[ 1.8x ] Hayatta Kalma / +30 Online / Warplar Yenilendi / MCMMO YAKINDA [ RightCraftTR.Rabisu.Com ]

LufianTürkiye

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D kovalski ve lufian ikilisi.
Kovalski once senden baslayalim..
Simdi bu konuya atmistim ssleri sunucuma gelip hackledim, ddos attim, nasada calisiom felan filan..
Ayrica sen bunlari dedikten sonra onu soylemistim.. konuyu baltalamayi birak.

Konu tasarımınız berbat,
Cevabim: Peki diger konulara goz attinizmi ? Lufian bey.. Grafikler kotu olabilir fakat ayrintili bir sekilde ve diger konular gibi vip fiyatlari v.s koyulmadi neden berbat olsun anlamadim.

Sunucu haritalarınız berbat,
Cevabim: Biliyormusunuz, biz ilkdefa survival sunucu actik bu bizim ilk survival deneyimimiz.. En azindan biz oyuncularimizin iyiligi icin saatlerce warplarimiza ugrasiyoruz, diger bir cok sunucu gibi, alinti yapipta hakedilmeyen seyleri kazanmiyoruz!

Orman haritasına 3 blok boşluk bırakmışsınız adamlar nerede ws atacak?
Cevabim: evet bu sorunda haklisin. Yeni orman yapilacak..

Prefixleriniz berbat,
Oyuncularimiz bu konuda cok guzel seyler soyluyorlar tabi bu sizin zevkinize bagli olabilir..

Hakeza yetkililer de öyle..
Chestcommands ve netherde sorunlar olsutu. Ilgilenemiyoruz.. oyuncularimizin iyiligi icin 1 saat stop cekioruz, gozumuze aliyoruz oyuncu kaybetmeyi.

KOVALSKI BOS BOS MESAJLAR ATMA BU KONUYU 2. KEZ BALTALADIN YASAKLANABILIRSIN. KENDINI REZIL ETME AKLINA MUKAET OL..
Demin skype üzerinden diğer yetkiliniz Mert ile konuştuk.
"Cesaretin varsa telefon numaranı ver dedi"
Bende verdim. Aradı beni dedi sen benim kim olduğumu bilmiyosun seni sibere veririm IP adresin elimde fatihte oturuyosun şudur budur,
Kendisi beni sibere verdiğinde bana sormayacaklar mı neden bunları yaptın?
Cevabım şu ki; "Sunucu içerisinde o kadar kişi varken benim sayısal IP adresimi paylaşamazsınız, bu bi' suçtur." Ve gelmiş diyor ki; "forum konumuz paraı baltaladıysan seni şikayet ederim."
Sen parayla herşeyi yapabileceğini mi zannediyorsun? Bu forum herkese açık bi' forum.
Eminim rüşvetle iş yapmıyorlar...
@AdexTR

RightCraftTR2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Demin skype üzerinden diğer yetkiliniz Mert ile konuştuk.
"Cesaretin varsa telefon numaranı ver dedi"
Bende verdim. Aradı beni dedi sen benim kim olduğumu bilmiyosun seni sibere veririm IP adresin elimde fatihte oturuyosun şudur budur,
Kendisi beni sibere verdiğinde bana sormayacaklar mı neden bunları yaptın?
Cevabım şu ki; "Sunucu içerisinde o kadar kişi varken benim sayısal IP adresimi paylaşamazsınız, bu bi' suçtur." Ve gelmiş diyor ki; "forum konumuz paraı baltaladıysan seni şikayet ederim."
Sen parayla herşeyi yapabileceğini mi zannediyorsun? Bu forum herkese açık bi' forum.
Eminim rüşvetle iş yapmıyorlar...
@AdexTR

Kardesim artik ceneni kapatacakmisin?
Kisisel sorunlari buraya aktarip insanlarin ve cok onem verdigin forumun ayrica bizim ailemizinde canini sıkıyorsun.
Dedigimiz gibi. Sana son sozumuz, konumuzu baltalama hafta sonu reklam basacagiz. Biliyorsundur umarim, reklamli konulari baltalamak forumda, buyuk suctur. Elestrini yap biz duzgun cevap verelim. Onceki yorumum gibi..
Elestrini yaptiktan sonra otur assa.

@AdexTR

Guncel yakinda!
Bu hafta icerisinde gelecek yenilikler; teamspeak3 sunucumuz, sag tarafta yeni istatistikler alani, rutbe sistemi, yeni balikci, yeni arena, yeni orman, kasa sistemi, yeni zorkomurkazma, skriptler, yeni prefixler, viphammaddede odun, tas, toprak alanlari herhangi bir blok kas vip ol(belli degil). ayrica parali forumgamer reklami!
TAKIPTE KALIN

Warplarindan dolayi, NecatPoint'e Tesekkur Ediyoruz!

RightCraftTR'ye herkes Davetli!
"bu krallık savaşını kim kazanacak?"
RightCraftTR.Rabisu.Com

olcangrlyn

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu İçeriği Ve Server Baya Kaliteli Fakat Her Güzel şeyin Bir Kötü Tarafı Vardır ( Ama Bu Server'daki Hatalar Küçük Çaplı ) Bazı Komutlarda ''Böyle Bir Komut Yoktur...'' Yazısı ile Karşılaşmak Az Buçuk Canımı Sıktı Ama şu an Tek Bulabildiğim Açık Bu :D Elinize Kolunuza Sağlık Güzel Server <3
@OgulcanGurleyen

RightCraftTR2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu İçeriği Ve Server Baya Kaliteli Fakat Her Güzel şeyin Bir Kötü Tarafı Vardır ( Ama Bu Server'daki Hatalar Küçük Çaplı ) Bazı Komutlarda ''Böyle Bir Komut Yoktur...'' Yazısı ile Karşılaşmak Az Buçuk Canımı Sıktı Ama şu an Tek Bulabildiğim Açık Bu :D Elinize Kolunuza Sağlık Güzel Server <3
@OgulcanGurleyen

Merhaba oncelikle kandiliniz mubarek olsun..
Warp, kit gibi menulerdeki warpa tikladiginizda o hatayi yapiyor. Sunucu bakima alinacak ve basliktaki yenilikler ayrica, bu sorunda cozulecek. Parali reklam yaptigimizda ise sunucumuz +100lere ucacak.. -ExplodingTNT

MERHABA! SON EKLENENLER>> Şu Warplar Tekrar Yapıldı /warp balikci - /warp pasifmob - /warp arena - /warp zorlukomurkazma
Yeni Orman Eklendi! Şikayetleriniz için Yeni Orman Yaptık! /warp orman
Eski Ormana Gitmek için /warp eskiorman
Nether Açıldı! - Kendiniz Portal Yapmalısınız
Teamspeak3 Suncumuz Açıldı! - Ip'si Yakında Verilecek
SUNUCUMUZ 1 HAFTAYA MUHTEŞEM ŞEYLER EKLENEREK GÜNCELLENECEK! KONU GUNCELI YAKINDA!
SUNUCU HERGÜN +35 Online!
Paralı Reklamdan Sonra Kesin +100 Online!

Çağdaşşx

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
admin bana cubukla vurdu anti knockback dedi sonra jail attı 1 saat bende ss atcam dedim boşver jaildesin zaten dedi bende foruma yazdım cıkınca jail surelerı uzuyor kurucu bu ssleri atmama ragmen jailden almad 5 den fazla resim koyamadıgım için http://hizliresim.com/R0PWkY

Ekli dosyalar

• 2017-03-29_17.39.01.png
    2017-03-29_17.39.01.png
    270.7 KB · Görüntüleme: 247
  • 2017-03-29_17.46.24.png
    2017-03-29_17.46.24.png
    495.6 KB · Görüntüleme: 159
  • 2017-03-29_17.47.44.png
    2017-03-29_17.47.44.png
    490.6 KB · Görüntüleme: 372
  • Adsız.png
    Adsız.png
    219 KB · Görüntüleme: 329
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    184.9 KB · Görüntüleme: 361
Son düzenleme:

RightCraftTR2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
admin bana cubukla vurdu anti knockback dedi sonra jail attı 1 saat bende ss atcam dedim boşver jaildesin zaten dedi bende foruma yazdım cıkınca jail surelerı uzuyor
Merhaba, çıkınca jail süren uzamaz. oyundan soyledım anlamadın herhalde, çıkınca jail suren devam eder. süren durmaz..

Ayrıca %appdata%yı ve indirme geçmisini atabilcekmsin?

RightCraftTR2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
MERHABA! SON EKLENENLER>> Şu Warplar Tekrar Yapıldı /warp balikci - /warp pasifmob - /warp arena - /warp zorlukomurkazma
Yeni Orman Eklendi! Şikayetleriniz için Yeni Orman Yaptık! /warp orman
Eski Ormana Gitmek için /warp eskiorman
Nether Açıldı! - Kendiniz Portal Yapmalısınız
Teamspeak3 Suncumuz Açıldı! - Ip'si Yakında Verilecek
SUNUCUMUZ 1 HAFTAYA MUHTEŞEM ŞEYLER EKLENEREK GÜNCELLENECEK! KONU GUNCELI YAKINDA!
SUNUCU HERGÜN +35 Online!
Paralı Reklamdan Sonra Kesin +100 Online
!​

KONU SIFIRDAN GUNCEL YAKINDA!

/TEAM KOMUTU EKLENDI!
ARTIK KLANINIZI KURUK SERVERE HUKMEDEBILIRSINIZ.E
ŞOK GUNCELLEME BUGUN GLIYOR!

RightCraftTR2017

Marangoz
En iyi cevaplar
0
KONU 3 SAAT ONCE GUNCELLENDI. ++++
YORUMLARINIZI BEKLIYORUM.

Yorumlarinizi bekliyoruz.

PoKeMonn

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kuruculara ;
120delos120 [Arkadaşım] ve Ben [nick=Depay] dün bir portala girdik netherdaki tarafı kapatmışlar orada kaldık. Bizi başka bir yere çekmenizi rica ediyorum.