı ihlal ettiğin için susturuldun. Lütfen kuralları okur musun?

13luestorm

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ihım, bunları gerçekten neden konuya yazıyorsunuz merak ediyorum. Oyuna her girişinizde kuralları okumanız açık bir şekilde belirtilirken, siz hiçbir kuralı bilmeden sunucuda oynuyor ve bir kural ihlali yaptığınız zaman hiçbir şey yapmamış gibi, haklı durumda olduğunuzu savunuyorsunuz. Aynı ya da farklı şeyleri 3 defadan fazla üst üste yazmak yasaktır, sen bu kuralı ihlal ettiğin için susturuldun. Lütfen kuralları okur musun?
Lütfen Kendini Üste Çıkarma Adam Beni Dinliyormuydu ? Sırf Öyle Dediğim İçin Muteledin 3 Defa Yazmadım Kuralları Biliyorum 2 Defa Yazdım.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Lütfen Kendini Üste Çıkarma Adam Beni Dinliyormuydu ? Sırf Öyle Dediğim İçin Muteledin 3 Defa Yazmadım Kuralları Biliyorum 2 Defa Yazdım.
moolahgod adlı Skype adresini eklerseniz yardımcı olabilirim, burası sizin şikayetlerinizi dile getirmeniz için açılmış bir konu değil.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Şifremi unuttum yardım varmı :/

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
moolahgod Skype adresini ekleyebilir misiniz?
.p Çoktan buldum kusura bakmayın.

Yönetim kadrosu alın.Siz yokken batıyor sunucu.

Sunucunun RAM'nı yükseltin çok lag var. Oyundaki ise benim yigoyar :)

Yeteneklere süre ekleyebilirsiniz.Sürekli yetenek kullanamazlar veya karaktere enerji ekleyebilirsiniz.Çok yetenek kullanınca enerji tükensin. 3 veya 5 saniyede dolsun.Oyundan söyleyince aşağılandım.Birde burdan söyliyem.

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu bir kaç gündür neden kapalı ? Bakım falan mı var diyeceğim de white list mesajı olarak falan ayarlardınız ? Bir şey mi oldu.

MgOyunTR

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
2016 ' dan geliyorum
Bu server kapatılacak ve 15 tatilde yada ondan daha da önce geri açılacak -,-
;-;