BLAZE NETWORK | Türkiyede Açık Tek DayZ! | 1.8.X

Sunucumuz Nasıl?

• ***** ( Kusursuz )

• **** ( Mükemmel )

• *** ( Ortalama )

• ** ( Kötü )

• * ( Berbat )

• BONUS : İşte bu adamım. Beklediğim DayZ sunucusu!!

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

DoctorCaptainR

cananyoneteachmeJavaplease
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Türkiye'de böyle yeniliklere gerçekten ihtiyacımız var , başarılar dilerim . :bayrak:

Ayrıca sunucunun açılış tarihinde bir kesinleşme var ise forum üzerinden duyuru yapabilirmisiniz ?

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Türkiye'de böyle yeniliklere gerçekten ihtiyacımız var , başarılar dilerim . :bayrak:

Ayrıca sunucunun açılış tarihinde bir kesinleşme var ise forum üzerinden duyuru yapabilirmisiniz ?
Teşekkür ediyoruz. Öyle bir durum olursa elbette yapacağız, merak etmeyin.

7 berbat oyu verenler acaba kimler. Bence yoruma nedenini yazamayacak kadar üşengeçler mi yoksa utanıyorlar mı?

Sunucu geliştirilmeye tam gaz devam ediliyor. şu an biraz duraksama oldu günlük hayat sebebiyle. Bazı sistemler çıkarıldı, bazıları ekleniyor. Emin olun harika bir sunucu çıkarmak için tam gaz devam ediyoruz.

*' GÜNCEL '*

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ediyoruz. Öyle bir durum olursa elbette yapacağız, merak etmeyin.

7 berbat oyu verenler acaba kimler. Bence yoruma nedenini yazamayacak kadar üşengeçler mi yoksa utanıyorlar mı?

Sunucu geliştirilmeye tam gaz devam ediliyor. şu an biraz duraksama oldu günlük hayat sebebiyle. Bazı sistemler çıkarıldı, bazıları ekleniyor. Emin olun harika bir sunucu çıkarmak için tam gaz devam ediyoruz.

*' GÜNCEL '*
8 berbat oyu*

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
O oylar anket yüzdesinde değişiklik yapmaktan başka işe yaramıyor ne yazık ki. Başaramadınız. Tek düşündüğüm daha iyi bir sunucu ortaya çıkarmak.

* Duyuru

# Şu ufacık 3 günde çok yol aldık. Silahlar bitti, sistemler bitti. Diğer yeniliklerini daha sonra getireceğiz. Doku paketimizi bizzat kendim yaptım yalnızca bazı dokuları hazır bulmak zorunda kaldım onu da mazur görün. Sunucumuzun açılışına çok az kaldı. Tek yapmak gereken bazı yerler belirlemek. Sonra aylakların kellesini uçurmak için gelebilirsiniz. İyi günler...

# Konu en kısa sürede güncellenecektir...

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucu Dediğin Şey Böyle Olmalı Kolay Gelsin. :şapka:
Teşekkürler.

Arkadaşlar çok yakında açılıyoruz. Ortağımla aramda bir kaç sıkıntı var. Onları düzeltmeye çalışıyorum. En kısa zamanda sizlere bilgilendirme yapacağım.

ss333

。◕‿◕。
En iyi cevaplar
0
DayZ'yi severim. (Steam'dan alacak param yok :() Böyle bir işi yapmanız çok iyi olmuş. Takipteyim ^^

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
DayZ'yi severim. (Steam'dan alacak param yok :() Böyle bir işi yapmanız çok iyi olmuş. Takipteyim ^^
Beklemedeyiz #rez
Teşekkür ederiz.

Arkadaşlar müjde! Muhtemelen bugün büyük açılış gerçekleşecek. Pusuda bekleyin girildiği anda büyüleneceksiniz...

Bazı sorunlardan dolayı açılış biraz gecikecek ama sizin için uğraşıyoruz. Daha eklenecek birçok sistemimiz var. O da hayırlısıyla ilerde.

KONU GÜNCEL +

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Bir editör olarak sabırsızlıkla bekliyorum. :ci:

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
* Konu güncellendi. Yeni haritanın fotoğrafları da yakında koyulacak! *

Konu tasarımı bana da çok güzel geldi. Umarım sistemler de güzeldir. Bence açıldıktan birkaç gün sonra altın veya elmas sunucu ödülünü alabilirsiniz.
Teşekkür ediyorum. Mesajınızı sanırım görmedim çünkü görülmemiş olarak göstermiş forum.

Arkadaşlar bu aralar aksattık en kısa zamanda açacağız merak etmeyin. Son zamanlarda gerçekten ilgi gösteremedik.