Yardım Lazım :/ Akraba

MrForax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başımdan geçen olayları anlatıcam. Buradan sonrasını okumaya hazırım diyosan başlayabilirsin.

Yaşım 8-10, memleket'e gitmiştik o yaz tatilinde benimde amcamın kızı var aşık olduğum kız aynı
yaşındayız. Ona gerçekten sırılsıklam aşıktım. Onu yanaktan öptüğümü de hatırlarım. Neden ?
Demeyin yaşlarımız daha küçük daha dünyayı keşfetme yaşımızdayız. O yaşlarda aşık olmak çok
güzel bir duyguydu. Şimdi 15 Yaşındayım ama hala aşık hissediyorum. Her nekadarda sevgili
olaylarından nefret etsemde. Sonuçta asker olucaz bittikten sonra evlenicez. Yani evlenme öncesi
sevgili olayından nefret ederim. Ancak hala kendimi aşık hissediyorum. Akrabam olduğu içinde
pek yanaşamıyorum. Zaten o yanaktan öpme olayından sonra şimdi karşısına çıkmaktan bile
korkuyorum unutmuş olabilir veya unutmamış olabilir. Ama yaşlarımız şimdi aynı ve ben ona
hala aşık hissediyorum. Bu durumdan kurtulmak istiyorum. Programlamaya falan başladım onu
unutmak için.. Zaman geçirmeye okulda falan takılmaya başladım. Ancak o durumdan dolayı
memlekete bile gitmek istemiyorum. Kendimi yalnız hissediyorum. Ve çok az aşk duygusu hissediyorum.

Bana ne tavsiye edersiniz ? Yardımcı olabilir misiniz ?

Kovalski

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
o yaşlarda bende kuzenime aşık olmuştum yan yana sallanarak şarkı söylüyoduk tabi bayağı tatlıydı ama ben o kızın kim olduğunu bile bilmiyodum daha 2 yıl önce öğrendim kuzenim olduğunu :D. Bide teyzemin kızı vardı hep benimle oynardı onlara gitiğimizde bide oyuncak ayısı vardı kızlı erkekli erkek olanı bana vermişti yani aşık olmamamın imkanı yokdu çok ilgileniyodu sonra yok oldu yavaş yavaş :D

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
biri 15 yaşında nişanlım vefat etti kuzenime aşığım der
sende kuzenime aşığım diyosun bu işler yaş, az büyüyün hayatın kavramlarını öğrenin hayat o kadar toz pembe değil malesef

MrForax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
biri 15 yaşında nişanlım vefat etti kuzenime aşığım der
sende kuzenime aşığım diyosun bu işler yaş, az büyüyün hayatın kavramlarını öğrenin hayat o kadar toz pembe değil malesef

Doğru, ancak istemediğim halde aşık duygusu geliyor. Heralde ergenliğe girdiğimden dolayıdır.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Hayatın da adam gibi aşk yaşamayanlar playboy olup takılanlar gelmiş konuya günlük manita yapanlar unutursun demiş unuttuğun gibi unuturlar sizi de.

aşk hakkında bir gram dahi bilgisi olmayan insan kardeşlerim :) eyvallah konuda ki kişi akrabasına aşık bu bir yanlış akraba ilişkisi olmasa eyvallah ama çocuğun 7 yıldır sevmesi burada çok önemli ergenliktir gelir geçer diyor birçok insan.
unutmayın evlenme yaşı 18 ve şu anda böyle unutan insanlar yüzünden insanlar git gide yaşlandıkça evleniyor her geçen gün birazdaha yaşlanıyor ülkemiz demek oluyor. şu aralar ortalama 28-29 yaş arasında geziyor.

konuya gelecek olursak; bak kardeşim eğer aşık olduğun kişi akraban olmasaydı sana vereceğim öneriler şunlar olurdu sen ister dene ister deneme ama akrabana denemeni önermem.

1.Özgüvenli olacaksın gidip kızın yanında öyle küçükken öptün diye utanmayacaksın kız unutmadıysa bile bunun konusunu açmaz açıyorsada seni sevdiği içindir unutmuyordur.
2.Akrabalarından korkma kız bir şey dediği zaman hemen löp ağzının suyu akıyormuş gibi kıza atlama bekle ne diyeceğini bir düşün aklında ona göre cevap ver.
3.Sevgilin falan olsun istiyorsan o kişi asla ona arkadaşımdır kardeşimdir bestimdir tarzı kelimeler kullanma bunları kullanırsan işlerin zorlaşır
4.Kızları kendinden üstün görme unutmayın ki birçok Kadın-kız(HANIMEFENDİ) evden çıkarkan makyajdır yeni kıyafetdir giyip çıkar kimse de neden bu kadar uğraşıyorsun demez Ayşe hanım gidip Cansu hanım için hazırlanmıyor dışarıda beğenilmek isterler hepsi.
5.Eğer kız ile yavaştan sevgili falan olmaya başladıysan yani çok yakın olmaya başladıysan biraz onun üzerinden konuş mesela kıza deki (Tabi baş başayken); Biliyormusun hareketlerinden gözlerinden aklındaki her şey okunuyor de onu şaşırt kızlar böyle şeyleri sever ve kıza bak anlatayım de kızı çevir gözlerine bak birkaç saniye bekle(1-2) herkesin yaşadığı basit şeyleri anlat "Bazen ikileme düşüyorsun başarılı olmak istiyorsun gözlerinde beğenilmekten hoşlandığını görüyorum vb" şeyler söyle ama abartmadan 3-4 tane söylemen yeter.
6. Çok yakışıklı değilsen dert etme. Kızlar Tipe baktığı kadar konuşmaya da bakarlar. giyimini geliştir kendine biraz önem ver.
7.Çok şakacı olma ama hiç şaka yapma da demiyorum yap ama yerinde olsun güleceğinden emin ol ve yapacağın espiri kendini düşürmesin.

MrForax

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayatın da adam gibi aşk yaşamayanlar playboy olup takılanlar gelmiş konuya günlük manita yapanlar unutursun demiş unuttuğun gibi unuturlar sizi de.

aşk hakkında bir gram dahi bilgisi olmayan insan kardeşlerim :) eyvallah konuda ki kişi akrabasına aşık bu bir yanlış akraba ilişkisi olmasa eyvallah ama çocuğun 7 yıldır sevmesi burada çok önemli ergenliktir gelir geçer diyor birçok insan.
unutmayın evlenme yaşı 18 ve şu anda böyle unutan insanlar yüzünden insanlar git gide yaşlandıkça evleniyor her geçen gün birazdaha yaşlanıyor ülkemiz demek oluyor. şu aralar ortalama 28-29 yaş arasında geziyor.

konuya gelecek olursak; bak kardeşim eğer aşık olduğun kişi akraban olmasaydı sana vereceğim öneriler şunlar olurdu sen ister dene ister deneme ama akrabana denemeni önermem.

1.Özgüvenli olacaksın gidip kızın yanında öyle küçükken öptün diye utanmayacaksın kız unutmadıysa bile bunun konusunu açmaz açıyorsada seni sevdiği içindir unutmuyordur.
2.Akrabalarından korkma kız bir şey dediği zaman hemen löp ağzının suyu akıyormuş gibi kıza atlama bekle ne diyeceğini bir düşün aklında ona göre cevap ver.
3.Sevgilin falan olsun istiyorsan o kişi asla ona arkadaşımdır kardeşimdir bestimdir tarzı kelimeler kullanma bunları kullanırsan işlerin zorlaşır
4.Kızları kendinden üstün görme unutmayın ki birçok Kadın-kız(HANIMEFENDİ) evden çıkarkan makyajdır yeni kıyafetdir giyip çıkar kimse de neden bu kadar uğraşıyorsun demez Ayşe hanım gidip Cansu hanım için hazırlanmıyor dışarıda beğenilmek isterler hepsi.
5.Eğer kız ile yavaştan sevgili falan olmaya başladıysan yani çok yakın olmaya başladıysan biraz onun üzerinden konuş mesela kıza deki (Tabi baş başayken); Biliyormusun hareketlerinden gözlerinden aklındaki her şey okunuyor de onu şaşırt kızlar böyle şeyleri sever ve kıza bak anlatayım de kızı çevir herkesin yaşadığı basit şeyleri anlat "Bazen ikileme düşüyorsun başarılı olmak istiyorsun gözlerinde beğenilmekten hoşlandığını görüyorum vb" şeyler söyle ama abartmadan 3-4 tane söylemen yeter.
6. Çok yakışıklı değilsen dert etme sohbetini kızlar Tipe baktığı kadar konuşmaya da bakarlar. giyimini geliştir kendine biraz önem ver.
7.Çok şakacı olma ama hiç şaka yapma da demiyorum yap ama yerinde olsun güleceğinden emin ol ve yapacağın espiri kendini düşürmesin.

Hocam doğru yazmışsınız. Ancak
Ben sevgili işlerini falan öğretin demedim.
Sadece birtürlü aklımdan çıkaramıyorum dedim.
Yoksa aşk meşk falan boş işler bana göre.
Akraba evliliği olmaz zaten orası ayrı.

İyi forumlar.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Hocam doğru yazmışsınız. Ancak
Ben sevgili işlerini falan öğretin demedim.
Sadece birtürlü aklımdan çıkaramıyorum dedim.
Yoksa aşk meşk falan boş işler bana göre.
Akraba evliliği olmaz zaten orası ayrı.

İyi forumlar.
Unutmak basit. eğer amacın unutmak ise git başka kıza aşık olmayı dene ondan kalan yanında eşyan var ise direk at çöpe hüzünlü şarkılardan kaçın hayatını kızın düşüncesiyle bozma direk kendine odaklan next abi next de yani kendini hazırla ne bileyim sınavın varsa sınava o girmeyecek aga ben girecem ders yapmam lazım de onu yap yada kafeye git arkadaşlarla muhabbet et tavla öğren eğlenceli vakitler geçir eve gelincede keşke oda olsa değil de çok yoruldum biraz dinleneyim tarzında düşün unutma konusunda bu şekilde unutursun.

Not; seninki zaten aşk değil tamamiyle hatıralar, hatıralarını seviyorsun şu anda sen git başkalarıyla tanış geçer..

dikodoksit

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu mesajının bu konuyla alakalık oranını hesaplayacak olsam Güneş'in çapını aşar. Bu mesajının amacı ne?

Kesin olay 1, imkansız olay 0, güneşin çapı yaklaşık 1391400 kilometredir. Eğer aradaki alakanın güneşin çapını aşacağını söylüyorsan alakanın en az %139140000 olduğunu söylemişsin (çok çok alakalı, o kadar alakalı ki konunun kendisinden daha alakalı konuyla). Yine de kastetmek istediğin şeyin mesajımın konuyla alakasızlığı olduğunu varsayarak açıklama bırakayım.

Game of Thrones, Cersei - Jaime ikilisi ve birkaç tane daha incest ilişkiyi barındıran bir dizi, konuyu açan arkadaşın kuzeniyle bu yaşta aşk yaşaması, meh? Ne arkadaşa ne de herhangi birine dokunacak düzeyde bir laf değil, geyik olsun diye yazmıştım.

Son düzenleme:

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bende 18 yaşındayım sevgilimi hamile bıraktım yardım edin pls