Anket

• Kullanılan toplam oy
    38
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
__

Sunucu beta sureci başladı yogun istekten dolayı sunucu yapımında izlemek isteyen yada ormanda takılmak isteyenler gonderiye oyundaki adinizi yazin ve katılmak istiyorum yazin sizi ekleyeyim. Dikkat: Suanda sunucu daha bitmedigi icin kendi pcem uzerinden aciyorum siz sadece /warp ormanda takilacaksiniz ara sira pluginleri ayarlamam gerekebilir o yuzden test amaclı bana yardim edeceksiniz. Sunucunun spawnı bile daha bitmedi boyle bir uygulamayı yogun istekten dolayı yapiyoruz.
IP: PLAY.MCPIXELCANDY.COM

McWeb

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
__

Sunucu beta sureci başladı yogun istekten dolayı sunucu yapımında izlemek isteyen yada ormanda takılmak isteyenler gonderiye oyundaki adinizi yazin ve katılmak istiyorum yazin sizi ekleyeyim. Dikkat: Suanda sunucu daha bitmedigi icin kendi pcem uzerinden aciyorum siz sadece /warp ormanda takilacaksiniz ara sira pluginleri ayarlamam gerekebilir o yuzden test amaclı bana yardim edeceksiniz. Sunucunun spawnı bile daha bitmedi boyle bir uygulamayı yogun istekten dolayı yapiyoruz.
inşallah bilgisayarın çökmez
FurkanM
Katılmak istiyorum

Hardcore9

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
__

HardCore
katılmak istiyorum

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
SUNUCU ACIK BETAYA ALINDI
WHİTELİST KALDIRDILDI
SUANLUK SADECE WARP ORMAN VAR BİKAC GUNE SPAWN AYARLANIR TAHMINIM

Pluginler güzel rütbe de eklense tam olcak sunucu
Arkadaslar sunucuya rutbe eklensinmi? Rutbe kitleri felan olacak son rutbenin ozelligi /warp cennete ondan onceki rutbenin ozelligide /warp mars a gidebilmek olacak cok istek gelirse eleywbilirim her rutbenin kendine ozel kit olacak

QurdAspenki

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
SUNUCU ACIK BETAYA ALINDI
WHİTELİST KALDIRDILDI
SUANLUK SADECE WARP ORMAN VAR BİKAC GUNE SPAWN AYARLANIR TAHMINIM

Arkadaslar sunucuya rutbe eklensinmi? Rutbe kitleri felan olacak son rutbenin ozelligi /warp cennete ondan onceki rutbenin ozelligide /warp mars a gidebilmek olacak cok istek gelirse eleywbilirim her rutbenin kendine ozel kit olacak
Eklensinde sunucu ne zaman bizlere kavuşacak artık ? :)

Pikajuuu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Serverle İlgili Yapabiliceğim bi Yorum Yok Çok Güzel Tam Bitmemiş Ama Olsun :) Serverdeki İsmim OzkanYT SecretWither Dan İsteyim Pikajuuu Yaptırcam :) :ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ekask::epantolon::notch::notch::notch::notch::notch::notch::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku: Server Çok Güzel :):S^_^:yıkıl::ha::ha::yıkıl:

Herkese Tavsiye Ederim

Serverle İlgili Yapabiliceğim bi Yorum Yok Çok Güzel Tam Bitmemiş Ama Olsun :) Serverdeki İsmim OzkanYT SecretWither Dan İsteyim Pikajuuu Yaptırcam :) :ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ecehver::ekask::epantolon::notch::notch::notch::notch::notch::notch::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku::uyku: Server Çok Güzel :):S^_^:yıkıl::ha::ha::yıkıl:

Herkese Tavsiye Ederim

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önce farklı bir şeyler yapılmaya çalışılmış, konu tasarımı da yeterli sayılabilir, bir logo eklenseydi daha hoş olurdu. Genel itibariyle yine sıradan duruyor. 3/10

Son düzenleme:

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Önce farklı bir şeyler yapılmaya çalışılmış, konu tasarımı da yeterli sayılabilir, bir logo eklenseydi daha hoş olurdu. Genel itibariyle yine sıradan duruyor.
Degerlendirmeniz icin tessekurler :) Sunucuya arac plugini eklemeyi ve pvpmine benzeri birseyler eklemeyi dusunuyorum :)

__

Sunucuya android destegi eklendi. Lagsiz ve crashsiz androiddende oynayabileceksiniz. Nasil yapildigini konuda anlattim.

_____
Sunucuya SeyirciModu Eklendi Skript 200 Satirdan Fazla Oldu O Yuzden Bug Vs.. Yok :) Simdi Diyeceksiniz Oyuncu SeyirciModuna Gecer (burdan sonra küçük yazıyorum) milletin evine dalar öyle birşeyin imkanı yok boş yere 200 satirdan fazla demedik sistem şu şekilde; oyuncu /seyircimodu acik <warp adı> yaziyor (suanda sadece nether, orman, arena ve spawn mevcut) sonra orada seyircimodu olarak gezebiliyor /seyircimodu hiz ile speedinide değiştiriyor cani sıkılınca /seyircimodu kapat yazınca oyunucyu spawna atiyor gm 0 geçiyor seyircimodunda ışınlanmayla ilgili komutlar engelli. Bu arada seyircimodu milleti trollemek için vs.. yapılmadı . Diğer sunucularda yok ve aklıma böyle farklı bir fikir geldi. Kimse seyircimodunu acip sonra kapayıp /back yazarak oraya donemez onuda engelledik.

geslegelmobe

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu gayet guzel :) Ilgili yetkili kadrosu var ve bence spawn bittince reklama baslayacaginizda sunucu +100 u gecer bence :) Zaten sunucu kapanma riski yok :) Ilerdede hub yaparsiniz insallah :)

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Tahmini ne zaman açılır ?
Sunucu Suanda Acik yarin Orman Mapiyla Bilgi Mapi Değişecek Ve Sunucuya ilk Girince Guzel Bir Bilgi yerinde Baslayackasınız Yeni Orman Gelene kadar siz suanki ormanda yapitlarinizi yapabilrisiniz. Suanki orman warp eskiorman olacaktır. Konuya resimler yarinki güncellemeden sonra eklenecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...