Bilgisayarı çok mu hırpalıyorum?(Donanım olarak)

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarı alalı 1 yıl oldu ama ben hatayla z tuşunu bozdum düzgün basmıyor.Bilgisayarı çok mu hırpalıyorum?(Donanım olarak)
Çok hırpalıyorsam neye dikkat etmeli?

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tuşlara daha yavaş basmalısın, üzerlerine su, çay, kola gibi içecekler dökmemeli, tuşların aralarına pislik kaçmamasına özen göstereceksin. Düzenli olarak da temizleyeceksin. Laptop mu kullanıyorsun masaüstü mü ?

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tuşlara daha yavaş basmalısın, üzerlerine su, çay, kola gibi içecekler dökmemeli, tuşların aralarına pislik kaçmamasına özen göstereceksin. Düzenli olarak da temizleyeceksin. Laptop mu kullanıyorsun masaüstü mü ?
Laptop ..........Bide çok mu hırpaladım?

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1 yılda sadece bir tuşa zarar gelmesi çok iyi bir şey, bazı insanlar 1 yılda bin tane laptop değiştiriyorlar. Tuşta nasıl bir zarar var, basıyor mu yoksa komple hasar mı aldı ?
basıyor ama biraz zor .Bi arkadaşım bilgisayarın 5 yıl kullandı sadece güç kablosu patladı(oluşan tek hasar)Oyüzden ben de hırpaladığım mı düşündüm

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
klavyeyi duvardan duvara vuruyorum hiçbişey olmuyor. Teşekkürler logitech, teşekkürler masaüstü.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
klavyeyi duvardan duvara vuruyorum hiçbişey olmuyor. Teşekkürler logitech, teşekkürler masaüstü.
Dizustunu yere attigim oluyor -_- hala calisiyor bir sefer ekran kartini bozmusum vururken dhkdjdbkdkjdd degistirdim ekran kartini harddiskmi neyse onun vurmaktan vidalari falan gevsemisti djfkr 4 yildir ayni bilgisiyari kullaniyorum ama hala sorunsuz tsk Samsıng

Olumun_4_Kolu

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
basıyor ama biraz zor .Bi arkadaşım bilgisayarın 5 yıl kullandı sadece güç kablosu patladı(oluşan tek hasar)Oyüzden ben de hırpaladığım mı düşündüm

Dizustunu yere attigim oluyor -_- hala calisiyor bir sefer ekran kartini bozmusum vururken dhkdjdbkdkjdd degistirdim ekran kartini harddiskmi neyse onun vurmaktan vidalari falan gevsemisti djfkr 4 yildir ayni bilgisiyari kullaniyorum ama hala sorunsuz tsk Samsıng

O kadarcık zarar kadı kızında da olur :)

Hay maşaallah.. Gerçi benim toshiba da öyle duvara vursan çizilmiyor bile mübarek..

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
3 senedir aynı klavyeyi kullanıyorum. Vurdum, üstünde yemek yedim, itina ile tükürdüm ve hala sapasağlam. Hiç yarı yolda bırakmadı..

berkser1232221

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
3 senedir aynı klavyeyi kullanıyorum. Vurdum, üstünde yemek yedim, itina ile tükürdüm ve hala sapasağlam. Hiç yarı yolda bırakmadı..
Ben küççüken bir masaüstüm vardı.Ve klavyesine sürekli sarı kola su felan dökerdim.Sağolsun bir internet cafe bize ucuza klavye satardı..Ne günler geçti şimdi laptopla 10 parmak yazıyorum.Maşşalahı var 11 kere su dökdüm la 4 senedir var aslanım benim.Maşşallah!

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Markasını bile bilmediğim 4 - 5 yıl önce aldığım -aldığım bilgisayar ile geldi çaktırmayın- klavye hala sapasağlam. Sizinkilere toz yutturur. Eski toprak bu. Logitech kim? :D