#' Blaze Network '# / Yakında Açılıyor! / Yeni Özellikler / Jet Hızında Oyun Keyfi!

Sunucumuzu nasıl buldunuz?

• Muhteşem!

Kullanılan: 14 41.2%
  • Harika!

Kullanılan: 0 0.0%
  • Güzel!

Kullanılan: 7 20.6%
  • Orta!

Kullanılan: 5 14.7%
  • Kötü!

Kullanılan: 0 0.0%
  • Berbat!

Kullanılan: 8 23.5%

• Kullanılan toplam oy
    34

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güldürdün. :uyku: Faction spawnı ve lobi haritası senin mi acaba? Sistemlere gelirsek basit sistemler. Emek görmemişsin kısmına hiç girmiycem.:ıslık:
Evet, haritalar alıntı olabilir. Bütçem buna yetişmedi. Sistemler kısmına gelirsek eğer görmek istediğin bir şey varsa belirt ki yapalım mantıken. Daha sonra sistemleri çok ayrıntılı açmadım, sunucu açıldığında daha fazlasını göreceksin.

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Evet, haritalar alıntı olabilir. Bütçem buna yetişmedi. Sistemler kısmına gelirsek eğer görmek istediğin bir şey varsa belirt ki yapalım mantıken. Daha sonra sistemleri çok ayrıntılı açmadım, sunucu açıldığında daha fazlasını göreceksin.
Ne zaman aktif ?

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Açıkçası bu aralar çok zamanım olmuyor. Hem yazarlık, hem derslerime çalışmak ve sunucu beni çok yoruyor. Ama eğleniyorum. Yorulmadan, çalışmadan ekmek olmaz...

Arkadaşlar ortağım ile bir karara vardık. Factions'da çok fazla hata vardı ve ummadık gecikmeler yaşandı. Bu nedenle HUB yapmayı iptal ettik. Bunun yerine MineZ açmaya karar verdik. Sunucumuzu ilk yapmaya karar verdiğimizde aslında ortağım MineZ açalım demişti fakat kabul etmemiştim. Şimdi MineZ açacağız.

Güncellemeler :

o HUB yerine MineZ yapımına karar verildi.
o MineZ haritası neredeyse hazır.
o Eklenti paketimiz tamamlandı, sadece bir kaç dokunuş ve zamanla gelişecek.
o Yapılacak sistemler belirlendi, sizin de fikirlerinizi istiyoruz. Çok güzel fikirlerimiz var.

Dipnot : Haritamız alıntı olacak çünkü zamanımız yok. Zaman ilerledikçe kendi haritamızı yapacağız.
Dipnot 2 : Factions'dan çok daha iyi sistemler yapacağız.

KONU GÜNCEL ++

Emristy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkçası bu aralar çok zamanım olmuyor. Hem yazarlık, hem derslerime çalışmak ve sunucu beni çok yoruyor. Ama eğleniyorum. Yorulmadan, çalışmadan ekmek olmaz...

Arkadaşlar ortağım ile bir karara vardık. Factions'da çok fazla hata vardı ve ummadık gecikmeler yaşandı. Bu nedenle HUB yapmayı iptal ettik. Bunun yerine MineZ açmaya karar verdik. Sunucumuzu ilk yapmaya karar verdiğimizde aslında ortağım MineZ açalım demişti fakat kabul etmemiştim. Şimdi MineZ açacağız.

Güncellemeler :

o HUB yerine MineZ yapımına karar verildi.
o MineZ haritası neredeyse hazır.
o Eklenti paketimiz tamamlandı, sadece bir kaç dokunuş ve zamanla gelişecek.
o Yapılacak sistemler belirlendi, sizin de fikirlerinizi istiyoruz. Çok güzel fikirlerimiz var.

Dipnot : Haritamız alıntı olacak çünkü zamanımız yok. Zaman ilerledikçe kendi haritamızı yapacağız.
Dipnot 2 : Factions'dan çok daha iyi sistemler yapacağız.

KONU GÜNCEL ++
Bekliyoruzz süre varmı açılma süresi ?

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bekliyoruzz süre varmı açılma süresi ?
Açıkçası sadece 1 günde tüm eklentileri topladım. Sadece skriptler uzar o kadar. Önümüzde ki aya -skriptleri hızlı yazarsam- açmayı düşünüyorum.

Ayrıca sistem olarak bir isteğin varsa belirtebilirsin.

Arkadaşlar maddi sıkıntılar, yetiştirememe sorunları ve en mühim olan ortağımın sanalı bırakıp," Kendi yoluma bakıyorum. " demesi nedeniyle sunucuyu kapattık. Bilgisayarım bir çuval gibi kötü olsa da kendi bilgisayarıma sunucu kurup sunucuyu tamamlamayı ve tamamlandıktan sonra açmayı düşünebiliriz.

Herkese teşekkür ediyoruz...

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana bu tür sistemleri olan ve şu an aktif olan bir sunucu gösterir misin? Buna ek olarak eğer eksik gördüğün bir şey veya eklenmesini istediğin ekstra bir özellik varsa söylemekten kaçınma :)
PLAY.ELYSIUM.NETWORK :)
Ayni sistemler zorla bir kacini degistirdik fakat hala yarisi ayni.

Korkak Adam

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha önce bu isimde bir sunucu açılmıştı.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yakında BOMMMBAAA!!! gibi geliyoruz. Çok daha yenilenmiş ve maksimum eğlence ile.

Fretzge

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kon çok güzel umarım sunucuda güzel olur.