xFallPvP Rehber Alımları

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
  • Adınız:Ömer
  • Soyadınız:Aydın
  • Yaşınız:14
  • Skype adresiniz:roolbaba
  • Mikrofonunuz var mı:var
  • Oyun içi isminiz:Hents
  • Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4 Sene
  • Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 6 Ay
  • Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):Gayet Başarılı Bir Sunucu !
  • Sunucuda yetkiniz var mı (donor):Malesef
  • Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):GOKTURKNW DE Yetkili Oldum LegendCraftta Rehber Oldum
  • Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet Hissediyorum !!!
  • Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):Sunucunuzun Deneyimli Bir Yetkiliye İhtiyac Duyduğunu Düşünüyorum
  • xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Benden Büyük Abilerim Ablalarımla İyi Geçineceiğimi Düşünüyorum
  • Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Adalet Küfür Etmem Dürüstümdür bir şey Yaptıysam Hatamı Kabul Eden Bir insanım
  • Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Hayır Yemedim
  • Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):Evet Sizin Serverinizde 1 Kere Yedim GG Dedim Bilmiyorum :)
  • Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):oyuncularla Aram Mükemmel Diyebilirim
  • Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:tabii ki Anlaşabilirim
  • Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Pet Sistemi Özel Arttırılmış Kapasiteli Odalar
  • Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Sunucunuz Gayet Başarılı bir şey Çıkarmak İstemezdim
Yetkili olmak için dil bilgisinin iyi bir derecede olması gerekmekte hocam. Bizimle değilsin.

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Reklam yapma amacımız olsaydı paraya kıyar reklam verirdik. Çoluk çocuğa çamur atma imkanı sunmazdık. Yine de değişik bir düşünce.
çoluk çocuk :) burda 100kişi alım var diye mesaj atmış 10una cevap verilmiş :)

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Çünkü o 90 kişinin formunu alınmaya değer bulmuyoruz. Bir hevesle açılan sunuculardan olmadığımız için pimpirikli davranmamız gerekiyor.

Tviper

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız: Mete Kaan
Soyadınız: Oğru
Yaşınız :11
Skype adresiniz: ☯Tviper☯ ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ P-R (YT)
Mikrofonunuz var mı: Evet var
Oyun içi isminiz: Tviper
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz: 5 yıldır oynuyorum
Oyun "Minecraft" hakkında yeterince bilgili misiniz: Evet, yani öyle düşünüyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz: 2 yıldır oynuyorum
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): çok Güzel Bir Server Sadece Bu sereverde pvp yaparım
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz:UniCraft 3 ay builder ve Admin
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz: Evet hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Bu sunucuda Oynarken Eğleniyorum Ve rehber olursam çok mutlu olurum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet bu güzel ve tecrübeli takıma uyum sağlayacağıma inanıyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Oyunu Eğlence İçin Oynarım
Görevini kötüye kullanan bir yetkili gördünüz ne yapardınız: Uyarırım Dinlemesse Kurucuyu çağrırım
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hiç Ban Yemedim
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Bende herkes gibi bir oyuncu olduğum için empati kuruyorum. Ve onlara davranışlarım genelde sıcakkanlı ve iyimser oluyor (arada bir çıldırdığım oluyor).
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet, anlaştığıma ve anlaşacağıma inanıyorum.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Warp Çekiliş
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Silmek istediğim bir şey yok gayet mantıklı ve yerinde sistemler var.

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Adınız: Mete Kaan
Soyadınız: Oğru
Yaşınız :11
Skype adresiniz: ☯Tviper☯ ʸᵒᵘᵗᵘᵇᵉʳ P-R (YT)
Mikrofonunuz var mı: Evet var
Oyun içi isminiz: Tviper
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz: 5 yıldır oynuyorum
Oyun "Minecraft" hakkında yeterince bilgili misiniz: Evet, yani öyle düşünüyorum.
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz: 2 yıldır oynuyorum
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): çok Güzel Bir Server Sadece Bu sereverde pvp yaparım
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): yok
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz:UniCraft 3 ay builder ve Admin
Kendinizi yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz: Evet hissediyorum.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Bu sunucuda Oynarken Eğleniyorum Ve rehber olursam çok mutlu olurum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Evet bu güzel ve tecrübeli takıma uyum sağlayacağıma inanıyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Oyunu Eğlence İçin Oynarım
Görevini kötüye kullanan bir yetkili gördünüz ne yapardınız: Uyarırım Dinlemesse Kurucuyu çağrırım
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hiç Ban Yemedim
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Bende herkes gibi bir oyuncu olduğum için empati kuruyorum. Ve onlara davranışlarım genelde sıcakkanlı ve iyimser oluyor (arada bir çıldırdığım oluyor).
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet, anlaştığıma ve anlaşacağıma inanıyorum.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Warp Çekiliş
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Silmek istediğim bir şey yok gayet mantıklı ve yerinde sistemler var.
Bizimle değilsin.

BARANBey1945

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız: Baran
Soyadınız: Beykoz
Yaşınız: 16
Skype adresiniz: baran.beykoz1
Mikrofonunuz var mı: Var
Oyun içi isminiz: VuuuuTuTuTu Egerki Seçilirsem İsmimi Değiştireceğim.
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu): 5
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu): 1 Yıl.
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu): Kaliteli Güzel Bir Server Olarak Buluyorum.
Sunucuda yetkiniz var mı (donor): Hayır.
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu): LegendSky ConCon da Modaretördüm.
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu): Tabi Herzaman.
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu): Serverle İlgilenebileceğimi Düşünüyorum
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu): Tabi Sizinde Kurallarınızın Dışına Çıkmayacağımıda Düşünüyorum.
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu): Saygım Ve Bilgilerim.
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep): Hayır Yemedim.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep): Evet Takım Olan İki Arkadaş Her El Target Attığı İçin abi Dedim Ve 30 Dakika Süreyle Mute Yedim.
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu): Saygılı Bir Davranışım Vardır. Yeni Gelen Gelmeyen Userlerin Sordukları Her Soruya Yardımcı Olmaya Çalışırım.
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız: Evet.
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz: Sunucunun Bence Her Plugini Kaliteli Aklıma bir şey Gelmiyor Teşekkürler.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz: Sunucunun Herşeyi Kaliteli hiçbir şey Silmek İstemem.

DarkRazer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zorunlu yazılan yerlere kısa cevaplar vermişsin. Bizimle değilsin.

Yetkili alımlarında en az 14 yaşında olmak gerekli hocam. Bizimle değilsin.

Zorunlu yazılan yerlere kısa cevaplar vermişsin. Bizimle değilsin.

Hiç bir yetkilimiz rekt yedi diye banlamaz, daha önce ban yiyen bir kişi yetkili olamaz. Bizimle değilsin.
Hmm peki öyle olsun bakalım Cowboya sorun belki 1.5 sene öncesini hatırlar "PeynirEkmek" Banned 3.5 DAYS :)

iAlpMystic

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adınız:Alp
Soyadınız:Şengül
Yaşınız:14
Skype adresiniz:*iAlpMystic*
Mikrofonunuz var mı:Var
Oyun içi isminiz:iAlpMystic
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):3 ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):pvp serverleri yazdım baktım denedim aha lagsız dedim sonra dvm
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):hyr
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):ben zaman pvp de yetkiliydim
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet hemde çok
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet Çunku Saygılı ve Gerçekten adaletli biriyim
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Saygı Adalet Ve Ciddilik(Arada dalga yaparım ama)
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Yemedim 1 kere hile demişlerdi ama değildim ve pcmde hile yoktur.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Yani İyi iyi anlaşırım kfr ederlerse bişe demem direk mute atarım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Anlaşabilirim anlaşırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:bişe eklemek istemem çunku server kusursuz.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Kufur edenleri ve saygısız oyuncuları

ErenOzsahin

Golden State Warriors
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Adınız:Alp
Soyadınız:Şengül
Yaşınız:14
Skype adresiniz:*iAlpMystic*
Mikrofonunuz var mı:Var
Oyun içi isminiz:iAlpMystic
Kaç yıldır Minecraft oynuyorsunuz (zorunlu):4
Sunucuda ne zamandır oynuyorsunuz (zorunlu):3 ay
Sunucuyu nasıl buluyorsunuz (zorunlu):pvp serverleri yazdım baktım denedim aha lagsız dedim sonra dvm
Sunucuda yetkiniz var mı (donor):hyr
Nerelerde yetkiliydiniz veya yetkilisiniz (zorunlu):ben zaman pvp de yetkiliydim
Kendinizi Yetkili olmaya hazır hissediyor musunuz (zorunlu):Evet hemde çok
Neden bu sunucuda yetkili olmak istiyorsunuz (zorunlu):
xFall Yetkili Takımına uyum sağlayacağınızı düşünüyor musunuz (zorunlu):Evet Çunku Saygılı ve Gerçekten adaletli biriyim
Sizi diğer oyuncularımızdan ayıran şey ne (zorunlu):Saygı Adalet Ve Ciddilik(Arada dalga yaparım ama)
Hiç ban yediniz mi (yediyseniz sebep):Yemedim 1 kere hile demişlerdi ama değildim ve pcmde hile yoktur.
Hiç mute yediniz mi (yediyseniz sebep):yemedim
Oyunculara davranışınız nasıldır (zorunlu):Yani İyi iyi anlaşırım kfr ederlerse bişe demem direk mute atarım
Oyuncular ve yetkililer ile iyi anlaşır mısınız:Anlaşabilirim anlaşırım
Yetkili olursanız sunucuya ne eklemek istersiniz:bişe eklemek istemem çunku server kusursuz.
Yetkili olursanız sunucudan ne silmek istersiniz:Kufur edenleri ve saygısız oyuncuları
Bazı sorulara yanıt verilmemiş, zorunlu yazılan yerlere kısa yanıt vermişsin. Bizimle değilsin.