PLAY.XFALLPVP.NET (1.7.10-1.15) | Türkiye'nin En İyi PVP Sunucusu ›› PRACTICE(Ranked-Unranked) - FFA - UHCFFA | [18.SEZON] HER GÜN ÖDÜLLÜ TURNUVA!

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
- Selamun aleyküm.
- Aleyküm selam, buyur.
- PvP sunucun varmı ?
- Hayır yok, ama sana süper bir PvP sunucusu önerebilirim :)
- Türk bir sunucu, premiumsuz, hile korumalı, 1.8.9 sürümlü ve +100 online olursa sevinirim.
- xFallPvP sunucusu tam sana göre.
- Hmm... İlk defa senden duyuyorum, IP verir misin?
- Tabi ki. (IP: Play.xFallPvP.Net)
- Teşekkürler.
- Önemli değil, iyi oyunlar!

Nasıl olmuş ? :D
Anlaşılmıyor ama mantık güzel.

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Blok temizlenme metodu için bana çok yardımcı olan @Personinblack'e çok teşekkür ederim.

BuildUHC bugları giderildi.

Sunucuya yeni getirdiğiniz koruma pek iyi olmamış diyebilirim. Çünkü neredeyse her attığım adamda ''Anti Knocback'' adlı hile var. Bazıları koşarak ok atıyor vb. Speed açanı gördüm yahu :) Bazen de sunucuya droplar, laglar girebiliyor. Bence eski hile koruması daha iyiydi.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuya yeni getirdiğiniz koruma pek iyi olmamış diyebilirim. Çünkü neredeyse her attığım adamda ''Anti Knocback'' adlı hile var. Bazıları koşarak ok atıyor vb. Speed açanı gördüm yahu :) Bazen de sunucuya droplar, laglar girebiliyor. Bence eski hile koruması daha iyiydi.
AAC olsaydı şu an bütün hileler açılabilir durumda olurdu. Bu antihileyi kullanmamızın sebebi her gün daha iyiye gidiyor olması. Bu söylediğin sorunlar tek tek giderilecek şüphen olmasın. Sunucuya droplar ve laglar girmesinin sebebi kendini bilmez arkadaşlarımızın bize bot atma çabası. E haliyle sunucu koruması da bir yere kadar.

LordIsmail

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Türkiye'nin Zirvesi Çok Abartılı Ve Gereksiz Bir Başlık Olmuş
Onun Haricinde Güzel Bir Sunucu Başarılar Diliyorum...

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AAC olsaydı şu an bütün hileler açılabilir durumda olurdu. Bu antihileyi kullanmamızın sebebi her gün daha iyiye gidiyor olması. Bu söylediğin sorunlar tek tek giderilecek şüphen olmasın. Sunucuya droplar ve laglar girmesinin sebebi kendini bilmez arkadaşlarımızın bize bot atma çabası. E haliyle sunucu koruması da bir yere kadar.
Artık AAC eklentisin de bypass atmak o kadar kolay değil, konsolas ve onun yardımcıları hemen çözüyorlar.
EDIT: Bypass da bir yere kadar, bir süre sonra bypass atıp bulmaları çok zor olacaktır.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
BuildUHC ve SG kiti arenalarının dolu olma gibi bir durum yok sınırsız arena üzerinde çalışıyordum ve bu gün itibariyle bitirdim.
AntiHack yanlış yere NoSlowdown hatası veriyordu çözüldü.
Skriptlerde disk tasarrufuna geçildi.

Bir kaç küçük bug düzeltmesi yapıldı. (Proje haftam olduğu için gerektiği kadar aktif olamıyorum, yarından itibaren seri olarak güncelleme getirmeye başlayacağım)

Artık uzun uzun yazmaktan sıkıldım her şeyi detaylı olarak açıklayınca bazıları bizden kopya çekiyor.
Genel sunucu performans iyileştirmesi yapıldı (Hepsi bu değil ama olsun dediğim gibi detaylı yazmayacağım)

UltraoyunTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
BuildUHC ve SG kiti arenalarının dolu olma gibi bir durum yok sınırsız arena üzerinde çalışıyordum ve bu gün itibariyle bitirdim.
AntiHack yanlış yere NoSlowdown hatası veriyordu çözüldü.
Skriptlerde disk tasarrufuna geçildi.

Bir kaç küçük bug düzeltmesi yapıldı. (Proje haftam olduğu için gerektiği kadar aktif olamıyorum, yarından itibaren seri olarak güncelleme getirmeye başlayacağım)

Artık uzun uzun yazmaktan sıkıldım her şeyi detaylı olarak açıklayınca bazıları bizden kopya çekiyor.
Genel sunucu performans iyileştirmesi yapıldı (Hepsi bu değil ama olsun dediğim gibi detaylı yazmayacağım)

Kopya çeken sunucular zaten fazla dayanamaz bana göre. Kapanırlar vakitleri gelince ama siz gerçekten emek veriyorsunuz bu işe. Kopya çekenler sadece kendini kandırıyor ve kötülüyor o kadar :)

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Kopya çeken sunucular zaten fazla dayanamaz bana göre. Kapanırlar vakitleri gelince ama siz gerçekten emek veriyorsunuz bu işe. Kopya çekenler sadece kendini kandırıyor ve kötülüyor o kadar :)
Ne yazık ki uzun süre yaşıyorlar, bizden ban yiyen oyuncu gidip o sunucularda oynuyor..

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Peki o sunucular kaç online çekiyor ve sunucuları kaliteli mi de uzun süre açık durumda o sunucular?
Taklit olsa bile bizden ban yiyen oyuncu oraya gidip oynar. Bu konu üzerine söylenecek çok şey var fakat söylemek istemiyorum.

Ufak hatalar düzeltildi, bazıları ise askıya alındı (Bkz: Sohbet rengi)

Küçük harita düzeltmeleri yapıldı.

Ufak bir eklenti güncellemesi yapıldı.

Kick atıldığında kick sebebi yerine java hatası alma sorunsalı çözüldü.
İşletim sistemi değişikliği yapıldı, @Personinblack 'e 4 saatlik yardımları için teşekkür ederim.

Küçük bir bug fix yapıldı.

BuildUHC kiti ile alakalı bir açık düzeltildi.

Gereksiz skriptler silindi. Loop kullanımında ciddi değişiklikler yapıldı.

Sohbet kirliliği yaratan bazı olaylar kaldırıldı.

Küçük bir authme sorunsalı çözüldü.

Fretzge

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
sunucu uzun zamandır açık başarılı.
8/10 başarılar.