Play.FunnyPvP.Net|BuildUHC| |MCSG| |Kit Belirle| |Market| |Duel |UHCFFA| |Top20| 1.8 PVP Keyfi

JastRekt__

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
sayılı ip adresiniz nedir? normal ip'den girişte sıkıntı yaşayan arkadaşlarım var.. özelden atarsanız sevinirim..

LASTBLOW23

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bi pvp serverinin içi bu kadar dolu olmamalıydı servere girmedim ama resimlerde burası pvp den başka her şeye benzemiş iyi forumlar...

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
bi pvp serverinin içi bu kadar dolu olmamalıydı servere girmedim ama resimlerde burası pvp den başka her şeye benzemiş iyi forumlar...
Bu eski map yeni map yapıldı sunucuma girip bakabilirsiniz yakında konuyu güncelleyeceğim

BuildUHC ve Mcsg için duel atma eklendi
Duelmcsg ve dueluhc
Yakında farklı bir hostinge gecicez ip
Degisecek

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Normalde forumda asla kendini bilmez bir şekilde konuşup ahlak sınırları dışına çıkmam. Ancak son yapılan şey bardağı taşırdı.

Sunucumda reklam yaptılar ve utanmadan IP adresi vermeye yeltendiler.
Annesini babasını prim için kullanıpta sunucumda Rehber olan birini kurucu yapıp kendilerini yere göğe sığdıramadılar
Utanmadan sunucumun haritasının bir kısmını özenip kendilerine aitmiş gibi tanıttılar.
Saygıdan yoksun ve çoluk çocuktan ibaret olan bir yönetim ekibi.
KISACASI: Hadsiz, seviyesiz,saygısız,hırsız ve emek düşmanı bir sunucu.

Özet :https://resim.hosting/KPlI4iQ/image.png

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğukan böyle diyorsa,lütfen bir daha bana özel mesaj yoluyla yardım isteği belirtmeyin.Başkalarının haklarını yiyenlere yardım edemem.

Tapatalk kullanarak bir karadeliğin içinden gönderildi [emoji23]

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Normalde forumda asla kendini bilmez bir şekilde konuşup ahlak sınırları dışına çıkmam. Ancak son yapılan şey bardağı taşırdı.

Sunucumda reklam yaptılar ve utanmadan IP adresi vermeye yeltendiler.
Annesini babasını prim için kullanıpta sunucumda Rehber olan birini kurucu yapıp kendilerini yere göğe sığdıramadılar
Utanmadan sunucumun haritasının bir kısmını özenip kendilerine aitmiş gibi tanıttılar.
Saygıdan yoksun ve çoluk çocuktan ibaret olan bir yönetim ekibi.
KISACASI: Hadsiz, seviyesiz,saygısız,hırsız ve emek düşmanı bir sunucu.

Özet :https://resim.hosting/KPlI4iQ/image.png
ben sizin serverinizde gelip oynuyorum reklam yapmak gibi bir amacım yok o reklam yapanıda tanımıyorum benimle hicbir alakası yok biz neresini kendimizde aitmiş gibi tanıttık?

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
ben sizin serverinizde gelip oynuyorum reklam yapmak gibi bir amacım yok o reklam yapanıda tanımıyorum benimle hicbir alakası yok biz neresini kendimizde aitmiş gibi tanıttık?
OYNAMAYACAKSIN. Sunucumun oyuncularına zararınız var, slot doldurup başkalarının girmesini engelliyorsunuz. Oyuncularınıza sahip çıkın, onun yerine Orijinal bir şeyler yapıp yere düşen saygınlığınızı toplayın.

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
OYNAMAYACAKSIN. Sunucumun oyuncularına zararınız var, slot doldurup başkalarının girmesini engelliyorsunuz. Oyuncularınıza sahip çıkın, onun yerine Orijinal bir şeyler yapıp yere düşen saygınlığınızı toplayın.
yetkililer olarak kimseye saygısızlık yapmıyoruz benim reklamdan falan haberim yok sizin serverinizde reklam yapıcak kadar emek hırsızı ve kötü biri değilim

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
yetkililer olarak kimseye saygısızlık yapmıyoruz benim reklamdan falan haberim yok sizin serverinizde reklam yapıcak kadar emek hırsızı ve kötü biri değilim
Haritamdaki kısımları çalıp, Rehber kırması ve annesi ile babasını kullanıp prim yapan birini Kurucu yapmanız çok komik. Gerçekten kötü biri değilmişsiniz. Bundan sonra kendi sunucunuza ve oyuncularınıza sahip çıkın. Yaptığınız hadsizlik ve hırsızlıklar sabrımı taşırdı artık. Kendinize çeki düzen verin

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
Haritamdaki kısımları çalıp, Rehber kırması ve annesi ile babasını kullanıp prim yapan birini Kurucu yapmanız çok komik. Gerçekten kötü biri değilmişsiniz. Bundan sonra kendi sunucunuza ve oyuncularınıza sahip çıkın. Yaptığınız hadsizlik ve hırsızlıklar sabrımı taşırdı artık. Kendinize çeki düzen verin
haritanızdaki hangi kısımları çalmışım

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
haritanızdaki hangi kısımları çalmışım
@GameKingTr59 @ErenOzsahin sor iyi bilir merak etme sen. Deniz kenarındaki şezlongların arkasına isim yazıp yazı koymak bildiğin hırsızlık ve haysiyetsizliktir. Siz önce AAC'yi orijinal olarak satın alın sonra oyuncularınıza sahip çıkın belirli bir yere gelirsiniz. Sunucumda oynuyorsanız da fikir çalmadan pvpnizi atın sonra sunucunuza gidip bir şeyleri düzeltmeye uğraşın.

AylinWinner

Neko-chan
En iyi cevaplar
0
Emek hırsızı degilsin. anlıyorum maplarınız neredeyse copy paste azıcık paraya kıyıp AAC Yaptıramadınızmı ?

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0
@GameKingTr59 @ErenOzsahin sor iyi bilir merak etme sen. Deniz kenarındaki şezlongların arkasına isim yazıp yazı koymak bildiğin hırsızlık ve haysiyetsizliktir. Siz önce AAC'yi orijinal olarak satın alın sonra oyuncularınıza sahip çıkın belirli bir yere gelirsiniz. Sunucumda oynuyorsanız da fikir çalmadan pvpnizi atın sonra sunucunuza gidip bir şeyleri düzeltmeye uğraşın.
o şezlongları nurican yaptı benim haberim yoktu eren bana skypeden söyledi bende nuricana söyledim kaldırdı map değiştirirken erenin mapıdan copy paste yapmıstım birkactane artık onlar yok

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
o şezlongları nurican yaptı benim haberim yoktu eren bana skypeden söyledi bende nuricana söyledim kaldırdı map değiştirirken erenin mapıdan copy paste yapmıstım birkactane artık onlar yok
O halde önce Adminlerine sonra Oyuncularına en sonunda nefsine hakim olacaksın. Sana uyarımı yaptım. İyi günler dilerim

iFredy

Play.FunnyPvP.Net
En iyi cevaplar
0

Hile Koruması Üst Düzeye Çıkarıldı
Yeni Hostinge Geçildi
Lag Olma Sorunları %98 Düzeltildi
BuildUHC Yeni Maplar Eklendi
Kış Mevsimine Geçildi
FFA Haritası Değiştirildi
Combo Bugu Giderildi
Yardımları Icin @GameKingTr59 'a Teşekkürler