Tekxit 3:Ezteria [1.12.2] - artık kapalı

Hexxit veya Tekkit Oynadınız mı?

• Evet

Kullanılan: 54 67.5%
  • Hayır

Kullanılan: 16 20.0%
  • Magenji oynayacağım!

Kullanılan: 16 20.0%
  • Tekxit oynadım

Kullanılan: 8 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    80

BEnBx1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kova Nasilsin gormuyeli uzun zaman oldu. server muazzamdi :D bende bekliyorum acilmasini

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkese yeniden iyi haber, kendi kodladığımız world koruma modumuzu çalıştırabildik :D Ama başka bir mod ile çakışıyor. Yani hangi modla çakıştığını bulmak biraz zaman alacak :D Demesi o ki server 1-2 güne açılabilir :)

Pekala, bugu çözdük. Server yarın veya en geç diğer gün açılmış olacak :) Hem de en güzel haliyle! Hazırlanın!

Son düzenleme:

BEnBx1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucu Acildi. Sorunsuz Harika Herkezi beklerizz

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar sunucumuz Official olarak açıldı! Hepinizi bekliyoruz :) Tabii premium malesef.

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Spawndan bir kare :)

Herkese merhaba, sunucuyu tekrar açsam kaç kişi gelir diye sormak istedim :D

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Shader muhtesem bi mod ya
Kovalski beni hatirladin mi :b kac aldin ygs den

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali

Spawndan bir kare :)

Herkese merhaba, sunucuyu tekrar açsam kaç kişi gelir diye sormak istedim :D

Ben ve 2 arkadaşım geliriz, ancak premiumlu olması biraz sıkıntı :/ Bende var ancak arkadaşlarda geçici hesaplar bulunmakta. Yani survival oynamazlar. Crackli açarsan Türkiye adına daha iyi olur. Ancak premiumlu açacaksan İngilizce açmanı tavsiye ederim. Sunucu sevilir gibi duruyor. Yabancılar genel olarak modlu sunucunun hakkını verir :)

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben ve 2 arkadaşım geliriz, ancak premiumlu olması biraz sıkıntı :/ Bende var ancak arkadaşlarda geçici hesaplar bulunmakta. Yani survival oynamazlar. Crackli açarsan Türkiye adına daha iyi olur. Ancak premiumlu açacaksan İngilizce açmanı tavsiye ederim. Sunucu sevilir gibi duruyor. Yabancılar genel olarak modlu sunucunun hakkını verir :)
şu an zaten crackli açmayı planlıyorum aslında tam olarak karar vermedim çünkü crackli açmam için login plugini gerek sponge çok stabil değil. sunucu zaten ingilizceydi, yabancılar vardı oyunda en son. şimdi birkaç yabancı arkadaşım yeniden aç diyor biraz beklesen oyuncu gelirdi diyor. crackli açacağım sanırım :) şu an hala modpack üzerinde uğraşıyorum, stabilleştirmeye ve iyileştirmeye çalışıyorum. belki bu hafta açarım finallerden sonra :)
edit:ben yabancı değilim :D

Herkese yeniden merhaba dedicated server üzerinde çalışmaya başladım toplamda 4 crash var çözülmesini beklediğim. Çözüldüklerinde server da testler yapacağım ve sorun olmazsa açacağım :) bu yaklaşık 1 hafta sürebilir, ama daha az da sürebilir :D Mod developerlarına bağlı.

Arkadaşlar herkese iyi haber! Bugün testleri yapmaya başlıyoruz, yakında sunucuyu offline modda açacağım :) (birkaç gün sürebilir)

Premiumlu açacak olsaydık server dün açılmış olacaktı. Ama premiumsuz açabilmemiz için Sponge güncellemesi bekliyoruz, buildcraft ile crash veriyor. Bu sabah fix geldi, ama yine crash verdi :D İkinci bir fix bekliyoruz. Geldiğinde modpacke güncelleme getireceğim ve serverı açacağım(premiumsuz/offline modda/crackli). Bekleyen herkese teşekkürler :)

Herkese tekrardan merhaba, sizi heyecanlandıracak şeyler göstereyim dedim. :D Server'da claim olayı olmayacak, base inizi turretlerle koruyacaksınız. şöyle bir örnek video hazırladım vanillada (sadece turret modu yüklü)

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şu an zaten crackli açmayı planlıyorum aslında tam olarak karar vermedim çünkü crackli açmam için login plugini gerek sponge çok stabil değil. sunucu zaten ingilizceydi, yabancılar vardı oyunda en son. şimdi birkaç yabancı arkadaşım yeniden aç diyor biraz beklesen oyuncu gelirdi diyor. crackli açacağım sanırım :) şu an hala modpack üzerinde uğraşıyorum, stabilleştirmeye ve iyileştirmeye çalışıyorum. belki bu hafta açarım finallerden sonra :)
edit:ben yabancı değilim :D

Herkese yeniden merhaba dedicated server üzerinde çalışmaya başladım toplamda 4 crash var çözülmesini beklediğim. Çözüldüklerinde server da testler yapacağım ve sorun olmazsa açacağım :) bu yaklaşık 1 hafta sürebilir, ama daha az da sürebilir :D Mod developerlarına bağlı.

Arkadaşlar herkese iyi haber! Bugün testleri yapmaya başlıyoruz, yakında sunucuyu offline modda açacağım :) (birkaç gün sürebilir)

Premiumlu açacak olsaydık server dün açılmış olacaktı. Ama premiumsuz açabilmemiz için Sponge güncellemesi bekliyoruz, buildcraft ile crash veriyor. Bu sabah fix geldi, ama yine crash verdi :D İkinci bir fix bekliyoruz. Geldiğinde modpacke güncelleme getireceğim ve serverı açacağım(premiumsuz/offline modda/crackli). Bekleyen herkese teşekkürler :)

Herkese tekrardan merhaba, sizi heyecanlandıracak şeyler göstereyim dedim. :D Server'da claim olayı olmayacak, base inizi turretlerle koruyacaksınız. şöyle bir örnek video hazırladım vanillada (sadece turret modu yüklü)
niye turret onun yerine koloni sınırını arttır :(

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
niye turret onun yerine koloni sınırını arttır :(
Koloni modunu sildim :) Çok fazla bug vardı. Ve herkes koloni yapıp rahat rahat oynuyordu, gerçekçililk kaçıyordu..
Ayrıca bu turret ve turretin defans dikenli telleri obsidian kadar zor kırılıyor. Yani daha fazla aksiyon daha fazla emek gerekecek :)
edit: Ayrıca zaten pvp geceleri aktif, gündüzleri değil. Ama turretler gece gündüz iş başında :D

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Koloni modunu sildim :) Çok fazla bug vardı. Ve herkes koloni yapıp rahat rahat oynuyordu, gerçekçililk kaçıyordu..
Ayrıca bu turret ve turretin defans dikenli telleri obsidian kadar zor kırılıyor. Yani daha fazla aksiyon daha fazla emek gerekecek :)
edit: Ayrıca zaten pvp geceleri aktif, gündüzleri değil. Ama turretler gece gündüz iş başında :D
:( yinede çoğu teknik mod yoktu güzel kapıyodu açığı

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
:( yinede çoğu teknik mod yoktu güzel kapıyodu açığı
Ohoo tinker's construct, buildcraft, natura gibi modlar release oldu ve eklendi. :) sadece ender io kaldı. techreborn'e de güzel eklemeler yapıldı. teknolojik açıkları tamamladık baya :) ayrıca minecolonies her gün güncelleniyor neredeyse. stabil bir release çıkardıklarında ekleyeceğim onu da merak etme :)
Edit: Ayrıca çok sevimli bir mod daha ekledim, savaş drone u yapıyorsun ve çevrende sana saldıranlara saldırıyor :D Her vuruşta 6 vuruyor çok sevimli bir dron.

Ayrıca gemi modu da sonunda yapıldı ve eklendi. Artık büyük gemiler kullanabileceksiniz :D

Şöyle de combat hareketlerini göstereyim :D
testler yapılıyor...

Neyse okullar kapanınca açayım bari :) 2 hafta kaldı zaten