NirvanaNetwork | Maaşlı Pluginer ve Skripter Alımları

xDurabilty

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Sunucumuza gerçekten işini çok iyi bilen ve isteklerimizi yapabileceğine inanan 3 Skripter, 2 Pluginer arıyoruz.
Pluginerdan kastımız config.yml editmek değildir, yeni plugin yaratmaktır.

Yetkililer işini ücretle yapacak, genellikle takım olarak çalışma yapacaklardır.
Her yetkilinin işini düzgün ve istenilen şekilde yapması sonucu ay sonu ücretlerini ister oyun şeklinde, ister para şeklinde alacaktır.

Sizden istediğimiz şartlar;
  • Skype adresi olmalı. Mikrofonu gayet güzel ve takımla rahatlıkla iletişim kurabilmeli.
  • Yaşı 14 ve 14'ün üstünde olmalı.
  • Ay sonu ödeme yapılabilecek bir hesabı olmalı. (Örn. ininal)
  • Aktif olabilmeli. Biz ne zaman bir çalışma yapmasını istesek, hemen başlamalı.
  • Takımla uyumlu olmalı. Her işi kendiniz yapmayacaksınız, takımla yapacaksınız.

Eğer bu şartları uygun gördüyseniz;
Adresinden bana ulaşabilirsiniz.

YusufEmre456

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba Sunucuzna Olmak İsterdim Ve Ücret İstemezdim Ama Yaşım Küçük Bu Yaşda Plugin Yazıyorum Skript Yazıyorum
Plugini Yazdığım Yer Yani Eclipse Şuğanda Sildim Çünkü Baya Yer Kaplıyodu Onun İçin Skripte Geçtim Varaible,Arg,İf Else, Değişik Terimleri Biliyorum Ama Ben Şansımı Denicem Skype live:lucianthe54 Eğer Almıcaksan Alta Yazarsın Tamamı Ve Saygılı İnsanımdır.

SorryMan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba Sunucuzna Olmak İsterdim Ve Ücret İstemezdim Ama Yaşım Küçük Bu Yaşda Plugin Yazıyorum Skript Yazıyorum
Plugini Yazdığım Yer Yani Eclipse Şuğanda Sildim Çünkü Baya Yer Kaplıyodu Onun İçin Skripte Geçtim Varaible,Arg,İf Else, Değişik Terimleri Biliyorum Ama Ben Şansımı Denicem Skype live:lucianthe54 Eğer Almıcaksan Alta Yazarsın Tamamı Ve Saygılı İnsanımdır.
17 yaşındasınız küçükmüsünüz ?

YusufEmre456

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Erdem Abi benim beni alma ben bilgisizim diye çıkan şuğanda 4 plugin yazdım ve 6 server istek geldi