PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu gün güncellemelerine ek olarak;
Çakma lobi eklendi. @Rabisu
AuthMe ile ilgili büyük bir bug giderildi.
TPS problemleri azaltıldı.

Düello sisteminde küçücük bir değişiklik yapıldı.
TPS sorunlarına çözümler üretildi.
Yan tarafta ki tablo kaldırıldı.
Çakma lobide bir kaç şey değiştirildi.

Çakma lobi kaldırıldı.
SG kitinde düello kabul edilmeme sorunu çözüldü.
Sağda ki tablo yeniden eklendi.
Hile korumasında küçük bir değişiklik yapıldı. @Pluginsel

Kit kaydetme eklendi. (Alpha)

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kit kaydetme sırasında oyuncuya vurulma sorunu düzeltildi.
AntiHack ile ilgili bir değişiklik yapıldı.

Makro basınca otomatik ban atılabiliyor. (Gerekli parametreler yakalandığı takdirde)
Kit kaydetme de ki hatayı bildirdiği için @FunnyCraft17'a çok teşekkür ederim. (Çözüldü)
BuildUHC arenasında rakibin arenadan çıktığında arena temizlenmesi düzeltildi.
FFA alanına giriş ve çıkışlarda yasaklı eşyalarda güncellemeler yapıldı.
Şans kutusunda anahtar kaldırıldı.
Birkaç gözle görülmeyen kod değişikliği yapıldı.

Jessuqa

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Baya Hacx E Korumalı Yapmışsınız Ama Saat 03:16 da adamlar havada Ucuyor :/ Sorunu Bir An Önce Düzeltin Herkes Ogrenırse Sv GG

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Baya Hacx E Korumalı Yapmışsınız Ama Saat 03:16 da adamlar havada Ucuyor :/ Sorunu Bir An Önce Düzeltin Herkes Ogrenırse Sv GG
AAC'nin bir bugu ayın 3'ünde değiştireceğiz.

FFA için kit kaydetme eklendi.
İmla hataları düzeltildi.
FFA kit kaydetme bugları düzeltildi.
SG kit kaydetme bugları düzeltildi.
BuildUHC kit kaydetme bugları düzeltildi.

Antihilede bulunan bypasslar bir nebze de olsa giderildi.
Performans arttı.
Tüm skriptler birbiriyle senkronize hale getirildi.
ChunkFix yapıldı.
ScoreBoard için yeni bir kaç ufak ama etkili düzeltme yapıldı.
FFA kit kaydetme donorlara kapatıldı.
SG kit kaydetme sorunları düzeltildi.
BuildUHC kit kaydetme de esnasında bug tespit edildi ve kapatıldı.

Speed fly ve glide bypassları çözüldü (Şuanlık)
Makrodan atılınca gerekli değerler yakalandığında otomatik ban atabilir.
BuildUHC'de olan küçük bir sorun giderildi.

Artık killaura kullanan oyuncuları daha hızlı yakalayabiliyoruz.
Lag sorunu ortadan kaldırıldı.
Kullandığımız otomatik ban için küçücük bir güncelleme getirildi.
Şans kutusunda düzeltme yapıldı.
Otomatik mesajlarda güncellemeler yapıldı.

FFA kit kaydetme sorunları çözüldü.
BuildUHC kit kaydetme açıkları kapatıldı.
SG kit kaydetme açıkları kapatıldı.
1vs1 başlamadan önce üzerinizde ki tüm efektler silinir.
Yetkililer için özel bir komut eklendi.
FFA alanına girişlerde olan açıklar / buglar çözüldü.
KillAura koruması hakkında iyileştirmeler yapıldı.
Versiyon kontrolünü kaldırmıştık yeniden ekledik (World Downloader Manager ve LiteLoader mod ile girişler yasaklı)
Bounty oranlarını yeniden ayarladık.
BuildUHC arenalarının genel onarımı yapıldı.
SG arenalarının genel onarımı yapıldı.
BuildUHC arenalarına 1 arena daha eklendi.
Kayıt edilmiş tüm kitler herhangi bir soruna karşı silindi, kitinizi yeniden kayıt etmek zorundasınız.
Sunucuya 180 gün boyunca giriş yapmayan oyuncuların özel üyekleri ve kayıtları sıfırlanacaktır.
Otomatik mesaj aralığı yeniden ayarlandı.
Otomatik mesajlara eklemeler yapıldı.
Optimizasyon iyileştirildi.
Otomatik cezalandırma sisteminde TPS kontrol metodu değiştirildi.
Otomatik cezalandırma sisteminde Ping kontrol metodu değiştirildi.
Slot 125 olarak sabitlendi.

Makro kontrolünde ki ufak bir hata çözüldü. @FunnyCraft17

Çok küçük bir visual bug çözüldü.

Gabriel_ao

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sizden bir şey rica edicektim :) Bundan 1 ay önce ben banlanmıştım,sunucuya yeni özellikler gelmiş.şu an ise ben bunlardan yararlanamıyorum :(.Sebebi banlanmam banımı kaldırırsanız sevinirim :) Evet suç bende yasak olan bir şey yaptım,bir daha böyle bir şey olmıyacaktır.Bunun için üzgünüm :(.Banımı kaldırırsanız sevinirim :).

Oyundaki Nickim:Gabriel_ao_TR

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sizden bir şey rica edicektim :) Bundan 1 ay önce ben banlanmıştım,sunucuya yeni özellikler gelmiş.şu an ise ben bunlardan yararlanamıyorum :(.Sebebi banlanmam banımı kaldırırsanız sevinirim :) Evet suç bende yasak olan bir şey yaptım,bir daha böyle bir şey olmıyacaktır.Bunun için üzgünüm :(.Banımı kaldırırsanız sevinirim :).

Oyundaki Nickim:Gabriel_ao_TR
İnsanın küfür ettiği yere geri dönmek istemesi kadar garipti hayat. @CowboyBebopTR @iFroZen

FFA haritamız değiştirildi.
Şans kutularında düzeltmeler yapıldı.
Makro kontrolünde ki dengesizlikler giderildi.
KillAura kontrolü artık daha da istikrarlı.
Harita çalınmasına karşın önlemler sıklaştırıldı.
Ping sorunları üzerinde düzenlemeler yapıldı. (Paket gönderimi, alımı)
Chunk ayarları yeniden düzenlendi.
Drop sorunları ortadan kaldırıldı.
Yetkililer için birkaç küçük değişiklik yapıldı.
Ping kontrol metodu değiştirildi.
BuildUHC'de rakibiniz oyundan çıktığında ismi yazar (Yetkililer firardan ban atabilir)
Bounty oranlamalarında değişiklikler yapıldı.
HeadShot eklendi.
KillAura için yeni değerler atandı (Cezalandırma konusunda)
BuildUHC uçan base yapımı yasaklandı. Hiçbir şekilde uçan base yapılamaz.
Yanma süreleri değiştirildi.
Gereksiz atılmalar azaltıldı (TPS kontrolü)

Gabriel_ao

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
İnsanın küfür ettiği yere geri dönmek istemesi kadar garipti hayat. @CowboyBebopTR @iFroZen

FFA haritamız değiştirildi.
Şans kutularında düzeltmeler yapıldı.
Makro kontrolünde ki dengesizlikler giderildi.
KillAura kontrolü artık daha da istikrarlı.
Harita çalınmasına karşın önlemler sıklaştırıldı.
Ping sorunları üzerinde düzenlemeler yapıldı. (Paket gönderimi, alımı)
Chunk ayarları yeniden düzenlendi.
Drop sorunları ortadan kaldırıldı.
Yetkililer için birkaç küçük değişiklik yapıldı.
Ping kontrol metodu değiştirildi.
BuildUHC'de rakibiniz oyundan çıktığında ismi yazar (Yetkililer firardan ban atabilir)
Bounty oranlamalarında değişiklikler yapıldı.
HeadShot eklendi.
KillAura için yeni değerler atandı (Cezalandırma konusunda)
BuildUHC uçan base yapımı yasaklandı. Hiçbir şekilde uçan base yapılamaz.
Yanma süreleri değiştirildi.
Gereksiz atılmalar azaltıldı (TPS kontrolü)
Banımı kaldıracakmısınız ?

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yeni Antihack satın alındı.
Yanlış negatif hataları azaltıldı.
Ping kontrol metodu eski haline çevirildi.

Yeni antihack ile ilgili bir bug düzeltildi.
1.7 Vuruşları sunucumuza eklendi.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi şunu söylemek isterim ki amacım sizleri kötülemek değildir. Şimdi benim anlamadığım konuyu size anlatayım.

MorfinCraft adlı sunucuyu her halde hepimiz biliyoruzdur. O sunucu'ya 10-15 kişi çekerken başlamıştım 150-200 kişi görmüştü ve doğal olarak hub sunucusu olmuştu. Benimde sormak istediğim siz her halde sunucunuzu morfin açıkken açtınız ve şu an 50-120 arası aktif bir oyuncu kitleniz var. Çok iyi türkçe'ye dikkat eden java ile ilgilenen yetkilileriniz var. Fakat neden hayla sadece PvP ortamı? Neden sizde hub olmayıp Eggwars, bedwars, skyblock, faction vb. oyunlar getirmiyorsunuz. Bunu getiren sunucular (Craftrise, Son Oyuncu vb.) sunucular şu an 1000-3000 aktif oyuncuya sahip yani 1000 kişiyi aşan sunucular. Çünkü 2 senedir pvp üzerine olan bir sunucusunuz. Artık daha fazla gelişmenin vakti değil mi sizce? Gerekirse bütün yetkililer birleşir ünlü bir youtubera sunucu reklamınızı yaptırır sunucunuzun oyuncu sayısı artar. İlk önce belirtmiştim amacım kötülemek değil siz gerçekten kaliteli bir sunucusunuz.

@GameKingTr59 ve @MrHappy

Son düzenleme:

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Şimdi şunu söylemek isterim ki amacım sizleri kötülemek değildir. Şimdi benim anlamadığım konuyu size anlatayım.

MorfinCraft adlı sunucuyu her halde hepimiz biliyoruzdur. O sunucu'ya 10-15 kişi çekerken başlamıştım 150-200 kişi görmüştü ve doğal olarak hub sunucusu olmuştu. Benimde sormak istediğim siz her halde sunucunuzu morfin açıkken açtınız ve şu an 50-120 arası aktif bir oyuncu kitleniz var. Çok iyi türkçe'ye dikkat eden java ile ilgilenen yetkilileriniz var. Fakat neden hayla sadece PvP ortamı? Neden sizde hub olmayıp Eggwars, bedwars, skyblock, faction vb. oyunlar getirmiyorsunuz. Bunu getiren sunucular (Craftrise, Son Oyuncu vb.) sunucular şu an 1000-3000 aktif oyuncuya sahip yani 1000 kişiyi aşan sunucular. Çünkü 2 senedir pvp üzerine olan bir sunucusunuz. Artık daha fazla gelişmenin vakti değil mi sizce? Gerekirse bütün yetkililer birleşir ünlü bir youtubera sunucu reklamınızı yaptırır sunucunuzun oyuncu sayısı artar. İlk önce belirtmiştim amacım kötülemek değil siz gerçekten kaliteli bir sunucusunuz.
Şimdi neden HUB olmuyoruz ya da olamıyoruz diye başlayayım.

1-) Zaman fakiriyiz.
2-) Derslerimiz var bizde öğrenciyiz. (Seneye YGS gireceğim)
3-) Yaz aylarında ufak bir HUB projesine başladık uyguladık ve saldırı yedik, o günden beri HUB projemiz iptal edildi.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0

@GameKingTr59 @iFroZen @MrHappy @CowboyBebopTR ve Diğer xFall Yönetim Ekibi.
Bundan yaklaşık olarak 7 ay öncesine, Eylül ayına dönersek biz de içinde 3 oyun barındıran (PVP, Factions ve Survival Games) bir HUB sunucusuyduk. O zaman PVP'miz 70-80 çekiyor durumda toplam 130 140 bandında dolaşıyorduk. Yediğimiz ağır saldırı bizim bu işten soğumamıza ve sunucuyu kapamamıza neden oldu. 1 ay sonra yoğun istek üzerine sunucuyu PVP olarak geri açtık. Eski kitleyi kazanmak oldukça zamanımızı aldı. Şimdi sadece PVP halimizle HUB gibi 100 bandını rahatlıkla gezebiliyoruz. @GameKingTR59'un da dediği gibi seneye hayatımızı etkileyecek bir sınavla karşı karşıyayız ve geleceğimizi önemsiyoruz. Biz de isterdik çok büyük bir sunucu olmayı. Bir süre böyle devam. Belki bir gün büyürüz, sizi de bekleriz :)

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi neden HUB olmuyoruz ya da olamıyoruz diye başlayayım.

1-) Zaman fakiriyiz.
2-) Derslerimiz var bizde öğrenciyiz. (Seneye YGS gireceğim)
3-) Yaz aylarında ufak bir HUB projesine başladık uyguladık ve saldırı yedik, o günden beri HUB projemiz iptal edildi.

Bundan yaklaşık olarak 7 ay öncesine, Eylül ayına dönersek biz de içinde 3 oyun barındıran (PVP, Factions ve Survival Games) bir HUB sunucusuyduk. O zaman PVP'miz 70-80 çekiyor durumda toplam 130 140 bandında dolaşıyorduk. Yediğimiz ağır saldırı bizim bu işten soğumamıza ve sunucuyu kapamamıza neden oldu. 1 ay sonra yoğun istek üzerine sunucuyu PVP olarak geri açtık. Eski kitleyi kazanmak oldukça zamanımızı aldı. Şimdi sadece PVP halimizle HUB gibi 100 bandını rahatlıkla gezebiliyoruz. @GameKingTr59'un da dediği gibi seneye hayatımızı etkileyecek bir sınavla karşı karşıyayız ve geleceğimizi önemsiyoruz. Biz de isterdik çok büyük bir sunucu olmayı. Bir süre böyle devam. Belki bir gün büyürüz, sizi de bekleriz :)

Beni bu konuda aydınlattığınız için teşekkür ederim öncelikle. Aslında hub sunucusunuz sonradan pvp oldunuz sonradan yeniden karar verdiniz hub olmaya fakat saldırılar yaşandı, anlıyorum. Seneye ''YGS'' adlı sınava gireceksiniz. Zaman fakiri olmasaydınız her halde rahat bir şekilde hub sunucusu olurdunuz ama bu da iyi, buna da şükür. ''Belki bir gün büyürüz, sizi de bekleriz'' -MrHappy Bu sözünüzde zaten küçük sunuculara göre ve sisteme göre en iyi sunuculardansınız ve büyüyeceğinize inanıyorum. Sizi de bekleriz, yazmışsınız fakat ben Eylül 2016'dan beri sunucunuz da oynuyordum hatta donordum. Adım Anivia idi fakat teketek'te yaptığım bir bug sebebiyle sınırsız banlandım ve açılmayacağını söylediniz, canınız sağ olsun kısmet buymuş. İyi günler.