Wolfteam ceza sistemi 2017

MavimsiBeyaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Wolfteam Ceza Sistemi 2017

Selamlar forum sakinleri , bugün sizlere Wolfteam'in ceza sisteminden bahsedeceğiz.

Kim hakaret ve hile dolu bir oyun ister ki? , işte tam bu yüzden bu kurallar var;

• İlk cezanız 30 gün boyunca konuşamamak olacaktır,​
  • Bundan sonraki ceza 60 gün susturulmak,​
  • Ve son cezanız sınırsız susturulmak olacaktır.​
Tabi bunu bir yetkiliye uygularsanız işler değişir. :)
  • Oyun içi bir yetkili veya herhangi bir yetkiliye hakaret/küfür içerikli bir konuşma sergilediğinizde;
  • İlk cezanız 60 gün susturulmak,ikinci cezanız da ise tahmin ettiğiniz gibi süresiz susturulmak olacaktır.

Gelelim bir sonraki cezamıza,bu kural ise oyuncuların birbirlerini herhangi bir şekilde tehdit etmesini önlüyor, tabii bur da da bitmiyor eğer isminiz de herhangi uygunsuz,argo ve bunun gibi bir kelime içeriyorsa da bu cezaya maruz kalıyorsunuz.
  • İlk kural ihlalinde 7 gün uzaklaştırma cezası alacaksınız.​
  • İkinci kural ihlalinde 30 gün uzaklaştırma cezası alacaksınız.​
  • Eğer bir daha tekrarlarsanız maalesef hesabınıza elveda demeniz gerekecek :(

Eğer hile kullanırsanız ilk uygulanan ceza 30 gün uzaklaştırma olacaktır,ve ikinci kural ihlalinde sınırsız uzaklaştırma yiyeceksiniz.İyi günler iyi forumlar.​

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyuncular diğerlerinin ailevi değerlerini katarsa ceza almaz, ancak bir oyun görevlisine deagle ile HS atarsa sınırsız ban yiyebilir. Velkam tu volftü

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Yalan.Kesinlikle yalan , yıllarca hile kullanıldı göz göre göre hiç kimse bir laf etmedi.

Küfür de edildi ondanda hiçbir ceza yenmedi.Böyle bir video paylaşmaları cidden çocuk kandırmak ben çocukken gördüm anca o zaman inanmıştım.Onda da zaten fazla umursamayarak (kendim hile kullanmıyorumdum ama doğru olmadığı açık)

Oyuna girin hile açın üstüne küfür edin size garanti veriyorum aşırı açık yapmadan hiçbir şekilde ceza almıyorsunuz.

MavimsiBeyaz

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yalan.Kesinlikle yalan , yıllarca hile kullanıldı göz göre göre hiç kimse bir laf etmedi.

Küfür de edildi ondanda hiçbir ceza yenmedi.Böyle bir video paylaşmaları cidden çocuk kandırmak ben çocukken gördüm anca o zaman inanmıştım.Onda da zaten fazla umursamayarak (kendim hile kullanmıyorumdum ama doğru olmadığı açık)

Oyuna girin hile açın üstüne küfür edin size garanti veriyorum aşırı açık yapmadan hiçbir şekilde ceza almıyorsunuz.
Pek bir wolfteam oynamışlığım yok,doğruyu söylemek gerekirse videoyu izlediğimde bana da pek inandırıcı gelmedi :C

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Wolfteam adminleri kendine düşen görevleri yapmıyor kendisi bir söz söyleyince bir şey yok biz söylediğimiz de ekranımıza kocaman bir "**.**.**** Tarihinden itibaren, sınırsız olarak uzaklaştırıldınız. İmza *** admin"
Gibisinden bir cümle karşımıza çıkıyor buda oyuncu = para kaybına neden oluyor. Hilelere gelicek olursak hiç acıma yok sistem hatasından bile olsa direk uzaklaştırılıyorsunuz buda insan sinirini bozan bir durum. Kısacası oyuncu kaybındansa parayı önemsiyor onlar bizler herkes. Önemsemeyenler alınmasın.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Wolfteam adminleri kendine düşen görevleri yapmıyor kendisi bir söz söyleyince bir şey yok biz söylediğimiz de ekranımıza kocaman bir "**.**.**** Tarihinden itibaren, sınırsız olarak uzaklaştırıldınız. İmza *** admin"
Gibisinden bir cümle karşımıza çıkıyor buda oyuncu = para kaybına neden oluyor. Hilelere gelicek olursak hiç acıma yok sistem hatasından bile olsa direk uzaklaştırılıyorsunuz buda insan sinirini bozan bir durum. Kısacası oyuncu kaybındansa parayı önemsiyor onlar bizler herkes. Önemsemeyenler alınmasın.
Joygame üstüne düşen görevi yapmıyor desek daha doğru olacak.