En eski Faction'ı yepyeni pluginlerle sizlere getirdik.

craxitech

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

TANITIM

CodenameGamer uzman kadrosu ve yılların verdiği tecrübeyle karşınızda. 1.1 den 1.6.2’ye kadar açık olan server aniden kapandı ve şu anda tekrardan hizmetinizde. Bu sefer kapanma ihtimali yoktur. Serverimiz hardcore factiondur. Kasılması zordur. Edit yoktur. Eski serverimiz (Evosis-parduscraft) bilmeyenler için linkler:

https://www.facebook.com/pardus.craft/?hc_ref=PAGES_TIMELINE
http://www.gtaturk.com/forum/Pardus...g-Minecraft-Server-!-25-YILDIR-ACIK---194534/

SUNUCU ÖZELLİKLERİ

Intel(R) Xeon(R) CPU E5620 @ 2.40GHz, 4 cores

6 GB RAM

1.8 GBIT Hat

1.11.2 Sürüm

KURALLAR
1-Küfür Hakaret Ban Sebebidir[1. uyarı Mute (30 dk)],[2. uyarı Hapis(1 gün)],[3.Uyarı BAN(7 gün)],[4.Uyarı SüresizBAN].
2-Gereksiz Mesaj Atmayiniz. Reklam,Parti veya Ülke Ayrimi yapmak SUÇTUR.
3-Herhangi bir Sebeple ölürseniz İtemleriniz Geri verilmez.örn(PVP,Açlık,Boğulma,CLAG).
4-Herhangi bir hile bug vb. kullanmak BAN sebebidir!
6-Herhangi 5 Denfazla Ve Kitapla Basılamayan Büyülü item kullanımı BAN sebebidir![VIP OLSA BİLE]
7-Stacklanamayan item (İksir, Zırh) Bulundurmak BAN sebebidir!
8-Kurucu,Admin ve Moderetürlerin Klan kurması veye klan üyesi olması yasaktır!
9-Klanın Adına veya Açıklamasına Küfürlü Kelime olması yasaktır.
10-PVPsırasında Oyundan Çıkarzasız (Internetkesintisi, Javahatası..VB ). Çıktıgınız Noktada NPC oluşur. Bunu PVP yaptığınız kişi öldürerek itemlerinizi Alabilir(VIP OLSANIZ BİLE).
11-Sunucumuzda Oynuyorsanız bu kralları kabul etmiş sayılırsınız.

ARENA

MARKET

HAMMADDE

ÇÖL

END

SPAWN

JAİL

BÜYÜ VE TAMİR

ARSALAR

FARM

ARKADAŞLAR MAPLER TAMAMEN BİZE AİTTİR.

SİTELERİMİZ
http://codenamegamer.org/
http://evosis.org/

SERVER IP : mc.codenamegamer.com

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Sunucu güzel hoş eski factions deneyimini getirmişsiniz de bir builderınız yok galiba. Buildler göze hoş gelmiyor. Onun dışında başarılar gayet iyi eski factionsa benziyor. Aynı zaman da kurallar da katı olması ayrı bir ciddilik katıyor. Viplerle ilgili olan, onları oyunculardan üstün yapmıyor.

Kyalun

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben eskiden bu tip sunucularda fazla oynardım ama artık hepsini unuttum. Emek verilmiş bir sunucunuz var, sizi kutlarım.
Yapılar kötü ama emek verilmiş bir sunucu gibi. Boş zamanımda gelip 'zevkle' oynayacağım.

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Çok iyi be sonunda eski bir faction türü :)

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
4 Kurucu var ben başvursam Admin olmak için şansım var o zaman.

MrHappy

belki de bundan, artık hüznü ve acıyı paylaşıyoruz
En iyi cevaplar
0
Spawn aşırı tanıdık geliyor, 2012 yıllarında sunucu deneyiminiz oldu mu? Yada biryerden mi alıntı?
Ayrıca eski factionları en iyi bilenlerden biriyimdir, bu yeni kitleye bunu sunsanız da geri dönüt alamayacaksınız. Umutsuzluğa kapılmayın, başarılar dilerim.
Buildler olması gerektiği gibi, factionda önemli olan build değil gelişme stratejisi ve oyuncu ortamıdır.

Düzenleme: Konuyu bir daha okudum Evosis'i hatırlıyorum. Eski günlerime döndürdün beni dostum :(

craxitech

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Spawn aşırı tanıdık geliyor, 2012 yıllarında sunucu deneyiminiz oldu mu? Yada biryerden mi alıntı?
Ayrıca eski factionları en iyi bilenlerden biriyimdir, bu yeni kitleye bunu sunsanız da geri dönüt alamayacaksınız. Umutsuzluğa kapılmayın, başarılar dilerim.
Buildler olması gerektiği gibi, factionda önemli olan build değil gelişme stratejisi ve oyuncu ortamıdır.

Düzenleme: Konuyu bir daha okudum Evosis'i hatırlıyorum. Eski günlerime döndürdün beni dostum :(
Spawn eski sunucumuzdan
4 Kurucu var ben başvursam Admin olmak için şansım var o zaman.
En fazla rehber alımı olabilir

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Serveri az gezdim ama gözüme hemen ARSALAR çarptı bu arsalar olayı factionu çok kötü yapar çünkü factionda savaşıorsun ve ganimet elde ediorsun bu arsalar sayesinde savaşsanda ganimet elde edemezsin çünkü adamlar klan evlerine bir şey koymuor yada klan evi yapmıyor düşünün derim.

Evet diğer konu hammadde güzel tam eski factionda olan şeyler lapisi görmedim yani 4 5 dk gezebildim swyi.

Tarim ekonomisi güzel satışlar filan tam ama şöyle bi sorun maden satış yapma şeyini düşürün her zamanki gibi hileler olacak ve dia satacak 700akce sanirim pahalı sw ekonomisine göre xray koruması varmı bilmiorum tarim ekonomisine oynayın derim.

Güzel bir server ve güzel düşünce Son olarak isteğim TNT açık olması eğer faction tadı alacaksak tnt'siz olmaz

Evosis

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

sunucumuz 2012 de 1.1 sürümünden beri devam etmekte .
http://codenamegamer.org/?module=haber&hId=1
Detaylara ve komutlara buradan bakabilirsin

Serveri az gezdim ama gözüme hemen ARSALAR çarptı bu arsalar olayı factionu çok kötü yapar çünkü factionda savaşıorsun ve ganimet elde ediorsun bu arsalar sayesinde savaşsanda ganimet elde edemezsin çünkü adamlar klan evlerine bir şey koymuor yada klan evi yapmıyor düşünün derim.

Evet diğer konu hammadde güzel tam eski factionda olan şeyler lapisi görmedim yani 4 5 dk gezebildim swyi.

Tarim ekonomisi güzel satışlar filan tam ama şöyle bi sorun maden satış yapma şeyini düşürün her zamanki gibi hileler olacak ve dia satacak 700akce sanirim pahalı sw ekonomisine göre **** koruması varmı bilmiorum tarim ekonomisine oynayın derim.

Güzel bir server ve güzel düşünce Son olarak isteğim TNT açık olması eğer faction tadı alacaksak tnt'siz olmaz

Haklısın fakat tarım ile uraşmak isteyenler ve pvpden hiç hoşlanmayan kullanıcıların da oynadığını unutmamak gerek. ayrıca arsalar küçük olsada herkes enderchest e ve /cheste saklıyor itemlerini klan kalesinde item saklamaya çoğu kişi sıcak bakmıyor.

TNT ye eskiden açmıştık fakat TNT fırlatıcı ile ormanı mafediyorlar atrıca aşırı TNT patlatıp lağa sebep oluyorlar. Minecraftta sunucu nekadar güçlü olursa olsun tnt lağ yapıyor....

BeyazSeytan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
sunucumuz 2012 de 1.1 sürümünden beri devam etmekte .
http://codenamegamer.org/?module=haber&hId=1
Detaylara ve komutlara buradan bakabilirsin

Haklısın fakat tarım ile uraşmak isteyenler ve pvpden hiç hoşlanmayan kullanıcıların da oynadığını unutmamak gerek. ayrıca arsalar küçük olsada herkes enderchest e ve /cheste saklıyor itemlerini klan kalesinde item saklamaya çoğu kişi sıcak bakmıyor.

TNT ye eskiden açmıştık fakat TNT fırlatıcı ile ormanı mafediyorlar atrıca aşırı TNT patlatıp lağa sebep oluyorlar. Minecraftta sunucu nekadar güçlü olursa olsun tnt lağ yapıyor....

hm lag yapıorsa bilemem ama yinede güzel sw sadace oyuncusu eksik serverde tek dolandıgımdan canım sıkılıyor çıkıorum :) inş tutar gelişirsiniz

_Alecks_

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Hiçkimse factionun anlamını bilmiyor. fact açılmaz :p

Faction açıcaksanız şöyle yapın. Kesinlikle önemli soru sorma yerinde başlatın ve bilgi verin. daha sonra Quiz yapın
(team extremedede bu özellik var.)
Eğer yapamayanda ban yesin yazsın( aslında yemicek.)
Boşuna açılmış factionlar kapatılmalı.
Factionun anlamını bilen çok az. Umarım bu serverde öyle olmazda birsürü kale görebileyim. Eğer kale birsürü görürsem 7/24 bu svde Kalıcı olarak takılırım :)