Kaliteli Minecraft İçeriği

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Benim oyunları oynama süreme göre uzun bir süredir Minecraft oynuyorum bu oyun hakkında birçok içerik ürettim haritalar , çeşitli bilgi verici içerikler , rehber konuları , oyun videoları ve yaptığım içeriklerin kaliteli olduğunu düşünüyorum ve bunun gibi kaliteli içerikleri görmek isteyen insanların var olup olmadığını öğrenmek istiyorum.İçerik üreteceğim adam varsa yaparım değil , cidden oyunun geçmişi geleceği oyundaki özellikler , oyunun mekaniği , redstone vb. hakkında konuşabilecek kaliteli bilgili bir insan topluluğu oluşturmak istiyorum.

Forum yetkililerinden isteğim olursa da oda ufak bir bölüm açılsın ve insanlar buraya içerik yollasın herkes bunun hakkında konuşabilsin ama bütün bu ''Yardım edin!-Sunucuma gelin-Skript lazım-Yetkili Aranıyor'' konuları dışında bir yerde olsa mükemmel olur eğer böyle konular varsa da bulması neredeyse İMKANSIZ.Çünkü çok fazla konu yığını var.Aralarından seçemiyorum.

KozmikKaplumbağa

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sağ üstteki konu arama butonundan,anahtar kelimeleri kullanarak konuna ulaşabilirsin.(YANLIŞ ANLAMIŞ OLABİLİRİM.)

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sağ üstteki konu arama butonundan,anahtar kelimeleri kullanarak konuna ulaşabilirsin.(YANLIŞ ANLAMIŞ OLABİLİRİM.)

Hayır benim kendi konumdan bahsetmedim orada böyle içerik varsa diğer konu yığınlarından bulması zor ben kendi konularımın yerini biliyorum zaten.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Başka bir oyunda şansını dene. Minecraft Türkiye'de kaliteli şeyler yapıp takdir görmen çok zor.
Fectin sunucu açıp moderatör alırsan, ilk girene vip verirsen durum değişir ama.
P99999999999999 Zırh mı yoksa saatlerce çalışıp emek vererek aldığın bir şeyi ilk aldığında o heyecanı tatmak mı? Onlar P9999999999999999 tercih ediyor biz ise diğerini...

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Başka bir oyunda şansını dene. Minecraft Türkiye'de kaliteli şeyler yapıp takdir görmen çok zor.
Fectin sunucu açıp moderatör alırsan, ilk girene vip verirsen durum değişir ama.

Amacım zaten bu kitleyi değiştirmeye çalışmak yada o kitleden olmayan kişileri toplayıp daha kaliteli bir Minecraft topluluğu oluşturmak

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
P99999999999999 Zırh mı yoksa saatlerce çalışıp emek vererek aldığın bir şeyi ilk aldığında o heyecanı tatmak mı? Onlar P9999999999999999 tercih ediyor biz ise diğerini...
yok canım asıl önemli olan şey oyuna girdiğin gibi admin olmak. Lütfen yani sonuçta biz 8 yaşındayız serverın emeğinden bizene admin versin yeter (!)

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Minecraft'a ilk başladığım günler deli gibi oynuyordum.
Eskiden faction tam tadındaydı.Çok eğlenceliydi.Ah ah özledim "Kılan açıcam skypeli tim olcak gelsin yaş 8"
şu an bakınca saçma geliyorda ama eskiden daha güzeldi.

Taktir almanın kolay yolu: okulharçlığı>factionserver>lapis>edititem>p20sınır>opfaction>vipsatış

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Minecraft'a ilk başladığım günler deli gibi oynuyordum.
Eskiden faction tam tadındaydı.Çok eğlenceliydi.Ah ah özledim "Kılan açıcam skypeli tim olcak gelsin yaş 8"
şu an bakınca saçma geliyorda ama eskiden daha güzeldi.

Taktir almanın kolay yolu: okulharçlığı>factionserver>lapis>edititem>p20sınır>opfaction>vipsatış

Yaş ilerledikçe zevkler değişiyor. şu an CS:GO oynuyorum ve Minecraft'ın yüzüne bakmam. Zevk olsun diye forumda takılıyorum 1 - 2 ay sonra kısmet olursa yazarlığa geri dönmek istiyorum.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Yaş ilerledikçe zevkler değişiyor. şu an CS:GO oynuyorum ve Minecraft'ın yüzüne bakmam. Zevk olsun diye forumda takılıyorum 1 - 2 ay sonra kısmet olursa yazarlığa geri dönmek istiyorum.
Aynı şekilde bendede oluyor.Farklı oyunlar oynuyorum boş kaldıkçada oyun bilgisayarı hayalleri kuruyorum :D.Takılmak içinde foruma giriyorum.