Age of Minecraft 1.10/ Factions-Mmo / Zümrüt Silahlar - Karakter Yetenekleri - Canavar Seviyeleri

berkinayq

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu Adresi: oyna.ageofminecraft.com
Geçiçi Sitemiz: http://aom.mc.tc/
Önemli Not: Lütfen sunucuya girdiğinizde özel doku paketini kabul edin yoksa atılırsınız.
Yönetim ekibi olarak birçok rpg ve bilahare sunucu yapımında yardımımız bulunmuştur sonuç olarak bu şekildeki bir sunucunun çok eğlenceli olabileceğine karar kıldık

Sistemlerden birkaçı:
- Hile Engelleme Sistemi (Özenle hazırlanmıştır)
- Canavar Seviyeleri ( Ormandan uzaklaştıkca Canavarlar güçlenir)
- Karakter Yetenekleri ( Her seviye kazandığınız yetenek puanları ile Çeviklik Kuvvet Dayanıklılık gibi yetenekleri geliştirebilirsiniz)
- Oyun için Para birimi (Zümrüt)
- Yeni Silahlar (Özel Doku Paketimiz sayesinde oyun içinde hiçbir şeye dokunmadan yeni silahlar ekliyebiliyoruz)
- ve bunun dışında ki factions sistemleri...
Çok geçmeden resimlere geçelim:

Son düzenleme:

WBerat_TR

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
sunucuda zararli moblardan kaçarken ban yedim hile kullanmadıgım halde oyunda texturpack yuklenirken moblardan kacıyordum ve bi anda ban yedim ?

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımı eh işte. Sunucu içi yapılar için daha fazla görsel ekleyin. Başarılar!

4/10

AgeOfMinecraftoffcal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı eh işte. Sunucu içi yapılar için daha fazla görsel ekleyin. Başarılar!

4/10

4/10
Yorumun için teşekkürler. Üstünde çalışacağız iyi oyunlar :)

sunucuda zararli moblardan kaçarken ban yedim hile kullanmadıgım halde oyunda texturpack yuklenirken moblardan kacıyordum ve bi anda ban yedim ?
Düzeltildi artık böyle sorunla karşılaşmayacaksınız. İyi oyunlar! ^^

sunucu adresi yanlış ?
Sunucu şu an onlinedir oyna.ageofminecraft.com düzgün yazarsan ve sunucunun 1.10 olduğunu gördüysen girebilirsin :)

Sunucumuz 1.9 ve üzerine giriş yapmaya izin vermektedir İyi oyunlar dilerim (o-o)

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Online baya düşmüş, yeniden canlanın.