DeCobray

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
____________________________________________________________________________________________________
Rise of the Tomb Raider Sistem Gereksinimleri
____________________________________________________________________________________________________

Crystal Dynamics ve Eidos Montreal tarafından geliştirilen, 2015 yılında piyasaya sürülen, Kam YU ve Micheal Brinker tarafından tasarlanan Tomb Raider serisinin en yeni oyunu olan Rise of Tomb Raider Amerikan Senaryo Yazarları Birliği Video Oyunları Dalında En İyi Senaryo Ödülü almış bir oyundur. Yani ödülden de anlaşılacağı üzere oyunun hikayesi tek kelimeyle muhteşem. Microsoft Studios ve Square Enix firmaları tarafından aksiyon-macera türündeki Tomb Raider serisinin en yeni oyunu olan Rise of the Tomb Raider, PS 4, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları için piyasaya sürülmüştür. Dilerseniz daha fazla uzatmadan Rise of the Tomb Raider'in sistem gereksinimleri ile sizleri baş başa bırakalım.

Rise of the Tomb Raider Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 ya da eşdeğerindeki herhangi bir AMD
Hafıza: 6 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 650 2GB ya da AMD HD7770 2GB
DirectX: 11v
Hard Disk: 25 GB kullanılabilir alan Bunu Merlin'den çaldık. Hırsızız biz.

Rise of the Tomb Raider Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
İşlemci: Intel Core i7-3770, 3.40GHz ya da AMD FX-8350, 4.0Ghz
Hafıza: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 ya da AMD Radeon R9 290x
DirectX: 11v
Hard Disk: 30 GB kullanılabilir alan

Evet, oyunun sistem gereksinimleri bu şekilde. Peki bu oyunu tavsiye eder miyiz? Elbette ki oyunu gerçekten herkese tavsiye ederiz. Cidden benim en çok beğendiğim serilerden biris Tomb Raider serisi. Son oyununu da oynamamak olmaz.