Play.VortexNW.Net | 1.8.X - 1.9.X | Factions | SkyBlock | KitPvP | SpeedBuilders | +50 |

OynaFactionTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Spawn, Lapis Bize Ait Yukarıda Yazdığımı Okumadınız Sanırım Tekrar Yaziyim, Hem Görev Sistemi Bize Ait Diye bir şey Demiyoruz Zaten,

Merhabalar,
Öncelikle Maplar GiveCraft'a Ait Diyorsunuz Değilmi ?
GiveCraft'ın Paketini Ve Mapını Shafuq Paylaştı Git Sor Bakalım Şafağ'a Maplar Kime Ait ?
Birde Paket Kime Ait,
Paket Ona Maplar İse MythCrawler Ve Builderin'e Aittir, Paylaştığı Videoda İyi İzlerseniz,

Video Link:

Videodaki 02:24 Saniyede Bir Skype Yazıyor Yani MythCrawlerin Skypesi Onu Ekleyip Sorun Bakalım Kime Aitmiş :)
Umarım Yeterli Olmuştur,
İyi Forumlar,
ALLAH yardımcın olsun herkes aynı şeyi diyor ben olsam şimdiye fıttırmıştım :D

FatihDGTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhabalar.
Sunucunuzun reklam konusu 10/5 { Daha detaylar , daha güzel yazı }
Sunucunuzun yapısı 10/3 { Daha Güzel warplar , daha büyük yapılar , hoş yapılar }

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
ALLAH yardımcın olsun herkes aynı şeyi diyor ben olsam şimdiye fıttırmıştım :D
Sağol, Gerçekten Anlatamıyorumki Bende Tek Tek Yazıyorum Bende :D

Merhabalar.
Sunucunuzun reklam konusu 10/5 { Daha detaylar , daha güzel yazı }
Sunucunuzun yapısı 10/3 { Daha Güzel warplar , daha büyük yapılar , hoş yapılar }
Dediklerinizi Gözden Geçirerek Gerekli Güncellemeleri En Kısa Sürede Yapıcağım, İyi Forumlar,

Güncel

Güncel

Güncel

iVirus_

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Sw Efsane Beni Bilen Bilir Böyle Bir Serveri Bize Getirdiğiniz İçin Hepinize Teşekkür Ederim <3 MamiBey <3 EgeBey <3

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Sunucuya girmeden önceki yorumum mimari kesinlikle değiştirilmeli ve kendinize özgü sistemler getirmelisiniz.

ArdaRuzgar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu fena değil oyundada bir bakayım. Sunucu içi ve buildler fena değil. ama yeni moda oldu galiba hileli faction falan ne anlamadım 6/10 hileli falan olmasa 9/10'u vardı. Başarılar

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Konu fena değil oyundada bir bakayım. Sunucu içi ve buildler fena değil. ama yeni moda oldu galiba hileli faction falan ne anlamadım 6/10 hileli falan olmasa 9/10'u vardı. Başarılar
Hilesizler Hilelisizde Oynasın Diye Hile Açanlarda Hilelide Oynasınlar Diye Böyle bir şey Yaptım Aylardırda Böyle Hilesizde Hile Açanlar Korumadan Direk Atılıyor Zaten, Değerli Yorumunuz İçin Teşekkür Ederim.

Güncel

iFakeGlobal

#TerörüLanetliyoruz...
En iyi cevaplar
0
KENDİNİZE AİT BİR MİMARİ YAPI (Ç)ALINTISIZ. VE PLUGİN VARMI ACABA BÖYLE ALIPDA EMEK VEREREK KODLADINIZ MERAK EDİYORUM 2 SAATTE AÇILABİLİR BİR SUNUCUDA O YÜZDEN

JitterClickYT

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
KENDİNİZE AİT BİR MİMARİ YAPI (Ç)ALINTISIZ. VE PLUGİN VARMI ACABA BÖYLE ALIPDA EMEK VEREREK KODLADINIZ MERAK EDİYORUM 2 SAATTE AÇILABİLİR BİR SUNUCUDA O YÜZDEN

Merhabalar,
Öncelikle Maplar GiveCraft'a Ait Diyorsunuz Değilmi ?
GiveCraft'ın Paketini Ve Mapını Shafuq Paylaştı Git Sor Bakalım Şafağ'a Maplar Kime Ait ?
Birde Paket Kime Ait,
Paket Ona Maplar İse MythCrawler Ve Builderin'e Aittir, Paylaştığı Videoda İyi İzlerseniz,

Video Link:

Videodaki 02:24 Saniyede Bir Skype Yazıyor Yani MythCrawlerin Skypesi Onu Ekleyip Sorun Bakalım Kime Aitmiş :)
Umarım Yeterli Olmuştur,
İyi Forumlar,

Plugin Var Merak Etmeyin :) Gelip Görebilirsiniz, 2 Saatte Açılabilir Diyorsunuzda 2 Saatte Açında Görelim :)
İyi Forumlar,