İP: LovenSurvival.Batihost.Com | Survival Sunucu | 1.8.X | Elmas Yumurtluyan Tavuk | Takaslar | | Team | Kasalar | VE FAZLASI! +40 ONLİNE !

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ne yalan var ne dalga Eğer oynamak itemiyorsan oynama Fakat yaptığın şey Konuyu baltalamak dışında bir şey değil Emeğe saygısızlıkta var tabii ki yorumların için teşekkürler
Ya Kardeşim Nasıl Bir İnsansınız Adamın 3 Gündür Banını Açıcam Diyip Geçiştiriyorsunuz Fakat Açılmıyor Sunucunun Spawnı ALINTI Emek Vermediniz Yaşınızı Tahmin Edebiliyorum Verdiğim Taktiklerle Bir Kitle Kazandınız Burda Saygısızlığın Lüzumu Yok Konu Baltamalada Yok Bunlar Gerçekler Dostum

Lovensurvival21

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ya Kardeşim Nasıl Bir İnsansınız Adamın 3 Gündür Banını Açıcam Diyip Geçiştiriyorsunuz Fakat Açılmıyor Sunucunun Spawnı ALINTI Emek Vermediniz Yaşınızı Tahmin Edebiliyorum Verdiğim Taktiklerle Bir Kitle Kazandınız Burda Saygısızlığın Lüzumu Yok Konu Baltamalada Yok Bunlar Gerçekler Dostum
Kişinin banı açılmıyor çünkü adminin anasına bacısına sövmüş yaşımızı tahmin ediyormuşsun kurucu 19 yaşında admin 18 tasarımcı ise 17 yaşında ben 5 yıldır sunucu işleriyle uğraşıyorum pluginlerde uzmanlaştım birşeyler başarmaya çalışıyorum hatta aşırı vip satmıyorum emek olsun diye sunucuya başlarken p5 armorda koymuyorum zor geldi sanırım sizlere biraz :) banlanan kişinin banı tekrar açılmaz biz açmıyoruz yorumun için teşekkürler iyi oyunlar :)

Mazdi

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kişinin banı açılmıyor çünkü adminin anasına bacısına sövmüş yaşımızı tahmin ediyormuşsun kurucu 19 yaşında admin 18 tasarımcı ise 17 yaşında ben 5 yıldır sunucu işleriyle uğraşıyorum pluginlerde uzmanlaştım birşeyler başarmaya çalışıyorum hatta aşırı vip satmıyorum emek olsun diye sunucuya başlarken p5 armorda koymuyorum zor geldi sanırım sizlere biraz :) banlanan kişinin banı tekrar açılmaz biz açmıyoruz yorumun için teşekkürler iyi oyunlar :)
5 Yıldır Sunucu Açıyorsunuz Ve Pluginlerde Uzmanlaşmışsınızmış Dostum Güldürme Be 5 Yıldır Sunucu Açan İnsan Böyle Sunucumu Açar Plugin Paketi Bile Alıntı Sadece Mesajları Değiştirmişsiniz Ormanın Simetrisi Yok Daha Pluginlerden Anlıyormuşsun Sunucunda Bug Var Diye Tabelayı Yasaklamıştın Forumda Konu Açıp Çözmüştünüz Builder Aldınız Adama Spawn Yaptırıp Banladınız Bumudur Uzmanlık Hocam Çok Yazık Size 5 Yıldır Sunucu Açıyorsunuz Hala 1.7de Kalmışsınız Azcık Skript Ekleyin Diyorum Gereksiz Diyorsunuz Hocam Anladım Ben Sizi Adama Banın Açıldı Diyorsunuz Burda Şimdi Yan Çiziyorsunuz Hangi Akla Hizmet Sunucu Açıyorsunuz Merak Ettim Onun Bunun Dediğiyle Sunucu Yürümez Uzmanım Diyorsunuz Vallahi Acıdım Size Ve Oyuncularınıza Sabah Sabah Güldürdün Hadi Neyse İyi Forumlar :)

ErhanCC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Şuanda Yorumları Okuyarak Bakıyorum Ve Eyer Böyle Devam Edilirse Sunucunuz Gelişmez...

Pikajuuu

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
İlk önce Serverin Yetkililerini Tekrar Seç
2 Serverin Buildleri Aşırı kolaya kaçmış
Gülmeye dahi mute atan bir adamı nasıl rehber alırsın

BlackShadow_

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
çok saçma bi kadronuz war daha 14 yaşında çocukları rehber yapıyorsunuz adamın ismi SEXCEVDET onun hakkında bişe söyledim diye(iyi anlamda) ARİF PVP rehber bana 10 dk mute atıyor sebeb *** dedim diye mute bitti dedim lan adamın adı *** cevdet bana dşyor olsun sonra 15 dk mute atıyor

burhan151

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ve skypden hala ban kaldırıcam diye dalga geçiyor loven survival bence zirvede bırakmalı

Kingcraftpl

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı güzel konu düzeni biraz sade 8/10 puanım iyi forumlar dilirim.

Başarılar guncel konu iyi forumlar dilerim.

Viplerde İnidrim varmı pro skype ekledim istek kabul etmedinde iyi forumlar dilerim.

Konu Tasarımnı Beyendim
Bende beğindim hocam sade ve güzel iyi forumlar dilerim.

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sizi tekrardan uyarmak isterim BestOf sunucusuna Gelip Reklam yapmayın LovenSurvival elinizden gider Ha cekemiyosanız o sizin sorununuz

Kingcraftpl

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sizi tekrardan uyarmak isterim BestOf sunucusuna Gelip Reklam yapmayın LovenSurvival elinizden gider Ha cekemiyosanız o sizin sorununuz

Kardeşim merak etme biz emek üzerine reklam yaparız bu ardaa lovensurvival kurucusu benim ben mert kıskanma fazla istersen iyi forumlar dileirm

KR1PT0N

Polis Özel Harekat
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben son sözlerimi Belirtim mert bey Bundan Sonraki Fitil sizde :durt: İyi Forumlar

burhan151

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
fitil uzun gelmiş sunucu patlamadı :ninca::ninca: