LineNW +OP SkyBlock+Kredi+Coin+MadenGiris+PaskalyaEventi+GiristeDemirSP++BayDoktor+Play.LineMCTR.COM

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Ben burak LineNW ün kurucusuyum bu sunucuyu açmaktaki tek amacımız Adil eşit bir oyuncu ortamı oluşturarak sunucumuzda oyuncularımıza
hizmet vermekten başka bir şey degildir.Peki ya bizim diger sunuculardan farkımıız ne değil mi ? Bizim gözümüzde vip de oyuncuda eşittir..Vip ye ne veriyorsan
oyuncuya da onu vermen gerekir.Sadece verdikleri paranın hakkını alıyorlar.

Gelelim Sunucumuzun özelliklerine:
Sunucu İP: Play.LineMCTR.Com
Sunucu Ram: 5GB
Sunucu Lokasyon: İstanbul
Sunucu sitesi: www.linemctr.com

https://www.*****.com/attachments/liner-png.14980/

Adakit:./adakit komutuyla alabilirsiniz 5Demir Sp ve 512 Elmas blok verir.
BlockSP:Bütün madenleri spawnerleri sunucumuzda mevcuttur sadece bir kaçını sizlere sunduk.
Maden Eventi:Sadece oyverme sistemiyle elde edebildiginiz bir alan tabki de sınırsız degil ./madengiris ile detaylara bakabilirsiniz.
Paskalya Eventi:Sadece paskalya eventi açık oldugu zamanlarda aktif olur../WARP Paskalya da zombi keserek paskalya yumurtası elde edebilirsiniz.Bu yumurtaları adanızda belli bir alana atın ve bekleyin bazı tavukların yumurtlaması 1 günü bulabiliyor.Sünger,ElmasBlock,ZümrütBlock,Demir Yumurtlarlar.
Coin Sistemi:Emek vermeden bir şey olmaz değil mi opuz diye abartacak da değiliz.Biraz emek vererek vip gibi olabilirsin?Warp editte obsidyen kazarak coine cevirebilir sünger,editkazma,demirsp gibi şeyleri elde edebilirsin tek yapman gereken emek.
Oy:eek:yverme sistemimizi ./oyver komutu ile kullanabilirsiniz.Unutmayın ki günde 1 defa oy verebiliyorsunuz.1Oy=3Kredi 10 kredi yapınca madengiris hakkı alabilirsin.Kredileriniz her aksam hesabınıza aktarılmaktadır.Sitedeki kredilerle aynı değildir.
OTOBLOK:Sunucuya ilk girdiğiniz andan itibaren kırdıgınız itemler envanterinize gelir.
Kredi Sistemi:eek:yverme sisteminde kullanılan kredidir.Yakında magazası geliyor.
İhale Sistemi:Satılan tüm eşyaları tüm menüde gör ucuzunu al ./ihale
Takas sistemi:Bizim sunucumuzda asla dolandırılmazsın çünkü herkes bu sistemi kullanıyor ./trade.

Kurucu: Cheytah

Moderatör: Canother
Rehber: Neden sen olmayasın ?

Spawnımız:

Marketimiz:

VİPmarketimiz:

Pasif Moblar:

Spawner Warpımız:

Edit Warpımız:

Arenamız:

MadenGiris

Sunucumuza sadece siteden kayıt ile girilebilmektedir. Site: www.linemctr.com

Discord: www.Discord.me/linenw !
Girişte 5 Demir Sp 1Altın SP 3 Sunger ve Anahtarları almak istiyorsan ./adakit !
Sunucumuzda BayDoktor arasıra yayın yapmaktadır.

Son düzenleme:

IbrahimRespect

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Basarılı Sunucu Devamını Dileriz...
IyiGunler IyiForumlar.!!!

xChunkGF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımına bir şey diyemem açıkcası : Müthiş!
Server'e de bir şey diyemem o da açıkcası : Müthiş!

Başarılarının devamını dilerim...

xLoong_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Basarılı Sunucu Devamını Dileriz..

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımına bir şey diyemem açıkcası : Müthiş!
Server'e de bir şey diyemem o da açıkcası : Müthiş!

Başarılarının devamını dilerim...

Basarılı Sunucu Devamını Dileriz..
bu güzel yorumlarınız için teşekkürler bir kaç gün sürecek bir bakımdayız tabi ki de sizlere daha iyi bir oyuın keyfi sunabilmek için.İyi Forumlar Dileriz

Bugün Saat 12:00 İtibariyle bakımımız sonlanacaktır.Beklemede kalın dehşet eventleri peşimizde getiiriyoruz..

LineNW Bakımı sonlandırıldı
Sunucumuzda gün boyunca eventler olacaktır.

[+] Bayram Özel Kiti eklenmiştir . ./bayram
[+] Eventlerimiz Hala devem etmektedir.

Sunucu aktif !

LineNW Aktif Yenilikler Devam ediyor.

Aktif

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hiçbir sunucuda bulunmayan eklentilerle sunucumuzu geliştiriyoru bir sonrakı yorumunuzu sunucuda gezdikten sonra yazın aradaki fark :)

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Sunucu içi yapılar hep gördüğümüz türden. Biraz farklılık katın. Konu tasarımına gelecek olursak; sade bir tasarım kullanmışsınız, hoş olmuş.

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yapılarımız skyblock tarzında :)

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
yapılarımız skyblock tarzında :)
Skyblock tarzında olabilir. Ama biraz farklılaştırın. Örneğin; marketi yapı olarak yapmayın. Eşyaları komut ile alalım. Biraz uğraştırır ama değer bence.

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
[+]Fake Lobi Eklendi !

Sunucumuz Aktif
[+]KrediMarket Eklendi.
[+]Somut Para sistemi eklendi

Sunucu Aktif.

Sunucu Aktif.

Günlerdir sunucumuza yapılan saldırılardan dolayı sizlere düzgün bir oyun keyfi sunamıyorduk ancak bugun itibariyle sunucumuzda kesintisiz bir oyun keyfi saglayabilirsiniz.Saldırılar onlendi

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Hiçbir sunucuda bulunmayan eklentilerle sunucumuzu geliştiriyoru bir sonrakı yorumunuzu sunucuda gezdikten sonra yazın aradaki fark :)

Saysana biraz o hiçbir sunucuda olmayan özellikleri, görelim?

Adakit: OPSkyBlock olan tüm sunucularda var.
BlockSP: SP Sistemini alıp sp isimlerini değiştirmişsiniz. galaktik skyblock zımbırtısı olan sunucularda bolca mevcut.
Maden Eventi: Klasik.
Paskalya Eventi: Başka bir forumda görmüştüm galiba.
Coin Sistemi: Her sunucuda var sayılır.
Oy: Votifier eklentisi ile yapılıyordu sanırım.
OTOBLOK: AutoPickup adlı eklenti bunu sağlıyor.
Kredi Sistemi: Bir aralar moda olan ve forumlarda 20 tl gibi fiyatlara satılan, sonralardan her Skript'e başlayanın yaptığı sistem.
İhale Sistemi: floAuction v.b eklentiler ile yapılıyor.
Takas sistemi: Spigot üzerinde bir takas eklentisi vardı adını unuttum onun ile yapılıyor.

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu kadar kıskanmanızı tam anlayamadım ancak sunucuya bile girmeden eleştirmişsiniz konumu baltalamaktan baska yaptıgınız bir şey yok.
Paskalya eventinin oldugu bir başka sunucu sayar mısınız?
Maden Eventi dediğiniz şey bir event segil maden alanıdır ve oyuncular kredi kasığ girl hakkı alabilirler.
Baydoktoru biraz takip etseydiniz ara sıra yayın yaptıgını anlardınız.
İhale sistemimiz kendi skriptimiz girince ./ihale yazarsanız anlarsınız.
2 skripter olarak webden skript indirmek yerne yazıyoruz.
Ayriyeten kendi sunucunuzu one cıkarmak için başkalarının konusunu baltalamayın ne yapbildiginizde belli.

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali
Bu kadar kıskanmanızı tam anlayamadım ancak sunucuya bile girmeden eleştirmişsiniz konumu baltalamaktan baska yaptıgınız bir şey yok.
Maden Eventi dediğiniz şey bir event segil maden alanıdır ve oyuncular kredi kasığ girl hakkı alabilirler.
Ayriyeten kendi sunucunuzu one cıkarmak için başkalarının konusunu baltalamayın ne yapbildiginizde belli.

Ne yapabildiğim belli mi? sen benim sunucu konumu hiç incelememişsin belli.
Yazdığım skriptleride görmemişsin. Yoksa böle konuşamazdın. Bunları yazmam için sunucuna girmeme gerek yok konuya yazdıklarından yola çıkıyorum paskalya eventi skripti diye birşeyi başka bir forumda görmüştüm ve çokta orjinal bir fikir değil altın yumurtlayan tavuk benzeri bir şey.. Maden eventinin ne olduğu farketmez obsdiyen kır edit al, eventlerde maden kır bilmem ne al gerek faction gerek skyblock çoğu sunucuda mevcut burda ben senin sunucuna eleştiri yapıyorum benim sunucumu öne çıkarma gibi bir derdim olsaydı verirdim parasını reklam alırdım burda bir amacım olsa olsa oda mesaj kasmak olur.

.

Cheytah

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sizin amacınız belli hocam tartışmak istemiyorum konumu baltalama amacındasınız(yok webden bedava paket indirmeler saçma sapan pluginler ,daha ne oldugunu bile bilmediginiz maden alanımız hakkında atıp tutmalar)girin sunucumuza once bakın neyin ne olduguna sonra yorumunuzu atın,o zaman dogru duzgun bir eleştiri yapabilirsiniz.İyi forumlar dilerim size