SonOyuncu Network sunucusu hakkında ufak bir sohbet

SonOyuncu Nasıl Bir Sunucu ?

• Hile engellendiği için güzel, ama küfür korumasına gerek yoktu.

Kullanılan: 0 0.0%
  • Makro korumasının geliştirilmesi lazım ya da kaldırılması lazım.

• Türkiye/Dünya için bir abartılı bir koruması var ama yine de süper :)

• Kullanılan toplam oy
    22

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
2013-2014 Yıllarında +2500 (3500'ede geldi diyorlar) Online çeken Türkiyenin en büyük sunucusu olan SonOyuncu Network bugün 1200 onlineyi zor geçiyor.
Tabii bu da o yapılan Launcher'dan dolayı, baktı hile kullanamiyacak gitti SO'yu terk etti.
Bence bu çok normal bir şey de denebilir, hatta artık SO'ya benzer bir sürü Türk Hub sunucusu mevcuttur. (CraftRise, LCTR vs.)
Ama SonOyuncunun tadı bir başkadır diyebilirim, o sunucu eskilerden kalma ve asla unutmiyacağım...

Sağolsunlar, hileyi engellemek için hafta sonları aldıkları +2000 onlinenin şimdi sadece %60'ını alıyorlar.
Launcher geldi hileyi engelledi.
Ardından yeni gelen Hacer (SonOyuncu yapay zeka) sistemi ile küfürleri de engellemeye başladılar.
Bu sunucu bence Türkiyenin değil, DÜNYANIN en iyi ve korumalı sunucusu.
Yani benim şahsi düşüncem/görüşüm öyle, peki bundan siz ne diyorsunuz arkadaşlar ?

Şimdi de makroyu engellemek için bir sistem getirdiler, ama bu yeni sistem jitter click'ide bitirdi diyebilirim.
Madem jitter basamiyacağız, 1.9'un PvP'sini yapsalar ne farkı kalacaktı ki ?
İşte SonOyuncunun farkı bu... Her şeyi kendileri yapmaya çalışıyorlar. :)

Engellenecekler Hakkında :
- Hile Koruması (Launcher ile engellendi ve başarılı.)
- Küfür Koruması (Hacer ile engellendi ve başarılı.)
- Makro Koruması (Yeni koruma geldi ama BETA'da diyebiliriz.)

Bu SonOyuncu Network hakkında sizin görüşünüz nedir arkadaşlar? Neler eksik, güzel bir sunucumu, farkı nedir vs.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Şu "hile"ler olmasaydı belki eski SO olurdu.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
SonOyuncu halen Minecraft oyunundan zevk alma sebebimdir.
Türkiye üzerinde var olan ve +1000 online alan tüm sunucular gereksizdir şahsi görüşümle.
Dünya üzerinde SONW'nin aldığı riskleri alabilecek çok az sunucu var.
Ve şahsen SG oyunundan aldığım zevki hiçbir sunucu veremedi, veremiyor, veremiycek.

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Hileler Launcher ile engellendi zaten ? (Konuyu okudunuzmu ?)
Tabii ki okudum. Dediğim gibi hile'ler olmasaydı belki hiç launcher gelmezdi, eskisi gibi 2500+ kişi girerdi günde. Ama mahvettiler...

Patrick_1235

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonoyuncu gerçekten güzel sunucu yalnız yeni launcher bugu bulup fly hack felan bulmuşlar

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sonoyuncu gerçekten güzel sunucu yalnız yeni launcher bugu bulup fly hack felan bulmuşlar
Onu bende gördüm, daha doğrusu videosunu gördüm.
Ama Launcher'a gelen güncellemeden sonra engellendi diyorlar.

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Türkiye'nin temsilcisi.
En azından bizde boş değiliz.Saçma sunucular arasında böyle bir sunucu olduğu için herkes gurur duymalı ve destek çıkmalı.Ama nafile,aksine hile engellenmiş diye kimse girmiyor.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Launcherin koruması klasik bir oyuncu için hileyi tamamiyle engelliyor, işini bilenler tabii aşıyor...

ByDeichor

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Koruma bakımından aktif bir sunucu ancak yenilik bakımından hala geride. Şöyle basit bir örnek veriyim bir telefon düşünün. İlk ön sürümünü çıkardı. Aradan yıllar geçti ve sadece açıklarını kapattı. Bu telefon satmaya devam eder mi? Bu Son Oyuncu içinde geçerli. Yenilikçi oyunların hiçbiri göremiyorum Son Oyuncuda. Koruma bakımından takdir edilcek bir sunucu. Kolay kolayda açık bulabilceğiniz bir sunucu değildir. Yinede ilk çaktığı zamanlarda ki hassı veremiyor.

Pluginsel

★ #NerdeOEskiGünler ★
Emekli
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Koruma bakımından aktif bir sunucu ancak yenilik bakımından hala geride. Şöyle basit bir örnek veriyim bir telefon düşünün. İlk ön sürümünü çıkardı. Aradan yıllar geçti ve sadece açıklarını kapattı. Bu telefon satmaya devam eder mi? Bu Son Oyuncu içinde geçerli. Yenilikçi oyunların hiçbiri göremiyorum Son Oyuncuda. Koruma bakımından takdir edilcek bir sunucu. Kolay kolayda açık bulabilceğiniz bir sunucu değildir. Yinede ilk çaktığı zamanlarda ki hassı veremiyor.
SonOyuncu yine de yenilik getiriyor, EggWars getirdiler ardından Katil Kim.

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Sonoyuncuda aldığım faction tadını hiçbir yerde almamıştım yemin ederim.Ama kapandı ve 2 yıldır falan girmedim heralde.Özledim...

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Launcher Olması Kötü Tarafı Online Kaybı.
Launcher Olmasının Iyı Tarafı Faydası Hilelerin Engellenmesi.

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Teşekkür ederiz arkadaşlar,ama bence artık hissi vermeyen artık minecraft biraz eskidi sanki oyun.Arkadaşlar şöyle diyeyim ben ilk başladığımda oyun 1.1 gibi bir versiyondaydı bir arkadaşım tanıtmıştı sabahlara kadar tek başıma sadece single player da oynamıştım çok güzeldi ve sonra multiplayer ı öğrenmiştim ama şimdi aynı tadı vermiyor.

Son düzenleme: