Unutamadım...

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bugün ondan ayrı olduğum 73. gün.
Her sabah kalktığımda içimdeki boşluğu unutamıyorum... Hani mutlu olayım diyorsun,başarıyorsun mutlu oluyorsun ama o bi an aklına gelip tüm dengeleri bozuyo.Tamam diyosun ben mutlu olamıyorum.Denemiyorum mutlu olmayı sonra diyorlar bu çocuk depresyonda...Sana depresyona girmişsin gibi davranıyorlar.Hayır dedikçe onlar sana daha iyi davranmaya çalışıyor.Ha üzülmesin aman şöyle olsun aman böyle olsun..
2 gün önce öğrendim yine bu saatlerdi akşama nişanı varmış...
Mesaj attım kendisine,Nasılsın diye iyiyim dedi akşam nişanının olduğunu sordum varmı böyle bir şey diye.
Evet dedi sen de davetlisin... Eyvallah. Söyliyecek söz yok.

UcanPatates26

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
vay be..
Şarkıyla bile neler olduğunu anlayabiliyor insan..

AtomyTR

Atomart - En büyük Discord Türk Sanat topluluğu.
Grafiker
Emekli
En iyi cevaplar
19
Ruh hali
Gel otur :ci:

FuryRS

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şimdi bunu bu forumda niye anlattın ?."Özel Hayat" Dediğimiz Kavram Kişilere Özeldir. Eğer Sen Böyle Bir Şeyi Burada Anlatıyorsan Psikolojik Sorunların Vardır. Yaşını Bilmiyorum. Ama Bu Tarz Gönderiler Bu Forumda Hatta İnternet Ortamında Anlatılabilecek Şeyler Değildir. Yaşadığın İlişki Senle X Kişisinin Arasındadır. Belki Acı Çekiyorsundur Belki Çekmiyorsundur Bunu Burada Lanse Etmek Sana Bir Getiri Sağlamaz. Onun Sıkıntısını Paylaşıp Burada Dert Arıyor Gibisin Ancak Burada Kimse Senin "Dost"un Olamaz ya da Sana Tavsiye Veremez. Beklentilerini Karşılamak İçin Doğru Yer Değil

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Şimdi bunu bu forumda niye anlattın ?."Özel Hayat" Dediğimiz Kavram Kişilere Özeldir. Eğer Sen Böyle Bir Şeyi Burada Anlatıyorsan Psikolojik Sorunların Vardır. Yaşını Bilmiyorum. Ama Bu Tarz Gönderiler Bu Forumda Hatta İnternet Ortamında Anlatılabilecek Şeyler Değildir. Yaşadığın İlişki Senle X Kişisinin Arasındadır. Belki Acı Çekiyorsundur Belki Çekmiyorsundur Bunu Burada Lanse Etmek Sana Bir Getiri Sağlamaz. Onun Sıkıntısını Paylaşıp Burada Dert Arıyor Gibisin Ancak Burada Kimse Senin "Dost"un Olamaz ya da Sana Tavsiye Veremez. Beklentilerini Karşılamak İçin Doğru Yer Değil
Eyvallah kardeşim.
Düşüncen için teşekkür ederim.