Inception MC - Kalıcı HARD Faction Server - Sunucu IP: oyna.inceptioncraft.com

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuz acilmadan once resim ekleseniz daha iyi olabilirdi ayrica lapissiz yapacak iseniz nasil para kazanabileceklerini guzel bir sekilde eklemelisiniz oyuma girince ilk yazacaklari warp lapis olucak bu komutu yazinca bi rehber onlara yardim etmeli ve birkac guzel sistem ekleyip konuyu daha guzel yapabilirsiniz onu yapicaz bunu eklicez demeyin yapin ve koyun konuda ne varda oyuncular sizi bekleyicek acaba ? Ayrica server acilirken koyuyorum ben bir fark oldugunu sanmam server acilirken koymaniz daha fazla kisiyi cekicektir nedeni ise konu izlenmesi az yani ilk defa acildi sanip direk oyuncu giricektir. Sizi iyi forumlar dilerim.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Lapis aktif ettik, Yarı-OP olarak sunucuyu açtık. Yapın diyorsunuzda bunları yapabilmek için Java ve Pluginden anlayan ekip arkadaşlarımız yok kendim az çok anlıyorum daha Java Betik Diline alışamadım. Biraz zamanla her şey yerli yerine oturacak oyunculara sıcak bir ortam sunuyoruz, TeamSpeak olsun, oyun olsun. Onlara gelip geçici değil kalıcı bir sunucu gösteriyoruz.

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sıradan bir faction diyebilecek cesareti nereden buldun bilmiyorum ama insanların emeklerine, projelerine bu şekilde hakaret edemezsin. Senin sunucun en iyi karşılığı alacaktır merak etme :)

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gerekli karşılığı almadığını düşünüyorsan seninle birde şöyle bir anlaşma yapalım öyleyse. Halen sıradan demeye devam ediyorsun gerekli mesajı almamışsın belli ki.
Saat 18:30'da tam sunucunun en çok dolacağı zaman değil mi, her sunucu için öyledir.
O saatte sunucunda olmanı tavsiye ederim.

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bak bakalım benmi yazmışım onu? Benim sunucuma istediğin kadar saldırı yap eğer DDoS saldırısı ile kapatabilirsen sana istediğin kadar parayı vereceğim. O kadar açık ve net konuşuyorum DDoS ile HİÇBİRŞEY yapamazsın :)

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hiçbirşey olduğu yok dostum? Bi zarar görmüyoruz? :D Hadi kapatabil gde görelim ya olmuyor böyle. Üzüyorsun beni... Bu kadarmı yapabildiklerinnn?

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yoo sunucunun girişi açık biz içerdeyiz? Oyuncuda girebildi :D Ayrıca bot atacak kadar basitmişsin bende bi DDoS falan denersin diye düşünmüştüm :D Botuda engelleriz paşam sen iste yeterki :)

An itibari ile %100 bot korumasınıda devreye soktum. Gönder gelsin bot korumasıda devrede :)
Bot koruması dediğim pluginsel değil yazılımsal bir koruma yaptım canım benim :)

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Aynen o dediğinden :) 2-3 saate açtırtırsın veri merkezin ip adresine null attı :D

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Benim ip'nin null yediği falan yok TS ile sunucu ip adresi aynı buyur gir :D

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Sunucum null falan değil boş konuşuyorsun. Al sunucu IP'si 185.126.178.58
Ts3 IP'side 185.126.178.58 gir bakalım nullmu cmdden ping at bakalım :D Bilgin yok boş boş konuşuyorsun ne boş adamsın ya

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ben kapattım ben anlama probleminmi var al açayımda kapatabiliyorsan kapat?

PedroLanges

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kafana göre takıl botlar sunucuya giremiyor bile sen neyin tribindesin anlamıyorum. Donanımsal Firewall'ımız var 25565 portuna bağlanmaya çalışan tüm ip adreslerini bloke ettik kalıcı olarak. Bot koruması devrede bile değil :D

StringCraft

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kafana göre takıl botlar sunucuya giremiyor bile sen neyin tribindesin anlamıyorum. Donanımsal Firewall'ımız var 25565 portuna bağlanmaya çalışan tüm ip adreslerini bloke ettik kalıcı olarak. Bot koruması devrede bile değil :D
Merhaba bende konuya zart diye dalmak istemem fakat burda amacinizi anlayamadim ayni cocuk gibi atisiyorsunuz yani bot engellemek ben acikcasi antibotdeluxe kullaniyorum daha delen olmadi spam vb seylerde atmiyor ayrica bot atilirken yeni kayit olan birisi olsa girisler asla kapatmiyor herkesde bi bot problemi var anlam veremiyorum biraz parayaya kiyip alsalar rahat olur ayrica bungeecord kurabiliyorsunuz neyse
DDOS iyi hos ancak trde makinelerinde buna izin olacagini sanmam herseyi gecelim mesela ben batihost kullaniyorum diyelim bana DDOS atilinca saldiri asil bana degil batihosta gitmekte batihost sunucularina saldiran birilerini sizce ne yapar :)
Bot engel koymanin en basit yolu
Bkz. Antidirectlogin
Bunu eklesen sunucuya zerre bot atamazlar
Iyi forumlar...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi