Youtube için yoldaşlar arıyorum

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba arkadaşlar artık ufaktan youtube başlamayı planlıyorum gerek videolarda olsun gerek canlı yayınlarda olsun eşlik edecek arkadaşlar arıyorum.
Kanalı yeni açtığım için çok fazla eksik olduğu doğrudur.

Kanal tanıtımına bu konumdan ulaşabilirsiniz ve Discord linkine;
https://forum.gamer.com.tr/konu/yeni-actigim-youtube-kanali-tanitimi.371741/

Benimle bu yolda devam etmek isteyen varsa eğer beklerim. Hatta ufak bi form yapayım doldurun bu arada bir grafiker arkadaş varsada bunu özellikle belirtirse çok hoş olabilir.

İsim :
Discord kullanıyor musun?(ts3,skype'da olabilir):

• Beğen
Reactions: DIO

BurakTrHn1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Yoldaş Olmak İçin Değilim.
Kanal İsmi Özgün Olmuş Denilebilir.
Fakat Banner Başlangıç İçin İdeal Olduğu Söylenebilir Ve Açıklama Kısmında İletişim Bilgilerinin Yanı Sıra Kendindende Biraz Bilgi Vermen,İnsanların Seni Nasıl Göreceği Açısından Önemli Bir Detaydır.
Videolara Başlıycaksan Tasarım Önemlidir,Designer'de Yazıyordu,Ama Tam Görmediğim İçin Tasarımlarını,Kanalın Gelişmesi İçin Birazcık Göze Hitap Etmesi Gerektir.
Thumbnail,Banner,PP Bunlar Göze Hitap Ederse,Bilki Kanalını Gören İnsanlar Daha Çok Beğeneceklerdir.
Son Olarak İçerik Kısmına Gelirsek,Gereksiz İçeriklerden Kaçın,Yani Biraz İlgi Çekici İçerikler Olsun Ama İlgi Çeksin Diye Abartıya Kaçma.İnsanlar Genellikle Minecraft Videoları Çekerek Kazanacaklarını Sanıyorlar Fakat Kardeşim Minecraft Çekenlerin Çoğu Küçük Yaştaki Çocuklara Hitap Ediyor.Eğer 8-12 Yaşındaki Çocuklara Hitap Etmek İstiyorsan Veya İstemiyorsan.Minecraft Çek Ama Bunun Yanında Farklı Videolarda Çek.Emin Ol ki Diğer Oyunlardaki Yaş Kitlesi Ve Küçük Yaş Çocuk Kitlesine Hitap Edebilirsin.Demek İsteğidiğim Bir Oyuna Bağlı Kalma Ve Yenilikçi Ol.Başarılar Kardeşim

Ben de Sonraki Sene Başlayacağım Bu İşe,Sanada Başarılar.İnşallah Boş Ve Gereksiz Bir Kanalın Olmaz!

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Yoldaş Olmak İçin Değilim.
Kanal İsmi Özgün Olmuş Denilebilir.
Fakat Banner Başlangıç İçin İdeal Olduğu Söylenebilir Ve Açıklama Kısmında İletişim Bilgilerinin Yanı Sıra Kendindende Biraz Bilgi Vermen,İnsanların Seni Nasıl Göreceği Açısından Önemli Bir Detaydır.
Videolara Başlıycaksan Tasarım Önemlidir,Designer'de Yazıyordu,Ama Tam Görmediğim İçin Tasarımlarını,Kanalın Gelişmesi İçin Birazcık Göze Hitap Etmesi Gerektir.
Thumbnail,Banner,PP Bunlar Göze Hitap Ederse,Bilki Kanalını Gören İnsanlar Daha Çok Beğeneceklerdir.
Son Olarak İçerik Kısmına Gelirsek,Gereksiz İçeriklerden Kaçın,Yani Biraz İlgi Çekici İçerikler Olsun Ama İlgi Çeksin Diye Abartıya Kaçma.İnsanlar Genellikle Minecraft Videoları Çekerek Kazanacaklarını Sanıyorlar Fakat Kardeşim Minecraft Çekenlerin Çoğu Küçük Yaştaki Çocuklara Hitap Ediyor.Eğer 8-12 Yaşındaki Çocuklara Hitap Etmek İstiyorsan Veya İstemiyorsan.Minecraft Çek Ama Bunun Yanında Farklı Videolarda Çek.Emin Ol ki Diğer Oyunlardaki Yaş Kitlesi Ve Küçük Yaş Çocuk Kitlesine Hitap Edebilirsin.Demek İsteğidiğim Bir Oyuna Bağlı Kalma Ve Yenilikçi Ol.Başarılar Kardeşim

Ben de Sonraki Sene Başlayacağım Bu İşe,Sanada Başarılar.İnşallah Boş Ve Gereksiz Bir Kanalın Olmaz!
Yorumun çok hoş olmuş teşekkürler. Banneri çok eskiden yapmıştım kanalda kalmış bu şekilde önceden tasarım ve grafikerlik ile uğraşıyordum. şu an çizim gibi şeylerle uğraşıyorum grafiker bulamıycam sanırsam belki tekrardan banner ve profil resmi hazırlayabilirim. Tek bir oyuna bağlı kalan insan kesinlikle değilim sürekli farklı oyunlar oynamayı seven ve sürekli deneyen bir insanım.
Geri kalan tüm dediklerini dikkate alıcam mutlaka önerilerin için sağol. Gelecek seneye umarım senin içinde güzel bir başlangıç olur sanada bol başarılar.

BurakTrHn1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yorumun çok hoş olmuş teşekkürler. Banneri çok eskiden yapmıştım kanalda kalmış bu şekilde önceden tasarım ve grafikerlik ile uğraşıyordum. şu an çizim gibi şeylerle uğraşıyorum grafiker bulamıycam sanırsam belki tekrardan banner ve profil resmi hazırlayabilirim. Tek bir oyuna bağlı kalan insan kesinlikle değilim sürekli farklı oyunlar oynamayı seven ve sürekli deneyen bir insanım.
Geri kalan tüm dediklerini dikkate alıcam mutlaka önerilerin için sağol. Gelecek seneye umarım senin içinde güzel bir başlangıç olur sanada bol başarılar.
Eyvallah Sanada Başarılar Ve Bence Kanalın Yenisini Kur,Çünkü Gelişirsen 2 Senede 50 Abone Yapmış Diyecek İnsanlar Olacaktır.50Abone Misal.

TheSilver

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Skype filan varmı kardeşşim ekle : ☪ 『TheSilver』 ☪

Yurekreo_

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eyvallah Sanada Başarılar Ve Bence Kanalın Yenisini Kur,Çünkü Gelişirsen 2 Senede 50 Abone Yapmış Diyecek İnsanlar Olacaktır.50Abone Misal.

Bu gerçekten gözümden kaçmıştı güzel bi örnek ve hatırlatma için sağol. Baştan yeni kanal açtım ve diğer tanıtım konusunda linki güncelledim.

CoolSkeleton95

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
YOLDAŞ OLMAK İSTİYORUM
İSİM:Ali Ceyhun
NE GİBİ OYUNLAR OYNARIM: RPG, ONLİNE, ASKİYON, MACERA, AÇIK DÜNYA
DİSCORD VE SKYPE'IM VAR
DİSCORD: FRİSK CHARA

BurakTrHn1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
YOLDAŞ OLMAK İSTİYORUM
İSİM:Ali Ceyhun
NE GİBİ OYUNLAR OYNARIM: RPG, ONLİNE, ASKİYON, MACERA, AÇIK DÜNYA
DİSCORD VE SKYPE'IM VAR
DİSCORD: FRİSK CHARA
Sen Ciddimisin,10Yaşındasın Dikkat Ediyorsan Şefkini Kırmıyım Ama Bu Yaşta Bçyle Şeylerle Uğraşma Derslerine Çalış.Lise Dönemlerinde Açarsın