PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
GG Yaziyorum Ve mute yiyorum Böle bir servere Biraz Yakıştıramadım
Açılımını daha kendin bilmediğin halde eleştirmen gayet komikmiş. GG'nin anlamının Good Game olduğunu biliyoruz ancak GG ez tarzında veya GG'yi aşağılama anlamında kullandıkları için bu kelimenin kullanımını yasakladık. GF yazabilirsiniz mute yiyen yok sonuçta. Lag konusuna gelirsek; ne yazık ki antihilemize güncelleme getirilmediği için ara sıra lag ve TPS düşüşleri oluyor biz de bu durumdan memnun değiliz açıkçası.

(Kopyala + Yapıştır yapıldı)

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
GG Yaziyorum Ve mute yiyorum Böle bir servere Biraz Yakıştıramadım
Bende Dedim Ama Dinleyen Güzel Kardeşim :) GG Yabancılarda God Game Demek Ama Bizim Türklerde GG yi Veya GF yi Ez olarak tanımlıyormuş Acaba PvP Den gıdım Anlıyorlarmı :)

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bende Dedim Ama Dinleyen Güzel Kardeşim :) GG Yabancılarda God Game Demek Ama Bizim Türklerde GG yi Veya GF yi Ez olarak tanımlıyormuş Acaba PvP Den gıdım Anlıyorlarmı :)
Daha yazılışını doğru bilmeyen birisi olarak konuşuyorsun burada. God kelimesi Allah demektir. Sen burada Allah oyunu diyorsun. Good game iyi oyun demektir. Fakat FFA sunucularda good game kelimesi nerede baksan yasaklıdır. Survival games sunucusu açmış olsa idik Good game kelimesi tabii ki yasaklı olmazdı.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Yahu siz niye bu kadar boş beleş oyuncularsınız ben çözemedim. God Game karşılığı Tanrı oyunu veya Ölümsüz oyun demek kardeş. RulingGame izleyipte konulara yorum yapmak yeni trend oldu galiba. FFA'da herkes yoluna baktığı için GG kelimesinin kullanılması normal değil, aksine saygısızlıktır. Bunu da sunuculara girmeden öğrenin aklınızda bulunsun

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Performans düşüren pluginler kaldırıldı.
Otomatik optimizasyon sistemi eklendi.
AntiHack için bir kaç ince ayar yapıldı.

08.12.2016 Bakım Notlarımız:

AntiHack sistemine özel bir config yapıldı. (Satın alınmadı, bu yüzden eşi benzeri yok.)
Haksız atılmalar olabildiğince azaltıldı.
xFall artık AntiKnockBack engelliyor.
Optimizasyon artık otomatik sisteme geçirildi.
Ok ve olta gidişi değiştirildi. (Limit getirildi)
Skriptlerde ki ufak hatalar düzeltildi.
Kurallarda ki hatalar giderildi.
Aşırı bellek kullanımı çözüldü.
Bazı pluginler artık MySql kullanıyor. (TPS yükseltmek amaçlı)
Harita çalma engellendi.

Pazartesi günü makine değişikliği yapılacaktır. İşlemci modelimizi değiştiriyoruz.

kreekton

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
şu swye ilk açıldığında girmiştim böyle yüksek biyerden suya atlardık sudan hemen sonra agaclık alan agaclık alandan sonra arabaların olduğu bir yer vardı zannedersem birde helikopter vardı 4 online vardı gece kadar oynadıydım gamekingtr diye bi admin vardı bide :(

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda donanım değişikliği başarıyla sonuçlanmıştır.
Intel Xeon E5620 işlemcilerimiz Intel Xeon X5670 işlemciler ile değiştirilmiştir.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sunucumuzda FallDamage (Düşünce oluşan hasar) kaldırılmıştır.
Artık ok ile birisini kafadan vurduğunuzda daha çok canı gidiyor.

Alt alan adlarımız eklenmiştir.
Play.xFallPvp.Net
Mc.xFallPvp.Net
Eu.xFallPvp.Net

Lokasyon değiştirildi. Artık ping oranınız daha düşük olacak.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0