Zula Avrupa Sunucusu

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0

o170124_dbf04.png

Zula Avrupa Sunucusu
Bu konuda milli oyunumuz olan Zula'nın Avrupa sunucusu hakkında bilgiler vereceğim.
Zula oyununun Avrupa sunucusuna giren bazı Türk oyuncular, silahları incelediklerinde adeta öfkeden patlamışlardı. Bunun nedeni Avrupa sunucusunda silahları süresiz satın alma
seçeneğinin bulunmasıydı. Hatta bu süresiz silahlar Zula parası ile
alınabiliyor! Böyle bir özellik hala Türk sunucusunda yok.

Ekran Alıntısı.PNG

Peki Zula'yı Avrupa sunucusunda nasıl oynayabiliriz?
Öncelikle sağlam bir VPN programı indirmeniz gerekiyor. VPN programından bir Avrupa ülkesi
seçmelisiniz. (Almanya'yı tavsiye ederim.) Avrupa ükesine bağlandıktan sonra verdiğim adresteki oyunu indirip oynayabilirsiniz.
NOT: Bilgisayarınızda Zula varsa silmeyin. Yine de verdiğim adresteki Zulayı tekrar indirin.
NOT: Zula Türk sunucusundaki hesabınız ile oyuna giriş yapamazsınız. Bu durumda mecburen
yeni bir hesap açmanız gerekir.

Eğer ki steam ile girmek istiyorsanız:
Güvenli bir VPN programı ile bir Avrupa ülkesine bağlanmalısınız. (Almanya'yı tavsiye ederim.)
steam programından Zula Avrupa oyununu indirip oynayabilirsiniz.

en.idcgames.com/zula/

İyi oyunlar dilerim!

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Oyun başlı başına para zaten. Parayı veren düdüğü çalar.
Ne alaka? Ne oluyor. Ücretli bir eşyayı satın aldığında kendi kendinimi kullanıyor, yönetiyor. Adam eziğin önde gideniyse, oyundaki en iyi silahı ver yinede oynayamaz. Adam çok iyi oynuyorsa, en kötü silahı ver tak tak indirir aşağıya. Sanki P4 Set satıyorlar. Silah bu silah.

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ne alaka? Ne oluyor. Ücretli bir eşyayı satın aldığında kendi kendinimi kullanıyor, yönetiyor. Adam eziğin önde gideniyse, oyundaki en iyi silahı ver yinede oynayamaz. Adam çok iyi oynuyorsa, en kötü silahı ver tak tak indirir aşağıya. Sanki P4 Set satıyorlar. Silah bu silah.
Ne yazık ki Zula'da diğer oyunlarda ki gibi oyuncular fazla bulunmuyor.

Gesurft

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bana Zulada Cheytac M200 Geldiği Zaman Çok Iyı Oynuyordum Az Ölüyordum. Awp Geldiği Zaman Adamın %90 Canı Gidiyordu. Cheytac M200 Tek Atıyordu.
O Silah Benim Için Çok Iyıdı. O Olmadan Iyı Nisancı Olamıyorum :)

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne yazık ki Zula'da diğer oyunlarda ki gibi oyuncular fazla bulunmuyor.
Zamanla oda olur hiiiç merak etme. Alanında geride bırakıp birinci olduklarımız gibi, elbette oyun alanında gelişeceğiz. Hatta gelişiyor, hem de fazlasıyla. Oda illaki olacak bir gün.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana Zulada Cheytac M200 Geldiği Zaman Çok Iyı Oynuyordum Az Ölüyordum. Awp Geldiği Zaman Adamın %90 Canı Gidiyordu. Cheytac M200 Tek Atıyordu.
O Silah Benim Için Çok Iyıdı. O Olmadan Iyı Nisancı Olamıyorum :)
Keskin Nişancı farklı ama :D Keskin Nişancı tamamen vuruş hasarına bağlı bir kullanım.

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Değil scout vücüttan 2 vuruyor awp tek ?? awp de özel para
Bu nasıl bir anlayış Allah aşkına :D Sen ciddi misin ya? Sen şimdi git birine veya bir şeye sapanla taş at, birde yayla ok at. Sapan beleş, yay para. Sapanla yay aynı şey çekiyorsun atıyor. Ama sapanla taş atsan sadece hasar verir veya en fazla yaralanır. Yayla ok atsan delip deşer anında yok eder. Keskin Nişancı tamamen nişana ve sahip olduğu mekanizmaya bağlı olarak hasar veriyor. AWP'nin sistemiyle, Scout birmi?

NeverJustPlay

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bu nasıl bir anlayış Allah aşkına :D Sen ciddi misin ya? Sen şimdi git birine veya bir şeye sapanla taş at, birde yayla ok at. Sapan beleş, yay para. Sapanla yay aynı şey çekiyorsun atıyor. Ama sapanla taş atsan sadece hasar verir veya en fazla yaralanır. Yayla ok atsan delip deşer anında yok eder. Keskin Nişancı tamamen nişana ve sahip olduğu mekanizmaya bağlı olarak hasar veriyor. AWP'nin sistemiyle, Scout birmi?
Peki Ozamaman herkeste awp var olsun iyi oynayan vurucaktır eyw tamam ama şimdi adamda awp sende scout adam orta düzey sen iyi oyuncusun yada ikiniz aynı düzey oynuyorsunuz sende awp olsa tek atacaksın ama 2 vurmak zorundasyın adam 1 mermiyle alıcak eşitmi sence bu

NoPermission

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki Ozamaman herkeste awp var olsun iyi oynayan vurucaktır eyw tamam ama şimdi adamda awp sende scout adam orta düzey sen iyi oyuncusun yada ikiniz aynı düzey oynuyorsunuz sende awp olsa tek atacaksın ama 2 vurmak zorundasyın adam 1 mermiyle alıcak eşitmi sence bu
İyi bir oyuncuya neden iyi bir oyuncu denilir bilir misin? İyi oynadığı için. Yani iyi oynuyorsa zaten atom silahı ile karşı karşıya kalsın yine de vurulmaz.