Minecrat | Youtube World Banner |OlymposTv

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Arka plana biraz daha kapalı bir renk eklersen yazı fontu ve rengi oraya mükemmel bir şekilde uyar.
Genede güzel olmuş ellerine sağlık :)

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu Büyüklükteyken Görüntü çok güzel Fakat Bide Bunu youtubede sıkıştırılmış olarak düşün yazı okunamayabilir belirli uzaklıktan Yazı Rengini Biraz Daha Belirli Yapabilirsin bence .
Güzel Çalışma

YEP01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel olmuş, hoşuma gitti.
Teşekkür ederim .

Arka plana biraz daha kapalı bir renk eklersen yazı fontu ve rengi oraya mükemmel bir şekilde uyar.
Genede güzel olmuş ellerine sağlık :)
Teşekkürler , yazı önce çıksın diye arkayı bulanıklaştırdım ama sizin dediğiniz gibi daha güzel olabilirdi .

Bu Büyüklükteyken Görüntü çok güzel Fakat Bide Bunu youtubede sıkıştırılmış olarak düşün yazı okunamayabilir belirli uzaklıktan Yazı Rengini Biraz Daha Belirli Yapabilirsin bence .
Güzel Çalışma
https://www.youtube.com/channel/UCoYx6xVhcQYHcVHOCFNMm6w
Yazı okunuyor ama arka planı karartsaydım dediniz gibi yazı rengi daha güzel olurdu .
Teşekkürler .

Teşekkürler canımın içi. :D
:D

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Güzel gidiyordun, yazıda bozdun. Çok beğenmedim. Daha gelişecek uzun bir yolun var ve bol bol çalışma yap. Farklı teknikler öğren meyvesi en sonunda çıkar.

YEP01

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel gidiyordun, yazıda bozdun. Çok beğenmedim. Daha gelişecek uzun bir yolun var ve bol bol çalışma yap. Farklı teknikler öğren meyvesi en sonunda çıkar.
Teşekkürler , yazılarımı bende beğenmiyorum . Bir başka çalışmama 3D ve daha güzel yapmayı düşünüyorum .