LuckyMC | Rehber Alımları | Başvurular Yeniden Aktif!

kaandido

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Kaan Dindar
Yaşınız:15
Skype veya Facebook adresiniz:karamellidido
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):KaanDido
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:yaklaşık 4-5 yıldan beri oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Forumda dolanırken.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Bir haftadır oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Ben daha çok,küçük sunuculara yardım ettim eklentiler,build vs. (Kısacası isimlerini hatırlamıyorum.)
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucuda oldukça aktif ve sunucunun eksiklerini gidermek için yetkili olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Sabırlı ve yardım etmeyi severim.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Ban yemedim ama biri yetkiliye "za" dediğim için 1 gün susturuldum.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Yardımsever,sabırlı
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Yeri geldiğinde kullanırım (Çok kullanmam).
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Hile kullanalanları en aza indirmek ve keyifli bir oyun ortamı oluşturma.

Huseyin_TR_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Hüseyin Öztürk
Skype veya Facebook adresiniz: Skype Adresim Facebook Üzerinden Eskiden Açtıgım İçin huseyinozturk3834 Yazınca Cıkması Lazım Ayrıca Zaten Server'in Kurucusu Ekli Bende
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Huseyinn
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:5 Gün Önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:5 Gündür
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:oldum
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Kendi Sunucumdu Heves Ettim Açtım Fakat Kapattım
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Baya Hazır Hissediyorum
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Öncelikle Sunucunuza Bayıldım Ortamı İyi Yetkilileri İyi Bende Bu Sunucuda Yetkili Listesinde Bulunmak İstedim İnaşallah da Bulunurum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Bizi Ayıran özellik Olduğunu Düşünmüyorum İkimizde İnsanız Sonuçta
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Malesef Yedim
Oyunculara nasıl davranırsınız?: İyi Davranırım Sonuçta Ben Onlara Örnek Olacağım Yetkili Olunca [İnşallah Olursam]
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Asla Diye Biliriz!
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Şuanlık Yok Ama Yetkili Olursam İlerde Size Büyük Projeler Getirmeyi Düşünüyorum

JeanBX

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Orhun Gök**
Yaşınız: 17
Skype veya Facebook adresiniz: Skype : IOrhunGkc
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): IOrhunGkc
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 6
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 1 Hafta Önce Keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 4 Gün
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Baya Oldum Ama Hatırlamıyorum Kusura Bakmaıyn.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet Onun Iıcn Dolduruyorum Formunuzu.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Cunku Sunucunuz Cok Duzenlı Ve Elverıslı Yetkılıler Aynı Zaman da Saygılı Oldugu Icın
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet Tabikide
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Bizi Ayıran Ozellik Yok Aslında Cunku Hepmımızın Bır Zekesı Var O Zekayı kullanmak Lazım Nasıl OlSA Aynı Anne Babadan Geldık Ama Ayıran Tek Sey Vardır Oda : Zekamı Kullanabılmem DıyICEKSNIZ Herks Kullanablıyor Tek Sen Degıl Dıgecek Ama Sunu Unutmayın O Sokak Baslarında Duran Adamlar Kendını Adam Sanmasın ( Biraz Degisik Oldu Ama Kusura Bakmayı )
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Cok iyi Davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Çok Az %1000 / %1
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet Tabikide Anlasırım.ç
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Hayır Tesekkurler

TRMN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: İsmail Toraman.
Yaşınız: 18 Yaşındayım.
Skype veya Facebook adresiniz:
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Cactus
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 4 Yıldır Oynamaktayım.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Uzun Zamandır Sunucunuzu Takipteyim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 3 Haftadır.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 7 Puan Verirdim.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Maalesefki Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Malesef Hepsi Kapanmış Bulunmakta.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: tabii ki Evet.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucunuza Değer Verdiğim İçin.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Sanıyorum Evet Sıcakkanlı Birisiyimdir.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Bilgim Ve Deneyimim.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Elbetki Yemişimdir.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Sıcakkanlı Davranırım hiçbir Oyuncuyu Kötülemem Veya Farklı Görmem Çünkü Bizim İçin Hepsi Bir Potansiyel Alıcı Vaziyetindedir.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Çok Kullanmam Küfür Ve Argo Bilgisi Kıt İnsanların İşidir. Aynı Kavga Gibi.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: tabii ki İyi Anlaşmaya Çalışırım
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Şu Anlık Yok.

Skype veya Facebook adresiniz: Buradan Paylaşmayayım Yorum Altına Olumlu Dönüş Yaparsanız Gerekli Bilgileri Sağlayabilirim.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 7 Puan Verirdim.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Maalesefki Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Malesef Hepsi Kapanmış Bulunmakta.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Sanıyorum Evet Sıcakkanlı Birisiyimdir.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Sıcakkanlı Davranırım hiçbir Oyuncuyu Kötülemem Veya Farklı Görmem Çünkü Bizim İçin Hepsi Bir Potansiyel Alıcı Vaziyetindedir.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Çok Kullanmam Küfür Ve Argo Bilgisi Kıt İnsanların İşidir. Aynı Kavga Gibi.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Şu Anlık Yok.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Olcay Demiryürek

Yaşınız: 14

Skype veya Facebook adresiniz: Skype: olcaydmryrk | Facebook: facebook.com/olcaydmryrk

Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): OlcaYT

Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 2 yıldır.

Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Perşembe günü.

Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Perşembe gününden beri oynuyorum.

Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: Puanım 10, gelişmekte olan bir sunucu görüyorum.

Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır, olmadım.

Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Başka bir sunucuda yetkili olmadım fakat eskiden kendime ait bir sunucum vardı.

Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet.

Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Piyasada fazla PvP sunucusu yok. 2 gün önce bulduğum ve "İşte buldum! Sonunda adam gibi bir sunucu artık burada oynarız." dediğim sunucuda yetkili olmak ve yardım etmek isterim doğrusu. Küfürleri ve hileleri azaltıp daha iyi bir oyun sunabiliriz.

Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Yetkili ekibi dahil tüm oyuncularla anlaşırım. Gıcık bir tipim yoktur.

Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Herkes gibi ben de insanım, ayıran özellik olarak işimi yapacak bilgiye sahibim. Sunucuda şu olsa daha iyi olur dediğim zaman size bildiririm.

Hiç ban veya mute yediniz mi?: Cuma günü bana makro diyen arkadaşımıza refleks olarak chate "wtf" yazdım ve 5 dakika mute yedim. Onun dışında bir ceza almadım. Bunu saymazsınız herhalde. :)

Oyunculara nasıl davranırsınız?: Yardımcı olurum, kesinlikle kaba dil kullanmam. Empati kurarak çözüm odaklı yol alırım. Ayrımcılık yapmam.

Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır, kullanmam.

Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Yetkili ekibi dahil tüm oyuncularla anlaşırım. Gıcık bir tipim yoktur.

Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı? : Savaşırken çıkan oyuncu kısa süreliğine ban yiyebilir.(Mesela biri bana vurdu ve X saniye içinde oyundan çıktı. Ceza almalı bence.) Bunun dışında küçük bir öneri olarak basınç plakalarının yeri değiştirilebilir çünkü basınç plakaları en yakındaki kişiyi algılıyor ve kitini yeniliyor. Basınç plakasının üstüne olta veya ok atarak basınç plakasını harekete geçirmek mümkün. VIP eşyası veya marketten aldığı bir eşyası bulunan oyuncunun kiti yenilenerek itemlerinin gitmesine sebep olabilir. Basınç plakalarının yerini değiştirmek yerine olta ve ok atmayı da engelleyebiliriz. :)
Bekleyenler listesindesiniz.

Adınız ve Soyadınız:Kaan Dindar
Skype veya Facebook adresiniz:karamellidido
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):KaanDido
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:yaklaşık 4-5 yıldan beri oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Forumda dolanırken.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Bir haftadır oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Ben daha çok,küçük sunuculara yardım ettim eklentiler,build vs. (Kısacası isimlerini hatırlamıyorum.)
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Sunucuda oldukça aktif ve sunucunun eksiklerini gidermek için yetkili olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Anlaşabilirim.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Sabırlı ve yardım etmeyi severim.
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Ban yemedim ama biri yetkiliye "za" dediğim için 1 gün susturuldum.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Yardımsever,sabırlı
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Yeri geldiğinde kullanırım (Çok kullanmam).
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?:Evet.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Hile kullanalanları en aza indirmek ve keyifli bir oyun ortamı oluşturma.
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız:Hüseyin Öztürk
Skype veya Facebook adresiniz: Skype Adresim Facebook Üzerinden Eskiden Açtıgım İçin huseyinozturk3834 Yazınca Cıkması Lazım Ayrıca Zaten Server'in Kurucusu Ekli Bende
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Huseyinn
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:5 Gün Önce
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:5 Gündür
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:oldum
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Kendi Sunucumdu Heves Ettim Açtım Fakat Kapattım
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Baya Hazır Hissediyorum
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Öncelikle Sunucunuza Bayıldım Ortamı İyi Yetkilileri İyi Bende Bu Sunucuda Yetkili Listesinde Bulunmak İstedim İnaşallah da Bulunurum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Bizi Ayıran özellik Olduğunu Düşünmüyorum İkimizde İnsanız Sonuçta
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Malesef Yedim
Oyunculara nasıl davranırsınız?: İyi Davranırım Sonuçta Ben Onlara Örnek Olacağım Yetkili Olunca [İnşallah Olursam]
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Asla Diye Biliriz!
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Şuanlık Yok Ama Yetkili Olursam İlerde Size Büyük Projeler Getirmeyi Düşünüyorum
Reddedildiniz.
Adınız ve Soyadınız: Orhun Gök**
Skype veya Facebook adresiniz: Skype : IOrhunGkc
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): IOrhunGkc
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 6
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 1 Hafta Önce Keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 4 Gün
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Baya Oldum Ama Hatırlamıyorum Kusura Bakmaıyn.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet Onun Iıcn Dolduruyorum Formunuzu.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Cunku Sunucunuz Cok Duzenlı Ve Elverıslı Yetkılıler Aynı Zaman da Saygılı Oldugu Icın
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Evet Tabikide
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Bizi Ayıran Ozellik Yok Aslında Cunku Hepmımızın Bır Zekesı Var O Zekayı kullanmak Lazım Nasıl OlSA Aynı Anne Babadan Geldık Ama Ayıran Tek Sey Vardır Oda : Zekamı Kullanabılmem DıyICEKSNIZ Herks Kullanablıyor Tek Sen Degıl Dıgecek Ama Sunu Unutmayın O Sokak Baslarında Duran Adamlar Kendını Adam Sanmasın ( Biraz Degisik Oldu Ama Kusura Bakmayı )
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Hayır
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Cok iyi Davranırım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Çok Az %1000 / %1
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet Tabikide Anlasırım.ç
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Hayır Tesekkurler
Reddedildiniz.
Skype veya Facebook adresiniz:
Reddedildiniz.

serkang

trapstar
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle yaşım 1 yaş yetmiyor fakat ben şansımı denemek istiyorum.

Adınız ve Soyadınız: Adım Serkan Yasin.Soyadım Vanlı.
Yaşınız: Yaşım 13.
Skype veya Facebook adresiniz: Skype'ta ismim LapizSerkan.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Ordinaryus.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3 yıldır Minecraft oyununu oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 2 hafta önce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 1,5 - 1 haftadır oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10 üzerinden 7.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır,herhangi bir yetkiye sahip olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Kayda değer veya profesyonel sunucularda yetkili olmadım.Eğer kabul edilirsem ilk olacak.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet hazır hissediyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çünkü sunucunuz diğer PvP sunucularından farklı geldi.Belki bende bu farklılığa bir katkı sağlarım düşüncesiyle yetkili olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabii ki anlaşırım.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Bana verilen görevleri en iyi şekilde ve hızlıca yapmaya önem gösteririm.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: 1 hafta boyunca ban yedim.Ayrıca bir kaç kez mutede yedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Olabileceğim kadar kibar ve anlayışlı olurum.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Çok nadir,sinirlendiğimde.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet anlaşırım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Sunucu ile ilgili bence tek sorun,e-postalara ya cevap verilmemesi yada çok geç cevap verilmesi.Ben 1 hafta ban yemiştim ve bunun doğru olmadığını düşünüp e-posta yolu ile size ulaşmıştım.Fakat siz benim sorunumla ilgilenene kadar banımın süresi bitti.Sizin bakacak süreniz yoksa en azından bunu yapacak birisini bulmanız en doğru şey olacaktır.

Yetkili olarak sunucuya alınmasam bile en azından sonda yazdığım durum ile ilgili bir şeyler yaparsanız mutlu olurum.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle yaşım 1 yaş yetmiyor fakat ben şansımı denemek istiyorum.

Adınız ve Soyadınız: Adım Serkan Yasin.Soyadım Vanlı.
Yaşınız: Yaşım 13.
Skype veya Facebook adresiniz: Skype'ta ismim LapizSerkan.
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): Ordinaryus.
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 3 yıldır Minecraft oyununu oynuyorum.
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 2 hafta önce keşfettim.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 1,5 - 1 haftadır oynuyorum.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10 üzerinden 7.
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Hayır,herhangi bir yetkiye sahip olmadım.
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Kayda değer veya profesyonel sunucularda yetkili olmadım.Eğer kabul edilirsem ilk olacak.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Evet hazır hissediyorum.
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Çünkü sunucunuz diğer PvP sunucularından farklı geldi.Belki bende bu farklılığa bir katkı sağlarım düşüncesiyle yetkili olmak istiyorum.
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Tabii ki anlaşırım.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Bana verilen görevleri en iyi şekilde ve hızlıca yapmaya önem gösteririm.
Hiç ban veya mute yediniz mi?: 1 hafta boyunca ban yedim.Ayrıca bir kaç kez mutede yedim.
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Olabileceğim kadar kibar ve anlayışlı olurum.
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Çok nadir,sinirlendiğimde.
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet anlaşırım.
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Sunucu ile ilgili bence tek sorun,e-postalara ya cevap verilmemesi yada çok geç cevap verilmesi.Ben 1 hafta ban yemiştim ve bunun doğru olmadığını düşünüp e-posta yolu ile size ulaşmıştım.Fakat siz benim sorunumla ilgilenene kadar banımın süresi bitti.Sizin bakacak süreniz yoksa en azından bunu yapacak birisini bulmanız en doğru şey olacaktır.

Yetkili olarak sunucuya alınmasam bile en azından sonda yazdığım durum ile ilgili bir şeyler yaparsanız mutlu olurum.
Yaş her zaman önemli değildir.
Bekleyenler listesindesiniz.
E-Postalara bakmak uzun sürüyor, genellikle Skype üzerinden destek veriyoruz.

yagizalpkurt

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız:Yağız Alp Kurt
Yaşınız:14
Skype veya Facebook adresiniz:Yagizalpkurt
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN):Markstipz0124
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?:2
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?:Dün
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?:Dün
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?:7
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?:Şuanda MVİP im
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?:Öceden kapanan bi serverda mod olmuştum adı aklımda degil
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?:Evet
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:Çünkü kaliteli bi server ve eğlenceli
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:Evet çünkü bikaç yetkiliyle karşılaştım ve hepsi çok iyi insanlar yani kavga etmemiz zor
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Bence anlayışlı olmam
Hiç ban veya mute yediniz mi?:Bir kere spam yüzünden mute yemiştim
Oyunculara nasıl davranırsınız?:Kişiye göre değişir mesela normal bi oyuncuya iyi yaklaşırım ama hacker vs. sert olurum
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?):Çok kullanmam
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?:Sunucudaki bi problem şu vip ler çok yaşamıştır mesela ben MVİP kitimi aldım ve pvp ye gidiyorum yanlışıkkla yerdeki kit alma basınç plakalarına basıyorum ve kitim gidiyor basınç plakası yerine düğme koyarımç

Holybleu05

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Utkuhan Biricik.
Yaşınız: 14.
Skype veya Facebook adresiniz: Skype:holybleu53 | Facebook: Utkuhan Brck
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): GAMETIME_TR
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 4
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 12,5 saat'e yakın zaman önce.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 10 saat dir.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10/8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: HAYIR
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: 2 ay önce bir server'den yetkililikten çıktım çok sıkıcı bir servverde tek aktif bendim 3 ay mimarlık yaptim.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Yeni Başlangıclara evet!!
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:eğlenceli görünüyor sanki...
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:ekibin hepsini bilmiyorum fakat Evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben Kendimi diğer oyunculardan elim mimarlığa yatkın onu birde Logo felan yaptığım için normal hayatta renkelri iyi tuttururum ve güzel bir build çıkar...
Hiç ban veya mute yediniz mi?:kesinlikle hayir 1 kere ban yedim ama.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:her oyuncuya eşit davranırım tanıdığım olsa bile
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): argo çok çok sinirlenirsem kullanırım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Anlaşırım kesinlikle..
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: kesinlikle olur fakat sunucu zaten güzel güzeli bozmayalım değillmi...

MIKROFON VARDIR VE BIRAZ DUZGUN YAZMAMIS OLABILIRIM OZUR DILERIM SAYGILAR...

CandY52

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız ve Soyadınız: Alperen T***N
Skype veya Facebook adresiniz: Skype Adresim= Know.Kral
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): AlperenHD (isterseniz degistiririm)
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 7
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Server lere Alım varmı diye dolasirken Buna da bakmak istedim Oyle Oldu :)
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Bu Sunucu ise Hiç oynamadım yalan olmasın
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10/10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Pluginer Olmak İstiyorum Her Gittigim Yerde :)
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Referans Ne bilmiyorum ama Soyle geliyo anlam olarak oyunculara item atma gibi O yuzden YAPMAM
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: EVET
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Yaz Tatili Ve Bos Bos oturmak istemiyorum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: EVET
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Çok da Bisey Yok 'Rütbe Seni Hiçbir Zaman Yukseltmez'
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Bu sunucu degil ama baska yerde haksız yere 1 kez yedim sonra geri açtilar
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Onlara Hosgoru ile Yaklasir Saygili bir sekilde cevap yazarım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): HAYIR
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: EVET
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: YOK

metehan789murat

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız ve Soyadınız: Metehan Murat
Yaşınız: 15
Skype veya Facebook adresiniz: selenay903
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): hilerjm
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 2 gun once
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 2 gun
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: hayır
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: KendiServerim Oldu Skyblock trk Birde KralSkayblock Ta Yetkili Oldum
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Hazırım
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Sunucuyu Guzelleştirmek Hileleri Azaltmak Oyuncuları Eglendirmek
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: Anlaşabilirim
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Ben Haksız Adaletten Nefret Ederim Ama Eğlenmeyi Severim Bilgisayar Ustune Okuyorum
Hiç ban veya mute yediniz mi?: HAYIR
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Her Oyuncuya Davranışım Farklı Eğer Küfür Yada Hile Kullanmıyosa İyiyimdir Sohbet Dahi Ederim
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): Hayır Ama Doğruya Doğru Elvet Ağzımdan Kufur Cıkabilir Yalan Olmasın
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Evet
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: Eğlence Hile Engeli Eğlenceli Vidyolarla Sunucuyuy Doldurmak

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Adınız ve Soyadınız: Utkuhan Biricik.
Yaşınız: 14.
Skype veya Facebook adresiniz: Skype:holybleu53 | Facebook: Utkuhan Brck
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): GAMETIME_TR
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: 12,5 saat'e yakın zaman önce.
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: 10 saat dir.
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10/8
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: HAYIR
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: 2 ay önce bir server'den yetkililikten çıktım çok sıkıcı bir servverde tek aktif bendim 3 ay mimarlık yaptim.
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: Yeni Başlangıclara evet!!
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?:eğlenceli görünüyor sanki...
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?:ekibin hepsini bilmiyorum fakat Evet.
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?:Ben Kendimi diğer oyunculardan elim mimarlığa yatkın onu birde Logo felan yaptığım için normal hayatta renkelri iyi tuttururum ve güzel bir build çıkar...
Hiç ban veya mute yediniz mi?:kesinlikle hayir 1 kere ban yedim ama.
Oyunculara nasıl davranırsınız?:her oyuncuya eşit davranırım tanıdığım olsa bile
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): argo çok çok sinirlenirsem kullanırım
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: Anlaşırım kesinlikle..
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: kesinlikle olur fakat sunucu zaten güzel güzeli bozmayalım değillmi...

MIKROFON VARDIR VE BIRAZ DUZGUN YAZMAMIS OLABILIRIM OZUR DILERIM SAYGILAR...
Reddedildiniz.

Adınız ve Soyadınız: Alperen T***N
Skype veya Facebook adresiniz: Skype Adresim= Know.Kral
Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): AlperenHD (isterseniz degistiririm)
Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 7
Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Server lere Alım varmı diye dolasirken Buna da bakmak istedim Oyle Oldu :)
Sunucuda ne zamandan beri oynuyorsunuz?: Bu Sunucu ise Hiç oynamadım yalan olmasın
Sunucuyu 10 puan üzerinde değerlendirecek olursak, vereceğiniz puan kaç olurdu?: 10/10
Sunucuda önceden herhangi bir yetkiye veya özel üyeliğe sahip oldunuz mu?: Pluginer Olmak İstiyorum Her Gittigim Yerde :)
Hangi sunucularda yetkili oldunuz ve referans verebilir misiniz?: Referans Ne bilmiyorum ama Soyle geliyo anlam olarak oyunculara item atma gibi O yuzden YAPMAM
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz?: EVET
Neden sunucumuzda yetkili olmak istiyorsunuz?: Yaz Tatili Ve Bos Bos oturmak istemiyorum
Sunucumuzun yetkili ekibiyle anlaşabilir misiniz?: EVET
Diğer oyuncularımızdan sizi ayıran özellikleriniz neler?: Çok da Bisey Yok 'Rütbe Seni Hiçbir Zaman Yukseltmez'
Hiç ban veya mute yediniz mi?: Bu sunucu degil ama baska yerde haksız yere 1 kez yedim sonra geri açtilar
Oyunculara nasıl davranırsınız?: Onlara Hosgoru ile Yaklasir Saygili bir sekilde cevap yazarım
Küfür, argo kullanımına yatkın mısınız? (Çok kullanır mısınız?): HAYIR
Oyuncular ve yetkililer ile anlaşır mısınız?: EVET
Yetkili olursanız sunucudan kaldırmak istediğiniz veya sunucuya eklenmesini istediğiniz bir şey var mı?: YOK
,
Reddedildiniz.