Minecraft batıyor mu?

BekirAkmn

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
MİNECRAFT BATIYOR MU?

Arkadaşlar sık sık heryerde görmeye başladım.

Minecraft oyunu batıyor mu?

Sunucu onlineleri az küçük çocuk oyunu diyorlar ama yanılıyorlar %50'si büyük yaştakilerle dolu fakat bilen yok.

Bu konuda sizin yorumlarınız neler

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
%50 kısım büyük bir kısımdır.Girdiğimiz her sunucuda çocuk görüyoruz.Ben bi kere bile büyük birisini görmedim ?
Battı batacak.

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Minecraft batmak üzere.Arkadaşınla birlikte creative veya pvp her neyse sunucuya girdiğinde,senin büyük yaş dediklerin abazaların dedikleri:
"Naber "Sansür"
"İyiyim "Sansür" sen nabıyon "Sansür"
"İyi bende."Sansürrrrrrrrrrrrrr"

Cardinal41

Ahanda Peynir
Emekli
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Çocukların zorlanmadan en rahat şekilde küfür edip milleti aşağılayabileceği sayılı oyunlardan olduğu için yok olma yolunda ilerliyor olabilir.

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Batan şey Minecraft değil, Türkiye'nin oyuncu topluluğu kalitesi. Bununda tek sebebi eğitimsiz ebeveynlerin ilgi göstermedikleri çocuklarınında eğitimsiz ve daha bir kötü şekilde yetişmesidir. Türkiyede oyuncu topluluğunun %5'i kadar gerekli olgunluğu gösterip oyundan zevk almasını biliyor diğerleri çöp.

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Batan şey Minecraft değil, Türkiye'nin oyuncu topluluğu kalitesi. Bununda tek sebebi eğitimsiz ebeveynlerin ilgi göstermedikleri çocuklarınında eğitimsiz ve daha bir kötü şekilde yetişmesidir. Türkiyede oyuncu topluluğunun %5'i kadar gerekli olgunluğu gösterip oyundan zevk almasını biliyor diğerleri çöp.
Bir internet kafeye giriş yapıyorsunuz duydugunuz ilk söz " Sis atma diye küfür edenler olur."

Yiğit_bee

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kesinlikle batıyor. Her gün sunucularda "abi elmas versene" lafını duyuyorum. Maalesef %50'lik kısım çocuk yaşlarında yada en fazla 14 yaşında.
Tamam yaş önemli değil ama yaşın getirdiği olgunluk vardır yani gelen geçen birbirine sövüyor atarlanıyor sonra neden banlandım dur bot programı açim diye sunucuya bot atanlar var. Çoğunlık 16 yaşından küçük olduğu için VIP alanlarda azalıyor, anlayacağınız Minecraft Türkiye sunucuları gerçekten batıyor hilelerden tut gene hilelere. Eskiden bi 4 - 5 yıl önce ortam falan iyiydi ayrıca sunucu tadını ve zevkini çok iyi veren sunucular da vardı.

Elasu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
oyuncuların kalitesi düştükçe batar :)

Batar da batar yani

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Türkiye sunucularında suçn çoüunluğu hypixel cyubecraft neden batmıyor acaba ?

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Böyle konular açmak yerine neden şöyle whiltelistli klasik survival sunucusu açmıyoruz? Sadece belirli kişileri alırız olgun bir topluluğumuz olur.

ilkeroyun

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çoğu insanın bundan bir haberoi yok biz Discord grubunu bu yüzden kurmuştuk admicos kardeş bakan varmı yok

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Türkiye piyasası yerine Yabancı piyasaya sunucu açmak isteyenler var. Mesela ben elimde olsa açardım fakat malum 50 yıldır değişmeyen başlık "Simple Present Tense", "Past Tense", "Perfect Tense"...

Ve Minecraft batmıyor, yabancılar çatur çutur harika şekilde keyifle oynuyor oyunu. Ama siz oynayamazsınız çünkü VIP onu öldürdüğünde kill çeken veya banlayan yetkili, VIP alıp bütün oyuncuları oyundan soğutan dövesi oyuncu tipi ve sadece küçük bebeklerin oynadığı şu "Babaların Harçlığı" ile açılan sunucular olduğundan size batıyormuş gibi geliyor.

Karşınızda ki gemi batmıyor, siz batıyorsunuz diyebilirim...

Ve saygılı ol, küçük bebek deme diyenler yeri geldiğinde sövüyorlar. İlk kendinize bakın.