Ayyildiz Network Neden Kapalı. (Konuya herkes Baksın)

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar Ben Kayra Sunucumuz Açtiğimizdan beğiri Sürekli SALDIRI GELMEKTE. BİZ ARTİK BU SALDIRILARA Hem Güvenlik aramaktan Hemden Bu Saldırılara Karşi Attack vermekten Yorulduk.

Suçumuz: Onların Kıskandığı Profesyonel Bir Sunucu Yapmakti.

Bize Son Günlerde Sürekli Durmadan Botnet,ddos,Bot,website Admin Panel Girişlerine Sürekli Yoğum Saldırılmakta. Ben Yoruldum Ama Pes Etmiceğim

Bize İşte Saldırı Yapan Sunucular
1.SonsuzGames Akaderin Kurucusu 11 Yaşındir. (DOLANDIRICI)
2.mcskynw Bu Sunucu Alıntı Çalinti Şeylerle Sunucu Kurmuş 2 Haftadır Gizliden Gizliye Saldırıyormuş. Bu Gün 1 Admini Bana Meydan Okudu Saldırı Çeşitleri Admin Hesapları Hackliyor Hiç böyle bir saldırı göremdim Nasıl yapıyorlarsa Admin Hesabınızın Şifrelerini Kırmakta Ardından Sunucuda ne var ne yok Tüm Haritaları Yok etmekte oyuncuları Banlıyor. vb. Şeyler Yapıyor

Bilginiz varsa Nütfen Yardımcı Olun. Bu Saldırıları Önlemem gerek.
Suana Kadar Yardımları İçin Teşekkür ederim İyi Oyunlar En Kısa Sürede Bunların Çözümlerini Bulup Suncumuzu Yeniden Aktif edeceğiz.
KadirYLCN

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucumuza Saldırı Yapan Tüm Sunucular Hakkında İşlem Başlatilmiştir Bazı Sunuculara İşlem Başlatmadık Çünkü Makinalarına Artık yok
Saldırı Nasıl Yapılırmış Gösterdik....... :cay: Gören Gördü. Sunucularımız Aktifdir. İyi Oyunlar Dileriz. Ayyildiz Network

İP: Oyna.AyyildizMC.com
Website: Ayyildizmc.com
Mail: [email protected]

EdwardWiles

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İtiraz eden birine çekiliş ile rehberlik verildiğini duyunca katılıyorum dedim ve ban yedim. Gerçekten çok güzel. Marketten parayla ban kaldırma özelliği de bir harika olmuş...

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İtiraz eden birine çekiliş ile rehberlik verildiğini duyunca katılıyorum dedim ve ban yedim. Gerçekten çok güzel. Marketten parayla ban kaldırma özelliği de bir harika olmuş...
Cok özür dilerim Adminim adina Konu Hakkinda bilgim yok o saat icinde Aktif değildim En kisa Sürede Konu İle ilgileneceğim Gerekirse Adminin Yetkisini alirim Haksizliğa hic Tamulum Olmaz Saygılarımla. İyi oyunlar dilerim.

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Hey, hey!
Ön adlar biraz tanıdık geldi bence. Sizce de tanıdık değil mi? :keyif::para:
Bir de yazım yanlışlarını azaltmaya çalışın çünkü bu oyuna küçük çocuklar giriyor. İleride insanlar Türkçe'yi doğru kullansın.
Bir de önerim: Sunucunuzda Türkçe karakterleri azaltın. (Veya ascii karakterleri.)
İyi forumlar.

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hey, hey!
Ön adlar biraz tanıdık geldi bence. Sizce de tanıdık değil mi? :keyif::para:
Bir de yazım yanlışlarını azaltmaya çalışın çünkü bu oyuna küçük çocuklar giriyor. İleride insanlar Türkçe'yi doğru kullansın.
Bir de önerim: Sunucunuzda Türkçe karakterleri azaltın. (Veya ascii karakterleri.)
İyi forumlar.
Sunucu Yazılımı Kullandığımız makinamizdaki yazılıma uygun olmuyor Buda Sorunlara Yol açmakta Sunucu Güncellemeleri İle Gideriliyor. Merak etmeyin Dil hataları. NOT: Sunucu sürümü: (1.2) - 2.0 Sürümünde hiçbir hata kalmayacaktır. Dil Hataları Konusunda.
* Ön Adlardan Kastiniz nedir. İyi Oyunlar Dileriz.

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Akaderkini taniyorum. Bana sunucunun adini AkAdErKiN SuRvIVAl yap ortak olalim diyrodu :D ben napim onla ortak olarak:D bi wrbsite scriptini begenmistim oda batihostunmus :)

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

ElitIceNW

♛[ElitIceNW]♛ >Ödüllü Sunucu<
En iyi cevaplar
0
Sunucu Yazılımı Kullandığımız makinamizdaki yazılıma uygun olmuyor Buda Sorunlara Yol açmakta Sunucu Güncellemeleri İle Gideriliyor. Merak etmeyin Dil hataları. NOT: Sunucu sürümü: (1.2) - 2.0 Sürümünde hiçbir hata kalmayacaktır. Dil Hataları Konusunda.
* Ön Adlardan Kastiniz nedir. İyi Oyunlar Dileriz.
Dil hatalarını düzelteceğiz derken bile dil hatası yapıyorsunuz. :olgun:
Sizin söylediğiniz şeyin makine yazılımıyla alakası bile yok. Pluginlerin kodlanma biçimi ile alakalı :pof:
* Ön ad: Prefix, tag anlamına gelmektedir. :huh:
[Sanırım bu eklentileri hiç kullanmadınız: Essentials group manager + PermissionsEx]

kayra06

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dil hatalarını düzelteceğiz derken bile dil hatası yapıyorsunuz. :olgun:
Sizin söylediğiniz şeyin makine yazılımıyla alakası bile yok. Pluginlerin kodlanma biçimi ile alakalı :pof:
* Ön ad: Prefix, tag anlamına gelmektedir. :huh:
[Sanırım bu eklentileri hiç kullanmadınız: Essentials group manager + PermissionsEx]
Sununucumuz kısa bir sureliğine kapanmıştır döndüğümüde 2.0 ile geleceğiz Kendi websitemizi kodlamaya bașladık websitemiz bittiğinde ilk olarak faction sunucumuz ile bașlıcağız. Tüm Sorunlar o zamana kadar kalmaz iyi forumlar