LuckyMC > > 1.8.x FFA - Build - UHC - MEETUP - UHC - 1vs1 - ''Play.LuckyMC.org''

Therockdj55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle herkese iyi oyunlar iyi forumlar dileyerek konuya başlamak istiyorum

Geçtiğimiz günlerde kapanan Serverimiz Yeni yeniliklerle karşınızda

birçok Pvp server gibi biz de iddaaınızı ortaya koyma zamanı geldi dedik daha yeni aktifleşmemize rağmen 100 üzerinde kullanıcıya hitap etmeye başladık bile

Süpriz hediyeler süpriz çekilişler olacaktır sizleri de Serverimize yani ailemize katılmaya ne dersiniz

ÖZELLİKLER
  • IP: Play.LuckyMC.org
  • Slot: 100
  • İşlemci: Win 8 i7
  • Ram: 8 GB
  • Host: Rabisu
  • Lokasyon: Türkiye (İST)
YÖNETİM EKİBİ

Mrkorkusuz >> KURUCU
Şuanda tek yetkili

GÖRSELLER

IMG_0495.PNG

IMG_0487.PNG

IMG_0489.PNG

IMG_0499.PNG

IMG_0497.PNG

IMG_0501.PNG

FİNAL

Vakit ayırdığınız için çok teşekkürler herkese şimdiden iyi oyunlar en kısa zamanda herkesi bekliyorum yardım destek önerileriniz için
Adresinden ulaşabilirsiniz
İyi forumlar.

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımı pek güzel olmamış. Sunucu içi yapılar güzel. Birden "LuckyMC" görünce çaldılar zannettim. Neyse, yabancıya gitmemiş.

8/10

Son düzenleme:

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucunuzda bir aralar oynamıştım. Fakat, VIP'ler kendini töbe ama Allah zannediyor olmalı. Kendini herkesten üstün görüyor, gidiyor hile açıyor, yetkiliye söylüyoruz tınlamıyor. Yanı açıkçası söylemem gerekirse, o zamanlar sunucu çok adaletsizdi. Fakat şimdi sunucuya girmedim, umarım aynı şey tekrarlanmaz. Başarılar.

Therockdj55

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuzda bir aralar oynamıştım. Fakat, VIP'ler kendini töbe ama Allah zannediyor olmalı. Kendini herkesten üstün görüyor, gidiyor hile açıyor, yetkiliye söylüyoruz tınlamıyor. Yanı açıkçası söylemem gerekirse, o zamanlar sunucu çok adaletsizdi. Fakat şimdi sunucuya girmedim, umarım aynı şey tekrarlanmaz. Başarılar.
O tip şeyler eskiden vardıysada kusura bakmayın, artık o tip şeylerin önüne kesinlikle ve kesinlikle geçiyoruz :)
Yorumun için teşekkürler.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
"Yetkiliye söylüyoruz, tınlamıyor." yanlış düşünüyorsun. Sen rapor atmadıkça biz hiçbir şey yapmayız. Sen raporlayacaksın ki biz de işimizi yapalım. Siz yanlış yapıyorsunuz, bize suç atıyorsunuz.

Burakzzers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
"Yetkiliye söylüyoruz, tınlamıyor." yanlış düşünüyorsun. Sen rapor atmadıkça biz hiçbir şey yapmayız. Sen raporlayacaksın ki biz de işimizi yapalım. Siz yanlış yapıyorsunuz, bize suç atıyorsunuz.
Rapor attım, hemde kaç kere attım. Milletin spamından göremiyor ki.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımını beğenmedim. Özel mesajdan istersiniz size ücretsiz bir konu tasarımı hazırlayabilirim.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Mimari ve konu tasarımı geliştirilebilir.10/6