Play.GizemliOyuncu.Com//SkyBlock//Hub Yolunda//New Server//HardCore//1.7.x 1.8.x

WindForces42

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
[/url][/IMG]
Sunucu bilgileri
IP Adresimiz: play.gizemlioyuncu.com
Versiyon: 1.7.X 1.8.X 1.7 & 1.8
Websitemiz: www.gizemlioyuncu.com
Slot: 30
Hosting: Batihost
Ram: 3GB
Sunucu Türü: SkyBlock Sunucu!

Duyuru
Hub Yolunda Ilerleyısımız Vardır
Size Yuksek Kalıtelı Hızmet Vermeye Calısıyoruz
Web Sitemızden Destek Eklenmıstır
Mobil ve Kart ıle vıp satısı

Sınırsız Destek

Web Sitesi: WWW.GizemliOyuncu.Com
Furkan_sari42

WindForces/ Kurucu
OnurCanGamingTR/ Kurucu
xXhodeb/ Kurucu
Can_TR/ Kurucu

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sunucudan hiçbir şey olmaz sunucumuza gelip reklam yapıp sunucularına gidip reklam ndn yaptınız dediğimde direk Ip ban atan sunuculardan daha 2 gün önce reklam yaptılar banladım ve bugünde glip reklam yaptılar gene banladım bir dhaa olursa olacaklardan bn sorumlu değilim haberinizde olsun İyi Günler !!

Patrick_1235

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu sunucudan hiçbir şey olmaz sunucumuza gelip reklam yapıp sunucularına gidip reklam ndn yaptınız dediğimde direk Ip ban atan sunuculardan daha 2 gün önce reklam yaptılar banladım ve bugünde glip reklam yaptılar gene banladım bir dhaa olursa olacaklardan bn sorumlu değilim haberinizde olsun İyi Günler !!
Bencede haklısın BİR Serverin reklamını Başka bir serverde yapmak çok saçma oluyor

NoCry

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bencede haklısın BİR Serverin reklamını Başka bir serverde yapmak çok saçma oluyor
[14:37:31] [Server thread/INFO]: [] -[- Oyuncu -]- ? Sihirbaz ? ? play Gizemlioyuncu Com Alım VAR ! ! ! Vip Çekilişi Event VB !! ! ! !

Diyecek bir şey bulamıyorum.

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
[14:37:31] [Server thread/INFO]: [] -[- Oyuncu -]- ? Sihirbaz ? ? play Gizemlioyuncu Com Alım VAR ! ! ! Vip Çekilişi Event VB !! ! ! !

Diyecek bir şey bulamıyorum.
Aynısını bizde yapiyorlar

WindForces42

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Size hak verıyorum ama bızım yapacagımız bır sey yok bız adam cekın dıyoruz adamlar sızın swlerde reklam yapıyor bunları bılemeyız bunları ıplerını bıze atarsanız sıze yardımcı olabılırım

Blueguy

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bak NoCry'ı tanıyorum ben de. Gidip reklam atmışsın. Sana bir şey söylemem gerek. @batihost.com
^^

TworzYT

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı orta, hazır kullanmışsınız çoğunlukla daha çok emek harcasaniz güzel şeyler ortaya çıkabilir. Ayrıca sitenizin fotoğraflarından bir tanesi başka sunucudan özenerek yapılmış bi harita kendiniz olun, başkalarına özenmeyin

Tekrardan tamamen alıntı bir sunucu, tutmaz, tutmaması gerekir. 0/10.
Tekrardan tamamen alıntı bir sunucu, tutmaz, tutmaması gerekir. 0/10.
Katılıyorum

Satca

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Selamlarımı dıle getırıyor, sunucunuzda basarılar dılıyorum.
Yenı yılda; sunucunuzda oyuncularınızın daha huzurlu ortamda eglenebılmelerını, daha cok oyuncuya ev sahıplıgı yapmasını tebrık ve temennı etmekteyım.
Bılhakıs sunucu yetkılılerı arasında ıyı nıyet umıdıyle, eskıden yasanmıs tartısmaların daha ıyı bır ıkılı kualısyona varılması konusunda da temennı etmekteyım.
Basarılar dılerım.

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
reklam atma bize yeter

Son düzenleme: