OP Skyblock | Türkçe Market Sistemi | Yeni Adalar | Yeni Sistemler |Yeni Kazma Efekleri | 1.8.8 |

ballewow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
server bakımı ne azaman bitcek

bakım biitsin artık çıldırk vala yeter sw isteriz
bakım bitsin
Bitti girebilirsin :D
Maalesef ki yaptıktan sonra bazen de açıklamak zorunda kaldığınız halde.. karşınızdaki anlamaz ya da yanlış anlar ve anlamının olduğunu kanıtlamanız gerekir. sonra bir türlü uzlaşmaya varılmaz, karşınızdaki başlar surat asmaya. yine de akıllıca yapıldığında zekayı iyice ortaya koyar.
Cehalet, ya da cahillik: bilgisizlik halidir. İnsanın farkında olmama halini betimler. Genellikle bir aşağılama sıfatı olarak kullanılır. Gerçeklerden kaçan, gerçeği çarpıtan insanlara yakıştırılır. Bilmezlik, okumamışlık, bilgisizlik olarak da bilinir. Edepsizlik, kültürsüzlük, aydınlanmayış ile eş tutulmuştur. Cahil, bilgisiz kimse; cühela, cahiller demektir. Budala, enayi, nadan, ümmi, toraman, aptal, yobaz sözcükleri ile yakın anlamdadır. Köktürkçe “bilgisiz” sözcüğü ile karşılanan anlam, 13. yüzyılda Arapça cāhil- bilmeyen- sözcüğü ile dilimizde yer eder.
Cehalet genellikle bilgisizlikle eş tutulmuştur. Bilgi, zeka, üstünlük gibi şeyler göreli olduğundan cehaletin objektif bir tanımını vermek güçtür. Göreli bir sıfat olduğu kesindir. Bir şeyin derecesini ya da olumlu bir vasfın eksikliğini belirttiği için tartışmaya açıktır. Herhangi bir gerçek temele sahip değildir. Belki gerçeği çarpıtan insanlar için usulünce kullanılır. kanıtlanamaz bir yakıştırmadır. Bilgi olarak eksik kimselere cahil espri anlamında bilmeyen, habersiz sözcüklerini kullanırız. Çağımızda cehaletin mazereti yoktur, onu kötü sözle aşağılasak bile. Kısacası yaptığım felsefede benim "Cahiller" kelimesini bir kullanma sebebim vardı demek istiyorum. kelimeye espri anlamı katmak ve karşıdaki insanın veya insanların bu konuda bilgisiz olduğunu onu üzmeden göstermekti. Son olarak "Cahiller" kelimesini kime veya kimlere söylediğimi söylediğim insanlar kime söylendiğini çok iyi biliyor ve azda olsa bunun bir anlama geldiğini düşünebiliyor ve düşünen insan bu kelimenin kendine söylenmediğinide anlayabilir.
Haksız bir durumda kendini haklı görmeye çalışman seni gerçekten zeki yapmış.

CreperFC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bitti girebilirsin :D

Haksız bir durumda kendini haklı görmeye çalışman seni gerçekten zeki yapmış.
haksız oldugu söylenemez orda cahiller diyerek ortaya bi laf atmış sizde üzerinize alınmışsınızki mute atmışsınız yani cahiller adminler yada cahil adminler deseydi size hak verirdim ama burda şahısa yönelk bir hakaret yok

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Özellikle Şu Market Sistemi Beni Bitirdi. Yahu ChestShop'a Güncelleme mi Geldi (Şakaydı Bu Arada Kodlayana Helal Olsun :D) :D Ufak Öneriler:
Connection Throttle'ı Kapatmalısın

ballewow

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
haksız oldugu söylenemez orda cahiller diyerek ortaya bi laf atmış sizde üzerinize alınmışsınızki mute atmışsınız yani cahiller adminler yada cahil adminler deseydi size hak verirdim ama burda şahısa yönelk bir hakaret yok
Konuyu daha uzatmaya gerek duymayacağını düşünüyorum.​
Özellikle Şu Market Sistemi Beni Bitirdi. Yahu ChestShop'a Güncelleme mi Geldi (Şakaydı Bu Arada Kodlayana Helal Olsun :D) :D Ufak Öneriler:
Connection Throttle'ı Kapatmalısın
Teşekkürler hemenn kapatacağım.​
server ağzına kadar dolu ne zaman slot artcak
En yakın zamanda yeni hosting'e geçicez slot sayısı 80'e çıkacaktır.​

CreperFC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bencede konuyu uzatmanın alemi yok şahsi algılama bu tür durumlara muhalefet olmayı seviyorum

CreperFC

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
hmm oda olabilir aynı mantık sayılır