PersiaMC | 1.14.3 | Yeni nesil hayatta kalma sunucusu... #Yeniden

Sunucu nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    147

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya optifine kullandım sadece illa düz versiyonmu gelelim. Serverde çoğu kişi optifine'dır eminim

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Emoji menüsü güncellendi

Eğer "Alev" büyüsüne sahip bir yay ile ok fırlattığınızda,
yanan okun arkasından efekt çıkıyor.

Uzun uğraşlar sonucunda LAG sorunları giderilmiştir.
Bu süreç içerisinde oluşan huzursuzluklar için özürlerimizi iletiriz.​

Geniş çaplı hile koruması eklendi.
Spawn haritası güncellendi. (Konu tasarımı değiştirildiğinde fotoğraflar eklenecek)

Konu tasarımı güncellendi.
Yeni resimler eklendi.​

/otur komutu eklenmiştir.
Altınızdaki bloka oturmaya yarar.

Şans kutusu(LuckyBlock) eklenmiştir.
Yalnızca eventlerde verilen bu şans kutularından her türlü şey çıkabilir.
Örnek vermek gerekir ise;
Kafanıza yağan alevli oklar
Etrafınızda çıkan önemli madenler
Yarasanın üstüne binmiş cadı
Sizin adınızı taşıyan bir zombi
Kızıltaş devresi oluşturacak eşyalar
ve daha fazlası.
Eventlerde verilen bu kutuyu alıp, yere koyup kırdığınızda şans yüzünüze güler mi ağlar mı bilemeyiz.​

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu gayet güzel.
Neden kapalı?
Bir sorun olmuş ve kendini durdurmuş. Açtım şimdi.

Konu tasarımı güncellendi.
Tarif ve Şans Bloğu konuya eklendi.​

Konuya "Basit Sistemler" adı altında bölüm açıldı.
Sunucudaki basit sistemler (altın kürek ile claim, kilit, otur vs.) hakkında bilgi vermektedir.

Sunucu online.​

Takımlara ünvan eklenmiştir.

Lag sorunları tümüyle giderilmiştir.
/tarif liste komutu ile craft edilebilen eşyaların listesine bakabilirsiniz.
/shop komutu ile nasıl market oluşturacağınızı öğrenebilirsiniz.​

MehmetALAGEYİK

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başarılar. Survival sunucu açmışsınız eyvallah, boss & şans bloğu gibi olayları kaldırsanız daha iyi olacaktır. Tam 'Survival' değil ama en azından daha da kötü hale getirmeyin, zorlaştırın sunucunuzu. Başarılar size de :)

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılar. Survival sunucu açmışsınız eyvallah, boss & şans bloğu gibi olayları kaldırsanız daha iyi olacaktır. Tam 'Survival' değil ama en azından daha da kötü hale getirmeyin, zorlaştırın sunucunuzu. Başarılar size de :)
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Boss ve şans kutularını biraz da olsun eğlence için koyduk. İçinden çıkar eşyalar da öyle Hayatta Kalma sunucuların konseptine uymayan uçuk eşyalardan değiller. Sunucuya gelip bir göz atsaydınız bunu anlardınız. Ek olarak; Şans bloğundan neredeyse %60 olasılıkla kötü şeyler çıkıyor. Boss desen oda aynı.

MehmetALAGEYİK

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim. Boss ve şans kutularını biraz da olsun eğlence için koyduk. İçinden çıkar eşyalar da öyle Hayatta Kalma sunucuların konseptine uymayan uçuk eşyalardan değiller. Sunucuya gelip bir göz atsaydınız bunu anlardınız. Ek olarak; Şans bloğundan neredeyse %60 olasılıkla kötü şeyler çıkıyor. Boss desen oda aynı.
%'si önemli değil benim için, olmamlı diye öneride bulundum tabi ki sizin bileceğiniz bir iş. İyi forumlar.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
%'si önemli değil benim için, olmamlı diye öneride bulundum tabi ki sizin bileceğiniz bir iş. İyi forumlar.
Dediğim gibi oyuncular için eğlenceli olsun diye ekledik hayatta kalma sunucularının özünü bozacak türden değiller.

Takım ünvanlarındaki "i,ı" harflerinin otomatik olarak "I" harfine dönüştürülme sorunu düzeltildi.​

Pazar sistemi eklendi!
Konu, yüzlerce sunucu yeniliklerine göre güncellendi!​

Market "tarım eşyaları, madenler vs." gibi bölümlere ayrıldı.
Yapı şekli değiştirildi.
Ani lag sorunları giderildi.

EdebiHırsız

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu uzun zamandır aktif, ilk açıldığında bu kadar iyi değildi baya gelişmissiniz başarılar dilerim insallah dahada güzel olur.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şans blokunun üretimi için gerekli materyaller güncellendi.
Şans oranları güncellendi.​

DarkPeoplecraft

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda ki sistemler güzel fakat buildler hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim...

Konuyu incelerken çok hayran kaldım fakat sunucudan resimlere bakınca hayal kırıklığına uğradım.
Buildlere yönelik biraz daha çalışma yaparsanız emin olun ki, 4 4lüğe yakın bir sunucu elde edeceksiniz.

MeeRach

Vi3e
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuda ki sistemler güzel fakat buildler hakkında aynı şeyi söyleyemeyeceğim...

Konuyu incelerken çok hayran kaldım fakat sunucudan resimlere bakınca hayal kırıklığına uğradım.
Buildlere yönelik biraz daha çalışma yaparsanız emin olun ki, 4 4lüğe yakın bir sunucu elde edeceksiniz.
Yapılar için şunu söyleyeyim, hayatta kalma sunucularında oyuncu kitlesinin çoğu, zamanını kendi evlerinde, madenlerde vs. geçirdiği için yapıların fazla önemi olmuyor. Bunun için az ve öz olacak şekilde yapılar yapma gereksinimi duyduk. Yine de eleştiriniz dikkate alınacaktır. Değerli yorumunuz için teşekkürler.
başarılı bir servera benziyor
Düşünceleriniz için teşekkürler.