Silahlar patlasın... (3d Texture)

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Sunucum için yapmaya başladığım 3d doku paketinden birkaç silah..
3d doku konusunda hizmet verebilirim, açacağım sunucu bütçeme yapacağınız katkılara bağlı olarak elbet...
Kullandığım araçlar:
Cubik Studio
Photoshop Cs5
Buradan çalışmalarımı takip edebilirsiniz: https://www.facebook.com/AnadoluNW/ ara sıra 3d doku görüntüleri paylaşıyorum. Face sayfasından cubik hakkında veya 3d tasarım hakkındaki sorularınıza cevap verebilirim. Forumda aktif değilim.

resimler biraz ayaküstü çekildi...
Henry zoomlanmadan
Henry zoomlanmış hali

m4sopmod, zoom mekaniğini henüz yapmadım
M1 Garand sniper sürümü, metalik skinide mevcut (bu silh günümüzdede kullanılıyor çünkü)

YENİLER YOLDA:

Elektro prototip z adını verdiğim saçma sapan silah, foton sistemli yada elektron-enerji silahı olacak, açıkçası karar veremedim...
Şekil şukul silahlara google dan bakıp ilham alıp cubik studioda kendim yaptım...
İstek olursa yaptığım ak-47 ak-12 -vintorez- mp5k gibi diğer silahların görsellerinide paylaşabilirim.

Son düzenleme:

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
M4 sopmod beni tahrik ediyor bayım...
Beğendiğinize sevindim...
Bende şu zoom olayını pumpkin olmadan Acog Scope olarak yapmayı bulduğumda zevkin doruklarına ulaşacağım..

Elektro prototip z adını verdiğim saçma sapan silah, foton sistemli yada elektron-enerji silahı olacak, açıkçası karar veremedim...
Şekil şukul silahlara google dan bakıp ilham alıp cubik studioda kendim yaptım...
İstek olursa yaptığım ak-47 ak-12 -vintorez- mp5k gibi diğer silahların görsellerinide paylaşabilirim.

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Gerçekten şahane bir proje. Ayrıca forumda böyle konuları görmek beni gerçekten sevindiriyor. Sana kolaylıklar diliyorum. Bu projede tek kişi olarak çalışıyorsun sanırsam. İşin daha zor :). Ama serverinde bu tür projelerle oynarım.

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Gerçekten şahane bir proje. Ayrıca forumda böyle konuları görmek beni gerçekten sevindiriyor. Sana kolaylıklar diliyorum. Bu projede tek kişi olarak çalışıyorsun sanırsam. İşin daha zor :). Ama serverinde bu tür projelerle oynarım.
Teşekkürler, özellikle oyuncu kalitesi bu kkadar düşmüş ve heryer sunucu çöplüğüne dönmüşken, zoru seven, değişik konseptleri ve emeği seven her bir oyuncuya ihtiyacım var..

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
80 TL'lik program vay be. Fiyatlar uçmasa alırdım ama 80 TL'yi bir arada görmedim. :D

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten güzel ve başarılı olmuş! Tebrik ederim.

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Özen Gösterilmiş. Kaynak Paketini Beğendim. Eline Sağlık.

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
vay be....... efsane olmuş

MedetYldrk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çıkar vur beni abey. Efsane olmuş helal be