play.procynetwork.com l 1.8.x l Edit l Boss l ArsaFLY l Pazar l Faction Wars l HER PAZAR VIP ÇEKİLİŞ

procynetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

IP: play.procynetwork.com
Sunucu Versiyonu: 1.8.X
Kapasite: 400
Sunucu Bilişimi: Batıhost
Sunucu RAM Miktarı: 9GB

Hedefimiz ; Sunucumuz 2 yıllık ön mazisiyle tecrübeli , sorunsuz bir sunucuya sahiptir , daha önce +100 online gören bir sunucu olmamıza rağmen aksaklıklardan sunucumuzu pasife çektik ve yenileyip tekrar açtık , hedefimiz en iyi sunucular arasına tekrardan girebilmek.

Boss Keserek , Procy Cash adındaki materyali '' Sağ Tıklayarak '' hesabınıza ekleyebilirsiniz.
Cash Bakiyenizi /cash yazarak görebilir /market üzerinden boss itemleri alabilirsiniz detaylı resimler ;

- ArsaFLY
- Edit
- Pazar
- Market
- Boss
- OtoSat
- Rank
- Faction Wars

- Spawn

- Lapis

- Market

- Edit

- Boss

Eksiklerimizin farkındayız , eleştiriye açığız hakaret içermeden eleştirebilirsiniz , yetkili alımları mevcuttur skype adresimiz : odynai
Herkese iyi forumlar!

Son düzenleme:

ErhanCC

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bazı Buildleriniz Geliştirilmeli :) BAŞARILARINIZI DILERIM :)

procynetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bazı Buildleriniz Geliştirilmeli :) BAŞARILARINIZI DILERIM :)
eleştrin için teşekkürler , farkındayız bazıları aşırı basit zamanla gelişecektir konu da biraz tasarımsız oldu daha sonra düzenlenecektir

15.10.2017 > Günlük Güncelleme

güncel

TheManicS_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Buildler size aitse güzel olmuş, kendinizi geliştirebileceğinize inanarak başarılar diliyorum.

procynetwork

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Buildler size aitse güzel olmuş, kendinizi geliştirebileceğinize inanarak başarılar diliyorum.
Spawn alıntı diğerleri bize ait , spawnı da pek beceremedigimiz için malesef.
Desteğin için teşekkürler 5-6 yıldır sunucu işlerindeyim hublarda dahi yetkili oldum fakat insanı yoruyor tutmasını diliyoruz günde 10 saat ilgi & destek sağlıyoruz umarım emeğimizin karşılıgını alırız.

Andrea300

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
eleştrin için teşekkürler , farkındayız bazıları aşırı basit zamanla gelişecektir konu da biraz tasarımsız oldu daha sonra düzenlenecektir

15.10.2017 > Günlük Güncelleme

güncel
Severde Alım Varsa Yardımım Dokuna Bilir Her Türlü Yetkide Tecrübem Var Alım Varsa Yoruma Kalp At <3

Katchy

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Ben Ahmet Yetkilerde Tecrübem Vardır İletişim Adresleri Skype:namiqehmed Hadi Allaha Emanet <3

BayBerlin

"Tüm hayaller ölmek için Akdeniz'i seçti"
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
YANLIŞ MESAJ