luckymc.rabisu.com | FFA+1VS1

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kurucu Karsımda Hileyi Kapatmayı Unutuyor
https://i.hizliresim.com/qbV9AD.png
https://i.hizliresim.com/9Q0vY3.png

Kit Kaydetmede Elma Yeniyor Set Giyiliyor Ve Öyle Kaydediliyor,Textler Bozuk
https://i.hizliresim.com/X0m2bR.png
https://i.hizliresim.com/Qam1P3.png

Chatte Yazı Yazmak Tam Bir İskence
https://i.hizliresim.com/M0m91Q.png
1. = @GameKingTr59 adlı arkadaşın sunucusunda kendisininde bildiği bir durum dahilinde deneme yapıyordum sonuçları bildirmek için.
2. = O bir bug değil, sistem öyle kodlandı. /kitkaydet tamam yazarsanız, oyundan çıkarsanız falan set gider ve envanteriniz temizleniyor diğer oyunlara girerkende.
3. = 8600 ms beklemek kimseye koymaz, flood engeli her sunucuda var.
Teşekkür ederim.

HyperMyth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eminmisin hile yazamıyorum bütün türk sunucularında böyle nedense anlamıyorum ve kit kaydetmede gapple yeniyor ve oyuna girince tekrar öyle başlıyor oyuna yeni başlayan biri için çok sıkıntı olabilir bu olay ve parayla oyunun adaletini bozmak tarzınız sanırım 2tl ye daha iyi bir set hmm ?

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
eminmisin hile yazamıyorum bütün türk sunucularında böyle nedense anlamıyorum ve kit kaydetmede gapple yeniyor ve oyuna girince tekrar öyle başlıyor oyuna yeni başlayan biri için çok sıkıntı olabilir bu olay ve parayla oyunun adaletini bozmak tarzınız sanırım 2tl ye daha iyi bir set hmm ?
Herkes bu tür satışlar yapıyor.
Kit kaydetmede gapple yersen başka bir oyuna girince efekti gider.
Sohbeti kirlememeleri için ve raporlamayı öğrenmeleri için bazı kelimeler engelli.

HyperMyth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oyuna baslayınca eksik gapple veriyor

HyperMyth

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
gapple yenmemesi daha iyi olabilridi.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 gün önce hile korumasının sebep olduğu lagı çözmek için bir sistemi kapatmıştım, şu anda lag yapmayı bıraktı, tam olarak söyleyecek olursak daha nadir lag yapıyor.​

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
para kazanmanın yollarını bulmalısın artık :p
Para kazanmak için sunucu açmak bir hata olurdu, kapatmayı düşünürken para kazanmak ise bir ölüm.
1 yıldır belki 1000 lira kazanmışızdır, 1 kuruşu bile kendimize alamadık. Hoş çok büyük bir para miktarı değil şu ana kadar yaptığımız harcamalara bakarsak.
Umarım gelecekte :).

Bu ay sonunda sunucumuzun benim için kapanacağını üzülerek belirtmekteyim.
1 yıldır içinde bulunduğum bu ortamda çok iyi arkadaşlıklar edindim, birçok güzel projede yer aldım.
Artık tamamen bana ait olan bir sunucu açmanın vaktinin geldiğini düşünmekteyim, gelecek haftalarda tamamiyle farklı bir sunucu ile karşınızda olabilirim :).
1 yıldır yanımızda olan, bize her türlü sorunda, sıkıntıda yardım eden her arkadaşıma, dostuma teşekkür ediyorum.
Özellikle xFallPvP ekibi ve FunnyPvP ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Ve @Rabisu ekibinede sağladıkları hizmetin kalitesinden dolayı teşekkür ediyorum.
Tabii ki kendi sunucumun makineside Rabisu şirketinden olucak :).
İyi günler, iyi forumlar.
{Bu yorum önceki istifalarımdan ayrıdır, tamamiyle doğrudur. Geri dönüş yok artık.}

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Para kazanmak için sunucu açmak bir hata olurdu, kapatmayı düşünürken para kazanmak ise bir ölüm.
1 yıldır belki 1000 lira kazanmışızdır, 1 kuruşu bile kendimize alamadık. Hoş çok büyük bir para miktarı değil şu ana kadar yaptığımız harcamalara bakarsak.
Umarım gelecekte :).

Bu ay sonunda sunucumuzun benim için kapanacağını üzülerek belirtmekteyim.
1 yıldır içinde bulunduğum bu ortamda çok iyi arkadaşlıklar edindim, birçok güzel projede yer aldım.
Artık tamamen bana ait olan bir sunucu açmanın vaktinin geldiğini düşünmekteyim, gelecek haftalarda tamamiyle farklı bir sunucu ile karşınızda olabilirim :).
1 yıldır yanımızda olan, bize her türlü sorunda, sıkıntıda yardım eden her arkadaşıma, dostuma teşekkür ediyorum.
Özellikle xFallPvP ekibi ve FunnyPvP ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Ve @Rabisu ekibinede sağladıkları hizmetin kalitesinden dolayı teşekkür ediyorum.
Tabii ki kendi sunucumun makineside Rabisu şirketinden olucak :).
İyi günler, iyi forumlar.
{Bu yorum önceki istifalarımdan ayrıdır, tamamiyle doğrudur. Geri dönüş yok artık.}
Ooo rabisu

Tavsiye ederim bende Ordan aldım

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu ve sunucu günceldir.

Bazen oyunlara Gapple kiti ile başlıyordunuz, onun için ufak bir düzeltme yapıldı. [Doğru olmayabilir, çalışıyorum.]​

Kapanışımız kesinleşmiştir, bu günden itibaren vip satışı duracaktır ve sunucu 28.05.2017 tarihinde tamamiyle kapanacaktır.
Yeniden birleşme gibi bir durum söz konusu olur ise, hiçbir veri kaybı olmadan devam edeceğiz, yedeklerimiz var.
Güncellemeler bitti bu arada, artık güncelleme yok.
İyi günler.

Konu güncel.

Bu konu yakında kendi sunucum olan LuckyMC'nin konusu olacak, düzenlenecektir.
Güncel.

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konu ve sunucu günceldir.

Bazen oyunlara Gapple kiti ile başlıyordunuz, onun için ufak bir düzeltme yapıldı. [Doğru olmayabilir, çalışıyorum.]​

Kapanışımız kesinleşmiştir, bu günden itibaren vip satışı duracaktır ve sunucu 28.05.2017 tarihinde tamamiyle kapanacaktır.
Yeniden birleşme gibi bir durum söz konusu olur ise, hiçbir veri kaybı olmadan devam edeceğiz, yedeklerimiz var.
Güncellemeler bitti bu arada, artık güncelleme yok.
İyi günler.

Konu güncel.

Bu konu yakında kendi sunucum olan LuckyMC'nin konusu olacak, düzenlenecektir.
Güncel.
niye bu kadar basit ismi :D mesela luckski yapabilirsin bak ne kadar havalı ihtişam akıyor