20 Yaş ve üzeri - Survival - Kendi sunucum ...

XIVXIXVXIIV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar 23 yaşındayım . Minecraft oynayacak 20 yaş veya üzeri arkadaşlar arıyorum . Kendi sunucum vardır Hamachi veya başka herhangi bir uzaktan bağlantı problemleri ile uğraşmamak için kendi sunucumu aldım . Sunucu kapanmayacaktır . Survival oynayacak beraber vakit geçirip eğlenebileceğimiz arkadaşlar ulaşabilirse sevinirim . Mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz . Teşekkürler ...

Mail : [email protected]

buracat

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Burada 20 yaş üstü zor bulursun

XIVXIXVXIIV

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar mesajı geç gördüm kusura bakmayın teknohalil hocam bi şekilde iletişime geçelim yarın başlayalı uygun mudur ?

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
24 Yaşındayım. Skype adresim demirseyf06 iletişime geçebilirsin.

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
by

Yarın server açılacak bu akşam resetleyip bakıma aldım yarın sana skype üzerinden mesaj atarım olur mu ? Server IP oradan atarım sana

Sunucu istemedigin kadar bende var simdide iletisim kurabilirsin ama disari ciktim.

teknohalil

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Kaç kişilik senin sunucu ve sürekli açık mı ?
İşinize karışmak gibi olmasın ama çok çorba yapmak oyunu sıkıcı hale getirebilir. Survival en fazla 10 kişi olgun insanların bir araya gelmesiyle daha keyifli hal alacaktır. Fazlası işi çok karıştırır. Birde sandıklar itemler her şey ortak olmalı yani güvensizlik olmamalı bence kardeşçe dostça eğlenmemize bakmalıyız. Nacizane fikrim budur gerisi size kalmış. saygılar...

PlatinumTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Oynayabileceğiniz ücretsiz olarak devamlı açık bir Full Survival sunucu sağlayabilirim.

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba abilerim. Yaşım 17 biliyorum siz 20 ve üstü insanlarla oynamak istiyorsunuz fakat ben olgun insanlarla survival oynamayı gerçekten çok seviyorum. Hele ki survivalı gerçekten yaşatabilecek bir ortam olursa çok çok daha iyi olur.Aranıza katılmayı çok isterim ama olmaz diyorsanız fazla söze gerek yok saygıyla karşılarım. İyi Forumlar...

Quesky

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aklımda belirli bir konsept var survivalı cazip kılmak için isterseniz bir görüşelim (: