Assassin's Creed Unity Sistem Gereksinimleri

FantasticGamer

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Assassin's Creed Unity Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Unity

Assassin's Creed Unity, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilip Ubisoft tarafından yayınlanmıştır. Microsoft Windows, Xbox One ve PlayStation için 2014 Kasım'da piyasaya sürülmüştür.

Oyunda, gerçek dünya olaylarının kurgusal bir tarihte hazırlanıp özgür iradeleriyle barış için savaşan Assassin's ile daha kontrolcü bir yol ile barışı isteyen Tapınakçılar arasındaki yüz yılardır süren mücadele anlatılır. Unity'de hikaye Fransız Devrimi sırasında Paris'te geçmektedir. Tek kişilik modda Arno Dorian'ın, Devrimin arkasındaki gerçek güçleri ortaya çıkartması anlatılmaktadır. Oyun, üçüncü şahıs ile de açık dünya keşifleri, yenilenmiş bir savaş, parkur ve gizli sistemi tanıtıyor. Oyun ayrıca Assassin's Creed serisine kooperatif multiplayer getiriyor ve dört oyuncuya anlatı odaklı görevlerde bulunmalarını ve açık dünya haritasını keşfetmelerini sağlıyor.

Oyunun sistem gereksinimleri ise şöyle;

Assassin's Creed Unity Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit işletim sistemi mecburi)
İşlemci: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz ya da AMD FX-8350 4.0 GHz
Bellek: 6 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 ya da AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM gerekli)
Sabit Disk: 50 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli ve son sürücülere sahip bir kart​

Assassin's Creed Unity Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit işletim sistemi mecburi)
İşlemci: Intel Core i7-3770 3.4 GHz ya da AMD FX-8350 4.0 GHz veya daha iyisi
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 780 ya da AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM gerekli)
Sabit Disk: 50 GB boş alan
Ses Kartı: DirectX 9.0c destekli ve son sürücülere sahip bir kart

Notlar:
Çıkışta desteklenen kart modelleri:
NVIDIA GeForce GTX 680 ve daha iyisi,

GeForce GTX 700 serisi; AMD Radeon HD7970 ve daha iyisi,
Radeon R9 200 serisi -- Bu kartların dizüstü versiyonlarında oyun çalışabilir ama resmi olarak desteklenmemektedir.​

Ekli dosyalar

• Assassin's Creed Unity.jpg
    Assassin's Creed Unity.jpg
    45 KB · Görüntüleme: 433