Lagtan ölüyorum

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O testin makineden yapilmis test olduguna emin misin? İnternet hizi ile belirlenmez bu. 30 dklik bir timings sonucu gerekiyor.

SM-J3110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AlperBy1905

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Şahsen kullanmış olduğum Türk Telekom Ultra Net Türktelekom ile iletişime geçip bağlamak istedim.
İnternet hızlarının bana 16Mbps indirme / 4Mbps yükleme olacağını söylediler. Bende inandım evime
geldiler. Bağlattıkları internet bu : 4Mbps indirme / 500Kbps yükleme müşteri hizmetlerini arayıp
en ağır şekilde konuşmak isterim. Ancak bu konuda susmaktan yanayım. 82TL Demişlerdi. Ancak
Faturamın her ay 45'tlyi geçmiyeceklerini söyleyerek suçlarını telafi ettiler. Teşekkürler Türk Telekom <3
4Mbps indirme / 90Kbps Yükleme :/ = 51 TL Üzücü Bir Durum

XTrEmPo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O testin makineden yapilmis test olduguna emin misin? İnternet hizi ile belirlenmez bu. 30 dklik bir timings sonucu gerekiyor.

SM-J3110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Evet makinden yapildi timings zimbirtisi neyin nesi?

SM-G355HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Evet makinden yapildi timings zimbirtisi neyin nesi?

Sunucudaki tps düşüklüğünün ana nedenini öğrenmek için timings sonucu gerekli.. Bu birçok nedenden kaynaklanabilir. En az 5 dakikalık bir sonuç paylaşınki yardımcı olabilelim. (/timings on - /timings paste)
Ayrıca bahsettiğiniz internet hızı makineye aitse büyük sıkıntı var. En kötü halde bile 250-300 MBps gibi bir hızda olması gerekiyor. Batihost ile iletişime geçin yardımcı olsunlar.

XTrEmPo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucudaki tps düşüklüğünün ana nedenini öğrenmek için timings sonucu gerekli.. Bu birçok nedenden kaynaklanabilir. En az 5 dakikalık bir sonuç paylaşınki yardımcı olabilelim. (/timings on - /timings paste)
Ayrıca bahsettiğiniz internet hızı makineye aitse büyük sıkıntı var. En kötü halde bile 250-300 MBps gibi bir hızda olması gerekiyor. Batihost ile iletişime geçin yardımcı olsunlar.
Teşekkürler

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende batihost kullanıyorum ve arkada 3 adet sunucu açıkken bunları görüyorum.

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumda clear lag plugini kullanıyorum düzenli olarak lag temizliyor denebilir yani aradada killall mobs cekiyorum bu kadar.

XTrEmPo

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucumda clear lag plugini kullanıyorum düzenli olarak lag temizliyor denebilir yani aradada killall mobs cekiyorum bu kadar.
Bizdede var :/ Otomatik çekiyor 15dakikada bir