Paladins Update 0.55 De neler Gelcek ?

4karasavasc444

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba paladins oyuncuları update 0.54 geleni 3 gün oldu ama adamlar 0.55 update içini şimdiden hazırlıklara basladılar Ve önceden birkaç seyin Geleceğini öğrendim Hadi yakından neler gelecek ve Benim teorilerim nelermiş ona bakalım

Neler Geliyor ?
Her zamanki gibi her updatede oldu gibi kostüm geleceği biliniyor hadi O kostüme yakından bakalım

İste "Canavar" lakaplı Ruckus Kostümü

Her updatede nerdeyse 1 karakter oyuna getiyolar böylece oyundaki karakter cesitliliği artacak ve oyuncuların kendinileri rahat hissedip oynayacakları karakterler cıkacak

İSTE YENİ KARAKTERİMİZ JENOS

Güzel demi Simdide eklenecek haritaya bakalım hatırlarmısınız bir aralar test haritasında güzel uzun bir harita vardı [uzunluk 7.3 Km [paladins metresi ile hesaplandı :D] ] Kurbağa adasının 3 katı simdi o haritanın dekorasyonu yapıldı ve birkaç yer eklenip kaldırıldı hadi onlara bakalım Adı su an bilinmiyor

PEKİ JENOS HANGİ SINIFA GELECEK ?
Tam olarak bilinmemekle birlikte Teori olarak büyük ihtimal Destek grubuna veya Hasar grubuna gelebilir ama son updatelere bakarsak BÜYÜK İHTİMAL DESTEK karakteri olacaktır.

PEKİ NEZAMAN GELECEK ?
1 haftalık test serverlerine çıkarcakları için Büyük ihtimal 28 temmuz Gelecektir

HANGİ KARAKTERLER NERF VEYA BUFF YEDİ ?
Tam olarak bilinmiyor 21 Temmuz bütün nerf veya buff yiyen karakterler açıklanacaktır

SEN BUNLARI NEREDEN BİLİYOSUN ?
Ben bilirim..