Paladins Sürüm Uyumsuzluğu Hatası

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0

ogfijd.png

Paladins Sürüm Uyumsuzluğu Hatası
Selam dostlarım bu konumda sizlere bir şeyi tanıtmak yerine muhtemelen uğraştığınız bir sorunu çözeceğiz.

Sorunumuz , ''Sürüm Uyumsuzluğu Hatası'' yada İngilizce oynuyorsanız ''Version Mismatch Error'' olarak geçer.
Sorunumuzun asıl sebebi oyununuz güncellenirken maalesef sistem hatalarından dolayı eksik güncelleniyor.Sistem bunu farkettiği zaman sizi oyunu güncellememiş olarak kabul ediyor.

Sorunumuzun çözümü aslında çok kolay okurlar.
İlk adımımız şöyle altta kırmızı okla gösterilen Ayarlar kısmına tıklıyorsunuz.
milelt.png

Bunun ardından ikinci adımda sorun giderme
paladins-problem.png

Sorun giderme seçeneğini seçiyorsunuz eğer oyununuz İngilizce ise Trouble Shooter adlı bölüme gidecekiniz.Bunun ardıdan aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir ekran karşınıza çıkacak.Çıkan bu sekmede ''Check For Updates'' eğer oyununuz Türkçe ise ''Güncellemeleri Kontrol Et'' butonuna tıklıyoruz ve bu sayede oyun otomatik olarak dosyaları algılıyor ve güncellemesini yapıyor.

ae.jpg

Evet işte yukarıdaki gördüğünüz seçeneğe basıyorsunuz ve sorun çözülüyor.Eğer konu hakkında anlamadığınız bir şey varsa mesaj atabilirisiniz.Bildiğim kadarıyla cevap yazarım.​

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel konu olmuş ama esşikleri var Bazı bilgisayarlarda check update bastıktan sonrada hala aynı ata cıkıyor ondan dolayı yapması Gereken Restart serviceye basıp Sistemi tekrardan calısmak boğlece %100 de %90 acılır

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Güzel konu olmuş ama esşikleri var Bazı bilgisayarlarda check update bastıktan sonrada hala aynı ata cıkıyor ondan dolayı yapması Gereken Restart serviceye basıp Sistemi tekrardan calısmak boğlece %100 de %90 acılır
Bu seçenek çalışmayan olursa eklerim.

AvNitro

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel konu başarıların devamını dilerim

EternalVoid

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bu seçenek çalışmayan olursa eklerim.
benim pc de buna rağmen sürüm sorunu var giriş yaptırmıyo şifre ve kullanıcı adı %100 doğru herşeyi denedim servisi baştan başlattım ön koşulları tekrar yükledim dosya doğrulama yaptım validate/repair yaptım sürüm hatası devam ediyor.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
benim pc de buna rağmen sürüm sorunu var giriş yaptırmıyo şifre ve kullanıcı adı %100 doğru herşeyi denedim servisi baştan başlattım ön koşulları tekrar yükledim dosya doğrulama yaptım validate/repair yaptım sürüm hatası devam ediyor.
Konuda gözüken son resimde Create a Support Case, butonuna tıklayıp, destek birimlerine mesaj atarsan yardımcı olurlar yazdıklarına göre böyle bir sıkıntı olmaması gerekiyor.