Tekxit 3:Ezteria [1.12.2] - artık kapalı

Hexxit veya Tekkit Oynadınız mı?

• Evet

Kullanılan: 54 67.5%
  • Hayır

Kullanılan: 16 20.0%
  • Magenji oynayacağım!

Kullanılan: 16 20.0%
  • Tekxit oynadım

Kullanılan: 8 10.0%

• Kullanılan toplam oy
    80

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
update sistemini düzeltmeyi düşündün mü hiç ? :D her güncellemede baştan indiriyor bütün paketi yokmu bunun sadece yenilikleri indiren versionu .s

ganimetrim

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
modları biraz azaltabilirsen iyi olur pc kaldırmadı :D

Son düzenleme:

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
modları biraz azaltabilirsen iyi olur pc kaldırmadı :D
:) birileri şunu ekle bunu ekle diyor birileri mod sil diyor ve ben silmeye çalışıyorum zaten ama naptıysam bir türlü düşüremedim mod sayısını :)
Official server birazdan açılıyor! Beta süreci bitti! Herkes hazır olsun!
(1 saatten kısa bir sürede açılmış olacak)
Edit: şansıma dropbox.com sitesi çöktü, modpacki upload edemiyorum. Düzelmesini bekliyoruz :/ En geç akşama serverı açmış olurum sanırım.(umarım)

Official sunucumuz açıldı :) Magenji dünyasına katılmak isteyen herkesi bekliyoruz. Sunucu premium değildir cracklidir.

ask4454

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
can't connect the server hatası alıyorum ne yapmalıyım ?

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İftara gittim çökmüş sunucu bi mod yüzünden, sildim o modu zaten. Girebilirsiniz :)

Evet yeni sunucumuz dünden beri açık gelebilirsiniz :D

Sunucu 3 gündür açık :) herkesi bekliyoruz

Sunucuyu kimse gelmediği için kapattık... Yakında Official sunucuyu açacağız. Daha çok mod ve özellik olacak. Uğraşacak daha fazla şey olacak. Başlangıç kiti, market ve claim gibi sorunlar hallolmus olacak. İlgilenen herkese teşekkürler.

EnginTraceurr

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Çok hoşuma gitti gerçekten çok güzel sunucu en son bir sunucu yüzünden minecrafta soğmuştum şimdi bu sunucuyu görünce bir arkadaşımla yeniden başlıyıcağız :)

java yı kaldırdım ve verdiğiniz javayı falan kurdum herşeyi doğru yaptım fakat oyun açıldıktan sonra
mojang yazısı geliyor birşeyler doluyor sonra yine launchra atıyor bu kezde play'a basınca açılmış gibi oluo direk launcher'a atıyor sorun ne olabilir
diğer modlar çalışıyor yogbox'a falan giriş yapabiliyorum onlarda sıkıntı yok

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
java'ya 3GB veya üzeri ram vermeniz lazım. technic launcher options tıklayıp java sekmesinde memory:3GB veya 4GB seçin.

BEnBx1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
aç kapa aç kapa aç kapa magena :D ben ay sonu belki gelirim ne zaman acican sunucuyu

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
var 1 haftası

Evet beklenen an geldi sunucu bugün nihayetinde açılıyor kimler hazır bakalım :D Thermal Expansion gibi teknolojik modlar ve dungeon ekleyen değişik ve eğlenceli modlar eklendi maceraya kimler hazır :)

LordWanter600

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
var 1 haftası

Evet beklenen an geldi sunucu bugün nihayetinde açılıyor kimler hazır bakalım :D Thermal Expansion gibi teknolojik modlar ve dungeon ekleyen değişik ve eğlenceli modlar eklendi maceraya kimler hazır :)
Hocam çok iyi yapmışssın. Teknik varsa bende varım. :) Başarılar.

Kenijey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Beyler yine sponge yüzünden açamadık sunucuyu dün :D bugün açmayı planlıyoruz sponge sorunu çözülürse.