En İyi Hiç Anime İzlemediyseniz Sizin İçin En İyi Animeler Listesi

Sizce En İyi Anime Hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    17

consınov

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • DEATH NOTE(2006-2007)(17+)
Eğer hiç anime izlemediyseniz ve polisiye-psikoloji türünü seviyorsanız bu 37 bölümlük anime tam size göre.
Bu kaliteli eser Tsugumi Oba veTakeşi Obata tarafından yaratılmış olup 17+ yaş sınırı vardır bu yaşın altındakilere tavsiye etmiyorum.
  • SHİNGEKİ NO KHOJİN(2013-2013/2017-2017)(17+)
Şimdilik 2 sezondan oluşan bu değerli anime 17+ yaş sınırıyla piyasaya sürülmüştür.Eğer yaş sınırına takılmıyorsanız efsane kurgusuyla birlikte aksiyon ve gerilim alanında size önerebileceğim en iyi animeler arasında üst sıralarda yer alıyor.
  • ONE PİECE(1999-?)(13+)
Senelerdir devam eden bu anime Eiiçiro Oda tarafından yaratılmış olup birçok konuyu içinde barındırabilen bir anime ve duygu geçişleri insanı şaşırtacak şekilde güzel yapılmış.
Bu animeye başlıcakların tek korkusu yaklaşık 800 bölüm olması olabilir ama belli bir yere geldikten sonra su gibi bitiyor anime .Kaliteli güzel önermeleri olan bir anime tavisye ediyorum.
  • BLEACH(2004-2012)(13+)
Tite Kubo tarfından oluştulan bu anime katana meraklıları için bir numara bir anime bunun yanında içinde bolca aksiyon ve komedi içeriyor.
  • NARUTO-NARUTO : SHİPPUUDEN(2002-2007/2007-2017)(13+)
Masaşi Kişimoto tarafından oluşturulan bu anime arkadaşlığı kendine önerme şeçmiş ve bolca aksiyon , dram'ın yanında komedide işlemekte .
Fakat animeyi mangaya göre izlemek isteyenlere bir uyarım var.Naruto 135. bölümden sonra Naruto : Shippuuden'e geçebilirsiniz çünkü manganın izlediği yol 135.bölümden sonra Shiipuuden'e geçiş yapıyor.
  • KUROKO NO BASKET(2012-2012/2013-2014/2015-2015)(13+)
Tadatoshi Fujimaki tarafından yazılan bu 3 sezonluk anime basketbol severler için 10 numara 5 yıldız bir anime olup şu an için 75 tane bölümü bulunmaktadır ve kısa süre içinde bitirilenirsiniz.
  • ONE PUNCH MAN(2015-2015)(17+)
Yusuke Murata tarafından yazılan bu parodi türündeki anime hem komik hemde bolca aksiyonlu bir anime olup tavisye edilmektedir.

Benim izleyip tavsiye ettğim animeler bu şekilde sizinde bildiğiniz ve önerdiğiniz animeler varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yararlı konu olmuş ellerine sağlık.
Listeden bi tanesini seçip izliyeyim (Hiç anime izlemedim :) )

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hiç anime izlememiş olanlara böyle uzun seriler önermek akıl kârı değil. Kısa ama etkileyici seriler önerilmeli. One Punch Man dışındaki hiçbir önerinin yeni başlayan/başlayacak tarafından izlenmemesi taraftarıyım. Bunun yanında Tokyo Ghoul, Kyoukai no Kanata, Boku no Hero Academia gibi kısa ve öz ilk sezonlara sahip, hatta tek sezon olan, seriler izlenebilir.

• Beğen
Reactions: DIO

Whoproshenob

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hiç anime izlememiş olanlara böyle uzun seriler önermek akıl kârı değil. Kısa ama etkileyici seriler önerilmeli. One Punch Man dışındaki hiçbir önerinin yeni başlayan/başlayacak tarafından izlenmemesi taraftarıyım. Bunun yanında Tokyo Ghoul, Kyoukai no Kanata, Boku no Hero Academia gibi kısa ve öz ilk sezonlara sahip, hatta tek sezon olan, seriler izlenebilir.

One punch man' i bile önermiyorum ben. Yeni başlayan kişi "bu ne amaçsız bir şey?" deyip bırakırsa ne olacak?

KollarimiVerin

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Eksik Animeler Var.
"Kısa ama Güzel olsun." Diyorsanız, 'Akame Ga Kill'
"Cidden. Favori Animem Olsun." Diyorsanız, 'Code:Geass'
"İzlemekten Hoşnut, olacağım." Anime diyorsanız, 'Darker Than Black'
"Unutmam, ben bu Anime'yi." Derseniz 'Sword Art Online'
------------------------------------------------------------
Yorumlarım şunlar;
'One Piece' çok Uzun bölümlü bir Animedir İzlemenizi bilemeyeceğim, ama uzun bölümleri severseniz, 'One Piece' Tercihim.
One Punch Man'i çok Severim, ama Size Ağır gelir. (Aynı zamanda Eğlencelidir.)

delete_clem

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Daha önce sadece Death Note izledim. +17 yaşında olmasam bile beni etkilemedi , ama tabi herkes de aynı olmaya bilir.

ExToleria

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Fairy Tail'de güzel. Geçen sene izlemiştim sanırım.
Death Note'u da L ölünceye kadar izledim, L ölünce içimi bir hüzün kapladı ve animeyi kapadım.
One Piece izlemeyi düşünüyordum ama bölüm sayısını görünce fikrimi değiştirdim.
Bleach saçma geldi nedense. Her bölüm düşman gelecek, ve onları kesecekler diye düşündüm. Belki başlarım sonra.

Fratmania

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Fairy Tail'de güzel. Geçen sene izlemiştim sanırım.
Death Note'u da L ölünceye kadar izledim, L ölünce içimi bir hüzün kapladı ve animeyi kapadım.
One Piece izlemeyi düşünüyordum ama bölüm sayısını görünce fikrimi değiştirdim.
Bleach saçma geldi nedense. Her bölüm düşman gelecek, ve onları kesecekler diye düşündüm. Belki başlarım sonra.
İzlemeyenler iiçin en büyük spoiler'ı verdin..

AzlaazTR

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Öncellikle listedeki en köklü olan "One Piece" ve bölüm sayısı yüzünden vazgeçilen bir animedir fakat mükemmel bir anime olduğunu söylemek isterim. Fairy Tail'e gelirsek hikaye ve karakter ve müzikler hoş fakat fanserviceler ve gereksiz hypelanan hayran kitlesi yüzünden pek güzel olmadığını söylemek isterim bide konuyu hep "ARKADAŞIM İÇİNNN"'e bağlamaları da ayrı bi saçmalık.
Peki burda olmayan ve gözümdeki en iyi animeye gelirsek. "HUNTER X HUNTER 2011" bundan daha iyi bir anime izlediğimi hatırlamıyorum ki ben nerdeyse her cinsten her animeyi izlemiş bir adamım. Hikayesi,karakterleri her şeyiyle mükemmel bir animedir Hunter X Hunter 2011.